reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

DZIEŃ DOBRY:-)
Ok wytrzymam ten tydzień jak ma być lato to dam rade:-pale do tego czasu mogą być pogody jak ostatnie 3 dni bynajmiej w domu siedzieć nie trzeba:-)

Ale Wam dobrze. Ja to już prawie 4 lata nie miałam wakacji. Tak w czwartek mam wolne.
ja też długo nie być na wakacjach:sorry2:a ostatnio był wyjazd przed poznaniem M tak więc dłuuugo:blink:zawsze cos wypadło czy to kasa czy to brak czasu itd....ale chcemy sobie wkońcu się wybrac gdzies kiedyś tam:-pna razie to weekendy sobie zapewniamy czy to nad morze itd.(ja mieszkać prawie nad samym morzem co daleko nie mieć i ja woleć góryy bo sa piekne a szczególnie latem i to mi się marzy aby jechac tam w koncu z M):tak:
Ojj,ale teraz masz w czwartek chyba wolne nie? Bo chyba wszystko jest pozamykane
Mamy już załatwione Międzyzdroje:))
moja siostra tam była i baaaardzo miłooo sobie wspomina:tak:
Kasiu to fajnie że pójdziecie na wesele :)
A nie dziwie sie że jak sie mała budziła czy poruszyła to ty oczy jak 5 zł,bo ja też tak na początku miałam :) Tzn teraz jak mały sie poruszy to ja już nie śpie :)
My byliśmy dzisiaj w Magnolii park u nas ,fajnie tam pochodziliśmy ,mały jak widział takie strumyczki czy most nad wodą to sie cieszył i śmiał:)
hehe ja też tak mam:-DM mówi że je jestem strasznie czuła wystarczy jakieś szmery harknięcia czy cóś a ja juz obudzona i przy dzieciatku:-Dpomimo że mam mocny sen w tym momencie;-)to już przyzwyczajenie jest:tak:ja nawet w nocy usłysze jak coś się dzieje na dworzu(ostatnio z polteru gówniarze bo inaczej nie idzie tego nazwac się kłócili czy jakieś tam w net bójki robili to ja to słyszałam i M budze a ten do mnie to telewizor:-D)

A tak wogóle to w sierpniu trafiło nam się wesele bo kolega M się żeni i niespodziewanie nas zaprosili. Fajnie bo troszkę się pobawimy bo z zeszłym roku dwa wesela nas ominęły a konkretnie mnie bo mój M był sam.
ooo ja też bym się wybrała:-pale czeka nas chrzest mojej siostry(Bartusia chce mu zrobic takie oficjanlne bo miał na szybkiego w szpitalu)i roczek mojej psiapsióły synka:tak:zawsze to coś no nie:-p
 
reklama
Cześć dziewczynki
Więc mamy PAtrysiu tak samo z tym czujnym spaniem:)
Super,że masz blisko do morza :)
 
Hej dziewczynki :)

Madziu, Patrysiu, Justys - śliczne są Wasze chłopaki :-)

Madzia - ale super, że jedziecie na wakacje w tym roku :) My sobie niestety musimy odpuścić, ale może za rok... W Międzyzdrojach jest bardzo fajnie. Życzę Wam udanej pogody i miłego odpoczynku

U nas ok. Wojtuś troszkę marudzi i mało ostatnio śpi, ale to chyba ta paskudna pogoda tak na niego działa. Jakby mógł to cały czas przesypiałby tylko przy piersi. A ja już jestem taka zmęczona, że śpię na siedząco :-D:-D W piątek jedziemy jeszcze raz na morfologię, mam nadzieję, że ta hemoglobinka u Wojtusia podniosła się troszkę...zobaczymy. No i czeka nas pierwsza wizyta w przychodni...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki :)

Madziu, Patrysiu, Justys - śliczne są Wasze chłopaki :-)

Madzia - ale super, że jedziecie na wakacje w tym roku :) My sobie niestety musimy odpuścić, ale może za rok... W Międzyzdrojach jest bardzo fajnie. Życzę Wam udanej pogody i miłego odpoczynku

U nas ok. Wojtuś troszkę marudzi i mało ostatnio śpi, ale to chyba ta paskudna pogoda tak na niego działa. Jakby mógł to cały czas przesypiałby tylko przy piersi. A ja już jestem taka zmęczona, że śpię na siedząco :-D:-D W piątek jedziemy jeszcze raz na morfologię, mam nadzieję, że ta hemoglobinka u Wojtusia podniosła się troszkę...zobaczymy. No i czeka nas pierwsza wizyta w przychodni...
My w tamtym roku nie byliśmy bo mały sie urodził:-) Już sie nie moge doczekać wyjazdu:-D:-D
Agapasku pewnie tak jak mówisz tak pogoda na Wojtusia działa,że marudzi troszke
Trzymam kciuki za wyniki:-)
 
My w tamtym roku nie byliśmy bo mały sie urodził:-) Już sie nie moge doczekać wyjazdu:-D:-D
Agapasku pewnie tak jak mówisz tak pogoda na Wojtusia działa,że marudzi troszke
Trzymam kciuki za wyniki:-)

Dzięki Madziu :))
My też odkładamy wyjazd ze względu na małego. Nie odważyłabym się chyba jechać z takim maleństwem... :) ale mam nadzieję, że za rok też wyruszymy gdzieś na urlopik :)))) A w tym roku będziemy odpoczywać w ogrodzie :)))
 
Dzięki Madziu :))
My też odkładamy wyjazd ze względu na małego. Nie odważyłabym się chyba jechać z takim maleństwem... :) ale mam nadzieję, że za rok też wyruszymy gdzieś na urlopik :)))) A w tym roku będziemy odpoczywać w ogrodzie :)))
Pewnie teraz Wojtuś za malutki,ale za rok będzie akurat miał ponad roczek. Kacperek będzie miał prawie roczek i ostatnio usłyszeliśmy z mężem od jego babci,że on jest za mały na wakacje takie ale olewamy co kto gada :))
 
DZIEŃ DOBRY:-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU DZIECKA!


dzien-dziecka.jpg
 
reklama
Pewnie teraz Wojtuś za malutki,ale za rok będzie akurat miał ponad roczek. Kacperek będzie miał prawie roczek i ostatnio usłyszeliśmy z mężem od jego babci,że on jest za mały na wakacje takie ale olewamy co kto gada :))

Bez przesady. Dwa lata temu byliśmy na wakacjach ze znajomymi i ich maleństwem, które wówczas miało 3 miesiące. Nad morzem przez dwa tygodnie. Małemu nic nie było, a wręcz nawet lekarz mówił, że jeśli dziecko jest zdrowe to spokojnie można zabrać nad morze, nawet żeby zmieniło sobie klimat.
Także nie słuchajcie babci tylko mykajcie z małym na wakacje :)))) i obyście się świetnie bawili i odpoczęli sobie na maxa !!!
Buziaki :*
 
Do góry