reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzięki Madziu:)
Ide sie położyć bo mały śpi,a ja jakaś padnięta jestem;/
A potem po 16 do lekarza
 
reklama
No to super :)

Ja ide małego ogarnąć i wykąpać i spróbuje mu dziś kaszki z bananami na noc dać. Ciekawe czy zje i czy pośpi dłużej? Zajrze później :)
 
Witajcie babeczki.

Kinia fajnie, że trafiłaś do miłej doktorki. Trzymam kciuki za badanka:tak:
Ja też jutro idę do gina bo od jakiegoś czasu mam pieczenie i swędzenie tam gdzie nie trzeba:-D
Maggie ja na razie mam zeszłoroczne agawy, fuksję i kilka szczepków pelargonii od babci. Kupiłam sobie tez do skrzynek Bakope i Million Bells. Ale na razie nie rosną ładnie tylko takie jakieś marne są. Chyba muszę zastosować nawóz
 
Hej Kasiu:)
Co u Ciebie?

Pochwale Wam sie że mój Bączek waży 8,5 kg:-)
Lekarz pochwalił,że ładnie siedzi i w ogóle wszystko ok:tak::-)
 
Madziu Kacperek super waży no i bardzo sie ciesze że wszystko ok :-)

Kasiu ja od 2 lat dodaje do ziemi substral zanim kwiatki posadze. I jak narazie co roku przez 6 miesięcy mam przpięknie kwitnące pelargonie.

Igorek dosłownie wciągnął kaszke. Pierwszy raz widziałam żeby mu coś tak posmakowalo. :-)
 
Madziu Kacperek super waży no i bardzo sie ciesze że wszystko ok :-)

Kasiu ja od 2 lat dodaje do ziemi substral zanim kwiatki posadze. I jak narazie co roku przez 6 miesięcy mam przpięknie kwitnące pelargonie.

Igorek dosłownie wciągnął kaszke. Pierwszy raz widziałam żeby mu coś tak posmakowalo. :-)
To super,że mu tak smakowała :))
Ja na jutro kupiłam małemu brokuły mrożone :)
 
reklama
Do góry