reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Oooooooo, to niedługo :)
Jakaś imprezka chyba się szykuje?
Niedługo:-)
Hejka

Wrocilam z pracy, teraz szybko obiad, na solarium i a potem maz idzie na nocke i wpada do mnie kumpela na kawke- pojawie sie jutro poklikac.

Milego dnia dziewczynki i buziaczki dla naszych slodziaczków
Miłego dnia Olu:-)
Olu - buziaczek przekazany podczas drzemki. Uśmiechnął się :) Dziękuje
Miłego popołudnia i spotkania z koleżanką. :)
Mój sie właśnie obudził
Madziu śliczny awatarek i sygnaturka:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niedługo:-)

Miłego dnia Olu:-)

Mój sie właśnie obudził
Madziu śliczny awatarek i sygnaturka:))

Dziękuję - strasznie kombinuje z sygnaturką ostatnio ale to chyba moja artystyczna dusza sie wkońcu budzi. Kiedyś non stop cykałam foty i malowałam węglem i ołówkiem. Teraz mi internetowe zabawy zostały.


Mój sie najpierw śmiał przez sen a teraz coś stęka. Jak wstanie to koło 17 zje i może wezme go na spacerek i podjedziemy do banku becikowe odebrać.

Madziu - czyli ten kolorek ze zdjęcia jest ok?
 
Dziękuję - strasznie kombinuje z sygnaturką ostatnio ale to chyba moja artystyczna dusza sie wkońcu budzi. Kiedyś non stop cykałam foty i malowałam węglem i ołówkiem. Teraz mi internetowe zabawy zostały.


Mój sie najpierw śmiał przez sen a teraz coś stęka. Jak wstanie to koło 17 zje i może wezme go na spacerek i podjedziemy do banku becikowe odebrać.

Madziu - czyli ten kolorek ze zdjęcia jest ok?
Super kombinujesz:-)
Ja nie mam takich zdolności jak malowanie węglem i ołówkiem niestety;/
Ja gdzieś za pół godzinki ide na spacer i na poczte musze skoczyć bo mój T musi powysyłać umowy

Tak ten kolorek jest ok,mam nadzieje,że będzie sie podobał:-)
 
Hej dziewczyny!

Jak się ciesze, że już po Świętach bo człowiek tylko się objada i siedzi:-D

Olu życzę udanego popołudnia z kumpelą:tak:

Maggie fajna avatarek i sygnaturka. Uwielbiam Kubusia Puchatka:-D

Justyś jak już pisałam na nk Oliwierek jest przesłodki:-D

A reszta chłopaków rośnie jak na drożdżach.


Madziu chciałabym z Avonu z nowego katalogu Super wydłużający tusz do rzęs "Super extend" nr 45856 ze str. 4 za 19,90.

Babcia się dziś ze mnie śmiała bo podobno w piątek u nas na podwórku na świerku bocian starał się zadomowić:szok::-D

Dziewczyny pierwsza aukcja na allegro wystawiona. Oto adres http://www.allegro.pl/item990437452_broszka_z_suwaka_hit.html Jeśli możecie to kupcie coś fikcyjnie. Chodzi mi tylko o komentarze bo nie mam żadnych i klientów może to zrazić.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki
Jade dzisiaj po bujaczek dla małego:-)

Bocian mówisz;-)
Kasiu to co mam niby kupić na allegro od Ciebie i dać komentarz za dwa dni np tak?
 
WITAM:-)
Ja cosik nie mam humorku a bo pogryzłam się z M:sorry2:

A to mój mały bałaganiarz,który wszystko zaciągnie na mate co widzi i co da rade chwycić:-D A mama kilka razy dziennie sprząta:tak:
słodziak:-)rośnie rosnie Kacperek no ciekawe ile już ma:-)
Babcia się dziś ze mnie śmiała bo podobno w piątek u nas na podwórku na świerku bocian starał się zadomowić:szok::-D
:-) ja pamiętam jak u nas na dachu bocian był i coś z nóżką miał więc tata się nim zaopiekował a wynikiem tego było to że siostra zaszła w ciąże:-D:rofl2:
 
Hejka :-)
Z tymi bocianami to chyba naprawdę coś jest :tak:
Ja z M pod koniec sierpnia byliśmy w Kadzidłowie w takim parku dzikich zwierząt. Tam opiekują się m.in. potrzebującymi zwierzątkami, chorymi. Jest też miejsce dla bocianów i co roku zakładają tam gniazda. Są przyzwyczajone do ludzi i można je na wyciągnięcie ręki oglądać (nie są w klatkach). Jak do nich weszliśmy z całą grupą wycieczkową to nade mną i M przeleciał bocian. I to tak nisko, że musieliśmy kucnąć bo nic sobie z nas nie robił. Wtedy się uśmiechnęliśmy i stwierdziliśmy, że teraz w końcu musi się udać zajść w ciążę :-D
 
reklama
WITAM:-)
Ja cosik nie mam humorku a bo pogryzłam się z M:sorry2:


słodziak:-)rośnie rosnie Kacperek no ciekawe ile już ma:-)

:-) ja pamiętam jak u nas na dachu bocian był i coś z nóżką miał więc tata się nim zaopiekował a wynikiem tego było to że siostra zaszła w ciąże:-D:rofl2:
Patrysiu pogodzisz sie z M,czasem tak jest :tak:
Jutro zobaczymy ile Kacperek ma:-)
Hejka :-)
Z tymi bocianami to chyba naprawdę coś jest :tak:
Ja z M pod koniec sierpnia byliśmy w Kadzidłowie w takim parku dzikich zwierząt. Tam opiekują się m.in. potrzebującymi zwierzątkami, chorymi. Jest też miejsce dla bocianów i co roku zakładają tam gniazda. Są przyzwyczajone do ludzi i można je na wyciągnięcie ręki oglądać (nie są w klatkach). Jak do nich weszliśmy z całą grupą wycieczkową to nade mną i M przeleciał bocian. I to tak nisko, że musieliśmy kucnąć bo nic sobie z nas nie robił. Wtedy się uśmiechnęliśmy i stwierdziliśmy, że teraz w końcu musi się udać zajść w ciążę :-D
:-D:-D

A mój Bączek dzisiaj próbuje raczkować,bo tak to pełzał a już coraz bardziej sie fajnie podnosi:-)
 
Do góry