reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej

Kasiu- strasznie sie ciesze i trzymam mocno kciuki za Was

Reszte dziewczyn tez oczywiscie.

Madziu mam nadzieje, ze juz dolek minal. Ja teraz mam dolka, troche mnie dzisiaj przygniotlo psychicznie ze to juz maj, czyli dobre 16 miesiecy czyli dobijamy pomalu do 2 lat staran.No i ciezko mi znowu, wiec nie bede zamulac .

Pozdrawiam Was wszystkie
nie dołuj sie Olka
ja 17cykl sie staram i tez mi smutno:(
ale w końcu nam się uda na pewno ja w to wierzę!

pozdrawiam was mocno
miłego weekendu majowego! ;)))
my dziś grilowaliśmy i było super!
 
reklama
Cześć dziewczynki
Jak mija weekendzik?:)
U nas pogoda nieciekawa,w nocy padało ale mam nadzieje że sie wypogodzi bo potem chce iść na spacerek:)
Miłego dnia
 
witam i ja
weekend majowy mija nam bardzo pozytywnie i pogodnie :))) cieplutko w iławie!

kasia to wy już działacie ze starankami widzę! :-) powodzenia!
 
No koledzy mojego M pojechali do domku. Ale powiem szczerze, że lubię ich i nie mam powodów na nich narzekać.

Dziękuję Madziu. Mam tylko nadzieję, że kolorek będzie odpowiedni dla mnie.

Tak Kinga zaczęliśmy starania ale bez ciśnienia. Będzie co ma być i tak tego nie zmienię.

Zakochałam się w tym kawałku. Bardzo lubię Nelly. [video=youtube;b3mOLJvbBwQ]http://www.youtube.com/watch?v=b3mOLJvbBwQ[/video]
 
No koledzy mojego M pojechali do domku. Ale powiem szczerze, że lubię ich i nie mam powodów na nich narzekać.

Dziękuję Madziu. Mam tylko nadzieję, że kolorek będzie odpowiedni dla mnie.

Tak Kinga zaczęliśmy starania ale bez ciśnienia. Będzie co ma być i tak tego nie zmienię.

Zakochałam się w tym kawałku. Bardzo lubię Nelly. [video=youtube;b3mOLJvbBwQ]http://www.youtube.com/watch?v=b3mOLJvbBwQ[/video]
Fajna pioseneczka Kasiu
Mam nadzieje,że ten kolorek będzie dla Ciebie dobry
 
Cześć dziewczynki
A co tu tak pusto??
My byliśmy na zakupkach i na spacerku i byłam na solarce troszke sie zarumienić;)

Patrysia nie ma netu i sie dlatego nie odzywa,ale niedługo powinna mieć:)
 
reklama
Hello dziewczynki. Wybaczcie, że tak rzadko zaglądam na BB ale odkryłam w sobie nową pasję - roślinki i każdą wolną chwilkę spędzam w ogródku. w tym roku pierwszy raz założyłam warzywniak i mamy zamiar z mężem hodować swoje pomidory. A roboty przy roślinkach jest dużo.
Pozdrawiam wszystkie. Pa
 
Do góry