reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hejka

Siorki ze nieobecnosc, ale najpierw urlop, potem pisanie a raczej jeszcze pracy na studia no i walka z depresja. Do srody mam urwanie glowy ale potem bede czesciej obiecuje.
Dzieki Madziu za pamiec
Jesteś w końcu:tak:
Zajrzyj czasem
Czesc u mnie od piatku slonce:-D i cale dnie spedzamy na dworze:-)Oliwek szczesliwy,ze juz nie musi sie tak mocno ubierac i jest mu wygodniej tez postaram sie czesciej zagladac:tak:milego slonecznego dnia;-)mam nadzieje,ze u was tez slonko...
Super Oliwierek zadowolony :-)
U mnie rano było słoneczko,a teraz pada :-(

Patrysi na razie nie będzie na forum,ale niedługo sie zjawi pewnie ;-)
 
reklama
Cześć dziewczynki ja też zaglądałam codziennie ale żadnej nie było więc też nic nie pisałam. A tak poza tym to mam teraz urwanie głowy z egzaminami. Każdy weekend zawalony jak nie w pracy to w szkole. Masakra!!!!! Kiedy te wakacje nadejdą. Obiecuję, że się będę odzywała codziennie.
Dobranoc dziewczynki
 
Cześć dziewczynki ja też zaglądałam codziennie ale żadnej nie było więc też nic nie pisałam. A tak poza tym to mam teraz urwanie głowy z egzaminami. Każdy weekend zawalony jak nie w pracy to w szkole. Masakra!!!!! Kiedy te wakacje nadejdą. Obiecuję, że się będę odzywała codziennie.
Dobranoc dziewczynki
Kasiu trzymam za słowo ;-)
Trzymam kciuki za egzaminy :tak:
 
DZIEŃ DOBRY:-)

O mamooo jaka duchota:baffled:

Kobitki zdjecia czy filmiki teraz będe dawała tylko na zamkniętym:tak:

Ostatnio duuużo byliśmy na dworzu była u mnie koleżanka tak więc miło spędziło się czas a potem miałam na nowo wgrywane Windowsa i musze wszystko na nowo wgrywac:baffled:

Alanek śpi mi całą noc z czego ja happy na maksa:-)
Dominiś słówka super łapie dogadać się idzie z nim już słownie:-)

No to tak po krótce co u nas:-p
 
Hejka

Ja siedze sama, m na nocce, ale za to weekend ma wolny wiec super. U nas pogoda zmienna ale na weekend zapowiadaja sloneczko wiec moze sie gdzies wybierzemy :)
 
Witam sie z rana:) u mnie slonecznie wiec robie sprzatanko i zmykamy na dwor,bo znow ma przyjsc ochlodzenie od wtorku:(
no Patrysiu Alenek robi postepy w spanku a Dominis w rozmowkach,suuper:)
Milego weekendu dziewczyny!
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
U was cieplutko a u mnie za to chłodniej i mam nadzieje ze na jutro się nie zepsuje pogoda bo mamy zamiar jechac do kumpeli i do mamy:dry:
 
Do góry