reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A to mój mały bałaganiarz,który wszystko zaciągnie na mate co widzi i co da rade chwycić:-D A mama kilka razy dziennie sprząta:tak:
 

Załączniki

  • Kacpereknowe..jpg
    Kacpereknowe..jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Madziu jaki Kacperek duuuuuży już jest :) A na macie ma istny stragan :D Nawet Mamy torebke chyba przyciągnął - hi hi
W czwartek ide do pediatry zobaczymy ile waży i mierzy,ale waży na pewno ponad 8 kg
A na macie tak ma stragan,zabawki,puszka po mleku,lusterko i nawet moją torebke z fotela przytargał
:-D:-D
To samo robi na przewijaku,pieluchy i woreczki na nie fruwają po całym pokoju jak go przebieram:-)
 
Ostatnia edycja:
Może handlowcem zostanie?

Madzia kiedy masz urodziny? Miałaś kiedyś w profilu a teraz nie ma a nie chce dać plamy ;)
p.s. zaraz Ci zamówienie wyśle na pw.
 
Hejka

Wrocilam z pracy, teraz szybko obiad, na solarium i a potem maz idzie na nocke i wpada do mnie kumpela na kawke- pojawie sie jutro poklikac.

Milego dnia dziewczynki i buziaczki dla naszych slodziaczków
 
reklama
Do góry