reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
hej,ja jestem:) ale mam dosc,dopadla mnie goraczka i nie wiem,czy przez rane,czy przez piersi,masakra normalnie do tego maly ma chyba katarek choc po soli fizjlogicznej ustepuje na caly dzien wiec mooze to ta tak zwana sapka??
Madziu po ilu dniach mialas wyciagane szwy?
sprobuje wkleic zdjecie mojego synusia moze sie uda:)

 
Ostatnia edycja:
hej,ja jestem:) ale mam dosc,dopadla mnie goraczka i nie wiem,czy przez rane,czy przez piersi,masakra normalnie do tego maly ma chyba katarek choc po soli fizjlogicznej ustepuje na caly dzien wiec mooze to ta tak zwana sapka??
Madziu po ilu dniach mialas wyciagane szwy?
sprobuje wkleic zdjecie mojego synusia moze sie uda:)

Justyś cuudno z Oliwierka:tak::-)
Wiesz próbowałam sobie przypomnieć kiedy mi ściągali szwy i chyba po dwóch tygodniach
W papierach powinnaś mieć napisane
A co do katarku to ja sie bałam na początku,że mały ma tak w środku bo było słychać jak charczy,ale pediatra powiedziała że to nie katarek że tam sie wszystko kształtuje czy jakoś tak
A ile masz gorączki?
 
38,5 ale wzielam apap a papiery jade dopiero jutro odebrac bo byly swieta i nie dostalam no i musimy jeszcze duzo rzeczy jesli chodzi o malego pozalatwiac,piersi mnie bola no i troche rana a czulam si etak dobrze nawet nie czulam ze juz urodzilam:) moze sie przesililam
 
WITAM PO ŚWIĘTACH:-)
Oj czasu malutko miałam aby wejść poklikać:baffled:ale teraz już luzik;-)no ale poczytać nie mogłam (Alanek się właśnie obudził)tylko tyle co że JUSTYŚ śliczności z Oliwierka i MADZIAS z Kacperka:tak:

No i jeszcze fotki świąteczne i nie tylko;-)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No doczytałam:-p
Dziekuje za życzenia:tak:

I oczywiście jak sie pisze na szybkiego to się myli:zawstydzona/y:
OLA
chciałam do ciebie napisać że śliczniutko a pomyliłam się :zawstydzona/y:ale oczywiście Kacperek śliczniutki także i Igorek i Oliś i wszystkie dzieciaczki:-)


JUSTYŚ ja po cc miałam w 5 dobie ściągniete szwy a co do gorączki hmm może piersi przewiałas bo wiesz trzeba uważać z tym teraz :tak:
 
Witajcie :-)

Justyś GRATULACJE! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa! Oliwierek jest prześliczny :tak:

Ola
bardzo ładnie wyglądasz :tak:

Patrysiu, Maggie, Madziu Wasze chłopaczki to rosną jak na drożdżach:-) Czym Wy je karmicie?? :-D

Nektarynka niezła jesteś z tymi zachciankami ;-) Ja jadłam wszystko jak leci, aż mi M powiedział, że brzuch mi się dwa razy zwiększył przez ostatnie 3 dni :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej hej
Ja zrobiłam zupke i sobie omleta bo coś miałam ochote:-D
Mój Kacperek właśnie doczołgał sie do fotela i dobiera sie do reklamówki ze spodniami,a przy okazji próbuje przesunąć pufek :-D:-D
Patrysiu ale masz fajne chłopaczki:-)
 
Do góry