reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej dziewczynki :-D
Ale dziś pięknie :-) Uwielbiam tą porę roku :-):-)



Kroczek - cieszę się, że jest ok :-) To b. dobra wiadomość :-):-) Życzę Ci Kochana spełnienia tego największego marzenia :-D:-D
Oczywiście Oli i Kindze życzę tego samego :-):-):-)

A ja byłam wczoraj na ktg i wszystko jest ok, moja dr zauważyła już pierwsze skurcze macicy, więc jestem coraz bliżej finału :-):-) Z jednej strony się bardzo cieszę, a z drugiej strony strach mnie oblatuje coraz większy :szok::szok::szok: !!!!!
Ale byłam też u swojego promotora :-):-) - jeszcze go chwalić nie będę - ale zatwierdził mi wczoraj moją pracę. Muszę tylko poprawić kilka szczególików żeby recenzent nie obniżył punktacji i mam obkładać i oddawać do dziekanatu... ufffff... cieszę się ogromniaście bo nie powiem, ale napracowałam się nad nią nie mało :tak::tak::tak:. Ale jak mówiłam nie będę jeszcze chwalić promotora, zobaczymy czy dotrzyma słowa bo on sobie lubi jedno mówić a potem drugie robić. Mam jednak nadzieję, że do końca zachowa się w porządku ...

Dziewczynki dziękuję za kciukasy. Zobaczymy co wyjdzie:-D Agapasku na pewno będzie dobrze a godzina zero coraz bliżej. Trzymam też kciuki:tak:

może jutro sie uda nie wiem...

a co tam u reszty dziewczyn słychac?? Madzia, maggie? Olka, Justys, i reszta :-)

Może uda się następnym razem:tak:

Super,trzymam kciuki kochana:tak:
Dałam Ci komentarz na allegro;-)

:-):-)
Zrobiłam ciasteczko to z jabłuszkiem
Pyycha:tak:

Może uda Ci sie w następnym tygodniu

Jestem:-)
Robiłam ciasto i zupe ogórkową:tak:

To już coraz bliżej,nie bój sie kochana:-)
Trzymam kciuki żeby promotor sie zachował ok :tak:

Madziasku widziałam i bardzo dziękuję. Tak poza tym to musze się pochwalić bo wczoraj sprzedałam jedną broszkę na prawdę:rofl2:

Hej,

Matko ale zmęczona jestem. Igor mi padł już pół godziny temu. Do wczoraj wieczorem siedzieliśmy na działce :) a dziś z Igorkiem odwiedziliśmy Aguniaka z Jasiem. :) Chłopaki sie na siebie patrzyły i nie wiedzieli o co kaman :-D Leżeli sobie też razem na macie i Jaś smernął Igora w nos a ten sie zaczął śmiać a potem Igor łapał Jasia za rękę. :-)
Ale ja normalnie padam na twarz.

Tobie też Maggie dziękuję za komentarz. Taka ładna pogoda to i trzeba korzystać ze spacerów:tak:


Dobra ja już zmykam bo po pracy padam na twarz. Dobranoc:-D
 
Cześć dziewczynki
Mnie dziś dołek dopadł,no ale coż tak bywa :-( Poryczałam sie mężowi jak przyszedł po nocce,bo jeszcze sie zdenerwowałam:confused2:
A wy gdzie sie podziewacie? Śpicie jeszcze?
Miłego dnia Wam życze,może ja też będe miała w miare dobry:baffled:
 
WITAM:-)
Chyba Alanek ma jakiś skoczek rozwojowy bo od wczoraj marudniejszy:nerd:

Hej dziewczynki :-D
Ale dziś pięknie :-) Uwielbiam tą porę roku :-):-)



Kroczek - cieszę się, że jest ok :-) To b. dobra wiadomość :-):-) Życzę Ci Kochana spełnienia tego największego marzenia :-D:-D
Oczywiście Oli i Kindze życzę tego samego :-):-):-)

A ja byłam wczoraj na ktg i wszystko jest ok, moja dr zauważyła już pierwsze skurcze macicy, więc jestem coraz bliżej finału :-):-) Z jednej strony się bardzo cieszę, a z drugiej strony strach mnie oblatuje coraz większy :szok::szok::szok: !!!!!
Ale byłam też u swojego promotora :-):-) - jeszcze go chwalić nie będę - ale zatwierdził mi wczoraj moją pracę. Muszę tylko poprawić kilka szczególików żeby recenzent nie obniżył punktacji i mam obkładać i oddawać do dziekanatu... ufffff... cieszę się ogromniaście bo nie powiem, ale napracowałam się nad nią nie mało :tak::tak::tak:. Ale jak mówiłam nie będę jeszcze chwalić promotora, zobaczymy czy dotrzyma słowa bo on sobie lubi jedno mówić a potem drugie robić. Mam jednak nadzieję, że do końca zachowa się w porządku ...
kciukaski będzie dobrze:tak:
Hej,

Matko ale zmęczona jestem. Igor mi padł już pół godziny temu. Do wczoraj wieczorem siedzieliśmy na działce :) a dziś z Igorkiem odwiedziliśmy Aguniaka z Jasiem. :) Chłopaki sie na siebie patrzyły i nie wiedzieli o co kaman :-D Leżeli sobie też razem na macie i Jaś smernął Igora w nos a ten sie zaczął śmiać a potem Igor łapał Jasia za rękę. :-)
Ale ja normalnie padam na twarz.
super spotkanko:-)a co u nich słychać:-)
 
reklama
witam

madziu główka do góry bedzie lepiej zobaczysz
ja dołka miałam wczoraj i też ryczałam i krzyczałam ze złosci bo byłam jakaś naładowana negatywnie
dziś juz lepiej :)

pozdrawiam was i życze miłego dnia!
u nas w iławie pieknie
 
Do góry