reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

hej dziewczynki ;)

Dziewczynki gdzie Wy jesteście??
Ja zaglądam często ale nikt sie nie odzywa
Patrysia sie odzywa,Kinia to wiem co u niej,Maggie wiem,Justyś też, a gdzie reszta??:-(
Agapasku jak mały? Co u Was?
Kroczek co Cie tak mało ?
Kasiulek, Ola,Agniesiak,Paula odezwijcie sie :eek:

Madziu dzięki za pamięć i koment na nk:-)
nie odzywałam się długo, ale naprawdę nie miałam głowy...u nas po ostatnich wynikach małego nie za dobrze. Niby wszystko ok, ale cały czas na łeb na szyję spada nam hemoglobinka:-:)-( Na razie zaczęliśmy podawać mu żelazo i kwas foliowy, no i jeździmy z nim po lekarzach...jak nie wyniki to oczka, jak nie oczka to usg i tak w kółko...od lekarza do lekarza :-:)-( Dzisiaj np mamy okulistę...mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze... tak ciągnie się za nami ten trudny poród :-:)-( biedne to moje maleństwo :-:)-(ciągle go tylko sprawdzają co rusz to inni lekarze...
ale tak jak wszyscy korzystamy z pogody, chodzimy na spacerki, coraz więcej jemy i b.ładnie przybieramy na wadze. Ostatnio pani dr w przychodni nas pochwaliła:-):-) 23 czerwca idziemy prywatnie do innej pani dr i zobaczymy co ona powie:tak:
no to tak w skrócie... mężuś od czwartku ma urlopik więc posiedzimy z tatusiem troszkę więcej :-D:-D
Buziaki dla was.
 
reklama
Patrysia86,juz wczesniej chcialam Ci napisac,ze chlopcy podobni sa do siebie,co nie?Ja bym strasznie chciala,zeby drugi maluch byl podobny do corci,bo np.ja z siostra w ogole nie jestemy podobne

Madziaas, to bardzo szybciutko Kaceperek zaczal chodzic!!!!Pewnie lada dzien pusci sie i wtedy juz koniec spokoju Mamusia,oczy dookola glowy:)))))
Ojj tak,teraz już mam oczy dookoła głowy tak zasuwa na czterech:-D
ja tak samo się staram jak Olka wiec mało piszę cóż.....

Agadaria hejka;)

Pozdrawiam was wszystkie!!!
3majcie kciuki za nas mocno bo jeszcze tylko 2dni
Kinia ty też wiesz ..... ;-):-)
 
hej dziewczynki ;)



Madziu dzięki za pamięć i koment na nk:-)
nie odzywałam się długo, ale naprawdę nie miałam głowy...u nas po ostatnich wynikach małego nie za dobrze. Niby wszystko ok, ale cały czas na łeb na szyję spada nam hemoglobinka:-:)-( Na razie zaczęliśmy podawać mu żelazo i kwas foliowy, no i jeździmy z nim po lekarzach...jak nie wyniki to oczka, jak nie oczka to usg i tak w kółko...od lekarza do lekarza :-:)-( Dzisiaj np mamy okulistę...mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze... tak ciągnie się za nami ten trudny poród :-:)-( biedne to moje maleństwo :-:)-(ciągle go tylko sprawdzają co rusz to inni lekarze...
ale tak jak wszyscy korzystamy z pogody, chodzimy na spacerki, coraz więcej jemy i b.ładnie przybieramy na wadze. Ostatnio pani dr w przychodni nas pochwaliła:-):-) 23 czerwca idziemy prywatnie do innej pani dr i zobaczymy co ona powie:tak:
no to tak w skrócie... mężuś od czwartku ma urlopik więc posiedzimy z tatusiem troszkę więcej :-D:-D
Buziaki dla was.
Agapasku zdróweczka dla Wojtusia. Daj znać po okuliście,trzymam kciuki żeby było dobrze wszystko
A bo zamiast zrobić Ci od razu cesarke to czekali do końca kurcze:no:
Super,że ładnie malutki przybiera na wadze i fajnie,że sie odezwałaś :-)
 
Witajcie dziewczynki!!!!
Pisalam na tym watku na poczatku 2009r:)Moze ktos jeszcze pamieta?;-)
W kazdym razie chcialam sie przywitac,my sie zaczynamy starac o drugiegi dzidziolka na poczatku przyszlego roku(a moze jeszcze wtym???)

w kazdym badz razie pozdrawiam cieplutko

Witaj Agadaria.

Madziasku wieeelkie gratulacje dla synusia....super.

Ola, Kinga owocnych staranek, może te wakacje będą w końcu sprzyjały...
a Tobie Kroczku również udanego, owocnego urlopiku ;)))
 
Agapasku zdróweczka dla Wojtusia. Daj znać po okuliście,trzymam kciuki żeby było dobrze wszystko
A bo zamiast zrobić Ci od razu cesarke to czekali do końca kurcze:no:
Super,że ładnie malutki przybiera na wadze i fajnie,że sie odezwałaś :-)

no właśnie to są skutki... niestety, teraz się bujamy z małym.
To i tak dzięki Bogu, że ogólnie jest zdrowy i sprawny w 100%, ale mimo wszystko trzeba go sprawdzać... tyle się znowu naczytałam o takich porodach i ich skutkach, że szok...
 
no właśnie to są skutki... niestety, teraz się bujamy z małym.
To i tak dzięki Bogu, że ogólnie jest zdrowy i sprawny w 100%, ale mimo wszystko trzeba go sprawdzać... tyle się znowu naczytałam o takich porodach i ich skutkach, że szok...
Kochana ty nie czytaj takich rzeczy lepiej
Ale będzie wszystko dobrze zobaczysz
Wiesz mnie dziwiło i dziwi że na usg nie widać,że dziecko jest owinięte pępowiną. U mnie tego nie widzieli chociaż rano miałam robione usg,a o 21 trzeba było już zrobić cesarke:confused:
 
Kochana ty nie czytaj takich rzeczy lepiej
Ale będzie wszystko dobrze zobaczysz
Wiesz mnie dziwiło i dziwi że na usg nie widać,że dziecko jest owinięte pępowiną. U mnie tego nie widzieli chociaż rano miałam robione usg,a o 21 trzeba było już zrobić cesarke:confused:

no podobno właśnie nie widać, a ten węzeł co Wojtuś miał na szyjce zaciśnięty to już podobno w ogóle nie do wykrycia. Kurcze lecę bo mały buczy i buczy dzisiaj... kiepski dzień ma biedactwo moje kochane :)
Odezwę się niedługo. Buziaki :*
Ale wiesz Madziu, wierzę, że będzie wszystko dobrze... podobno już jest dobrze, ale te kontrole mnie wykończą...
 
no podobno właśnie nie widać, a ten węzeł co Wojtuś miał na szyjce zaciśnięty to już podobno w ogóle nie do wykrycia. Kurcze lecę bo mały buczy i buczy dzisiaj... kiepski dzień ma biedactwo moje kochane :)
Odezwę się niedługo. Buziaki :*
Ale wiesz Madziu, wierzę, że będzie wszystko dobrze... podobno już jest dobrze, ale te kontrole mnie wykończą...
Leć leć
Wiem,że kontole są męczące ale będzie dobrze i sie one skończą
Buźka,ja uciekam do składania :-)
 
Cześć dziewczynki.

Gratulacje dla Kacperka. Zuch chłopak. Teraz to będzie dopiero szybciutko biegał jak motorek!

Agapasku trzymam kciuk za Wojtusia. Mam nadzieję, że wkrótce będzie wszystko w porządku.
 
reklama
Do góry