reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
DZIEŃ DOBRY:biggrin2:


Wczoraj z M oglądaliśmy boks Sosnoskiego(nie wiem czy ktoś się interesuje:-p)i powiem ze super dawał z siebie wszystko:biggrin2:widaomo z takim mistrzem jak Kliczko(zapomniałam jak sie pisze to nazwisko)to nie miał szans bynajmiej spoglądająć że był zajefajnie do niego wielki:szok:a i tak dawał czadu i wytrzymał prawie 10 rund(prawie bo w tej rundzie został znokautowany):biggrin2:


EDIT:
U nas piekna pogoda właśnie wróciliśmy z leżakowania tzn Alanek bardziej leżakował a ja z Dominisiem pobawiłam sie i super babki w piaskownicy robiliśmy:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki. Nie było mnie dwa dni a mam wrażenie że nie było mnie całe wieki. Wczoraj spałam ze swoją chrześnicą bo szwagierka ze szwagrem byli na weselu. Masakra. Nie jestem przyzwyczajona spać z dzieckiem i co się mała poruszyła to ja oczy jak pięć złotych i przykrywam ją od nowa bo się bardzo kopała w nocy. Troszkę się nie wyspałam.
Mój M dostał opryszczkę na wardze a że ja nigdy nie miałam takiego czegoś to w tym miesiącu nici ze staranek bo co to za sex bez pocałunków. No i cykl zmarnowany:( Ale spoko jak nie teraz to później.
A tak wogóle to w sierpniu trafiło nam się wesele bo kolega M się żeni i niespodziewanie nas zaprosili. Fajnie bo troszkę się pobawimy bo z zeszłym roku dwa wesela nas ominęły a konkretnie mnie bo mój M był sam.
 
Kasiu to fajnie że pójdziecie na wesele :)
A nie dziwie sie że jak sie mała budziła czy poruszyła to ty oczy jak 5 zł,bo ja też tak na początku miałam :) Tzn teraz jak mały sie poruszy to ja już nie śpie :)
My byliśmy dzisiaj w Magnolii park u nas ,fajnie tam pochodziliśmy ,mały jak widział takie strumyczki czy most nad wodą to sie cieszył i śmiał:)
 
Super spędziliście czas. Ja niestety byłam w pracy :( A dokąd jedziecie Madziu na wakacje bo widzę nowy suwaczek?
 
No właśnie nie wiem bo mamy mieć ten remont ale może chociaż na weekend pojedziemy gdzieś.
 
reklama
Do góry