reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczynki! Uff zostały mi tylko jeszcze dwa egzaminy i wakacje. Oczywiście teoretyczne bo do pracy trzeba chodzić:-( Już uprzedziłam szefową, że od 9 do 22 sierpnia biorę dobie dwutygodniowy urlop i tyle. A poza tym planujemy z M za dwa tygodnie jechać na weekend do Krynicy Górskiej. Moja mama jest tam od piątku w sanatorium a my byśmy połączyli odwiedziny z odpoczynkiem:tak: Może się coś zmajstruje:-D bo jak na razie @ nadciąga wielkimi krokami. Miłego wieczoru. U nas komary są wielkości muchy i jest ich tyle, że normalnie nie słuchać wieczorem nic tylko bzyczenie.
 
reklama
DZIEN DOBRY:-)
Cześć dziewczynki! Uff zostały mi tylko jeszcze dwa egzaminy i wakacje. Oczywiście teoretyczne bo do pracy trzeba chodzić:-( Już uprzedziłam szefową, że od 9 do 22 sierpnia biorę dobie dwutygodniowy urlop i tyle. A poza tym planujemy z M za dwa tygodnie jechać na weekend do Krynicy Górskiej. Moja mama jest tam od piątku w sanatorium a my byśmy połączyli odwiedziny z odpoczynkiem:tak: Może się coś zmajstruje:-D bo jak na razie @ nadciąga wielkimi krokami. Miłego wieczoru. U nas komary są wielkości muchy i jest ich tyle, że normalnie nie słuchać wieczorem nic tylko bzyczenie.
na wypadach czesto sprzyja zmajstrowaniu dzidziolka:-Dkciukaski kochana mocne!:tak:i zazdraszczam wypadu:-p
 
Witajcie dziewczynki!!!!
Pisalam na tym watku na poczatku 2009r:)Moze ktos jeszcze pamieta?;-)
W kazdym razie chcialam sie przywitac,my sie zaczynamy starac o drugiegi dzidziolka na poczatku przyszlego roku(a moze jeszcze wtym???)

w kazdym badz razie pozdrawiam cieplutko
 
DZIEN DOBRY:-)
Witajcie dziewczynki!!!!
Pisalam na tym watku na poczatku 2009r:)Moze ktos jeszcze pamieta?;-)
W kazdym razie chcialam sie przywitac,my sie zaczynamy starac o drugiegi dzidziolka na poczatku przyszlego roku(a moze jeszcze wtym???)

w kazdym badz razie pozdrawiam cieplutko
witaj;-):-)
Hej dziewczynki
Coś nas mało ostatnio tutaj;/
Kasiu udanego urlopiku :) Owocnego wyjazdu;)
Witaj Agadaria:)
no małooo:sorry2:
 
Patrysiu my to stałe bywalczynie tu;-)
Nie wiem czy sie już chwaliłam ale jestem dumna jak paw z mojego synusia:-)
Pięknie chodzi za rączki i wspina sie po bujaczku,łóżku i wszystkim czego może sie złapać:tak:
No i wyszły mu na górze jedyneczki:-)
Moje chłopaki właśnie śpią,a ja musze sie zająć w końcu składaniem prania bo mam góreee tego
Miłego dnia
I kurcze mogłybyście sie odezwać:-(
 

Załączniki

  • 000203F8.gif
    000203F8.gif
    50,8 KB · Wyświetleń: 59
Patrysia86,juz wczesniej chcialam Ci napisac,ze chlopcy podobni sa do siebie,co nie?Ja bym strasznie chciala,zeby drugi maluch byl podobny do corci,bo np.ja z siostra w ogole nie jestemy podobne

Madziaas, to bardzo szybciutko Kaceperek zaczal chodzic!!!!Pewnie lada dzien pusci sie i wtedy juz koniec spokoju Mamusia,oczy dookola glowy:)))))
 
reklama
ja tak samo się staram jak Olka wiec mało piszę cóż.....

Agadaria hejka;)

Pozdrawiam was wszystkie!!!
3majcie kciuki za nas mocno bo jeszcze tylko 2dni
 
Do góry