reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczynki! Jak tam po pierwszym dniu świętowania?
Kasiu ładny awatarek:-)
U mnie ok,my u rodziców:tak:
u mnie oczywiscie nie obyło się bez zachcianek.. najpierw chciałam zrobić lody.. ale nie mielismy smietanki 36% wiec odpadły to mnie naszła ochota na frytki:-) mama się ze mnie śmiała.. pełna lodówka a ja nie mam co jeść..
:-D:-D
 
reklama
Hej

Olu śliczne włoski i fryzurka, płaszczyk też niczego sobie. :)

Nektarynko - gratulejszyn chłopca :) A zachcianki masz super ;)

Justyś - super że sie odezwałaś. Czekamy na relacje jak już sie troszke ogrniesz ;)
 
Dziękuję Madziu. Delfinki to moje ulubione zwierzęta. Miłego pobytu u rodziców.

Maggie ładny zajączek z Twojego Igorka.

Justyś super przystojniak z Twojego Oliwierka.

Nektarynko ale zachcianki, naprawdę.
 
Kasiu to co zjadłaś że sie tak obżarłaś?

Madziu Ty chyba na komórce siedzisz co?

A ja dzisiaj postanowiłam zacząć uczyć Igorka zasypiać znowu samemu. Poczytałam taką książke Uśnij wreszcie i zaczynam stosować. Jak narazie super bo położyłam go o 10 dałam monia, owieczke, przykryłam kołderką i powiedziałam że teraz czas na sen. Wyszłam z pokoju i ciiiiisza. Za chwile zaczął coś sie wiercić to spojrzałam że wypadł mu monio, no to weszłam, dałam monia i wyszłam. Powtórzyło sie to jeszcze raz, nagle ciiiiiiiiiisza. Patrze a on śpi sobie smacznie i godzine tak kimał. Teraz był na spacerku i śpi w wózku. :) Zobaczymy co będzie wieczorem bo koło 18 zalicza drzemke i potem po 20 spać. Spróbuje go złóżeczkować i oby się udało :tak:
 
reklama
Nic takiego nie jeadłam ale wiesz Maggie jak to jest w święta siedzi się i je.
No widzę, że sprawdzają się takie metody.
 
Do góry