reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej dziewczyny na tym forum jestem akurat pierwszy raz... staramy sie z mezem o dzidziusia juz rok...w zeszlym roku prawie sie udalo ale niestety poronilam mam problemy z tarczyca 10go czerwca jade do lublina do kliniki gin, ale nie wiem jakie badania konkretnie mam zrobic dzis bylam zrobilam tsh i jakies o podobnej nazwie na hormon tarczycy co moge jeszcze zrobic zeby lekarzowi sie przydalo?? pomozcie mam tylko tydzien do skompletowania dokumentow...
 
Cześć dziewczynki!

Anulka wiesz badań lekarz może ci zlecić mnóstwo. Mi się wydaje, że przede wszystkim powinnaś mieć te badania tarczycy bo skoro masz z nią problem to lekarz się zorientuje na podstawie tych badań co ci dalej zlecić. Reszte badan sam powinien ci zalecic bo zaden pacjent nie wie co powienien zbadac poki mu lekarz nie pwoei
 
Czesc:-) wreszcie u mnie nie pada trzeba skorzystac;-) wybieramy sie na spacerek mam nadzieje ze sie nie rozpada,milego dnia kobitki:blink:
 
Dziewczynki gdzie Wy jesteście??
Ja zaglądam często ale nikt sie nie odzywa
Patrysia sie odzywa,Kinia to wiem co u niej,Maggie wiem,Justyś też, a gdzie reszta??:-(
Agapasku jak mały? Co u Was?
Kroczek co Cie tak mało ?
Kasiulek, Ola,Agniesiak,Paula odezwijcie sie :eek:

 
Ostatnia edycja:
Hejka

Siorki ze nieobecnosc, ale najpierw urlop, potem pisanie a raczej jeszcze pracy na studia no i walka z depresja. Do srody mam urwanie glowy ale potem bede czesciej obiecuje.
Dzieki Madziu za pamiec
 
reklama
Czesc u mnie od piatku slonce:-D i cale dnie spedzamy na dworze:-)Oliwek szczesliwy,ze juz nie musi sie tak mocno ubierac i jest mu wygodniej tez postaram sie czesciej zagladac:tak:milego slonecznego dnia;-)mam nadzieje,ze u was tez slonko...
 
Do góry