reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć dziewczynki
My już przed 8 wstaliśmy-ja nie miałam wyjścia:)
Uciekam zaraz na śniadanko i zrobić obiad
Miłego dnia życze
 
Oh kobitki jestem wykończona od rana sprzątam i okna jeszcze myłam:cool:jutro jeszcze dokończe i za jedzonko się wezme:tak:ech no cóż trzeba na ten chrzest "wylizać"domek i to jedzonko porobić:sorry2:


Poczytałam ale szczerze nie mam siły odpisywać do tego Alanek na ręcach:sorry2:chciałam iść na dwór ale nie da rady:sorry2:musze tu dokończyć co nieco jeszcze a sił brak:baffled:

MEGGIE
Igorek to cukiereczek:-)

Buziolki wielkie:-)
 
Patrysiu no podziwiam Cię strasznie. Sama sobie świetnie dajesz radę z dwójką małych dzieci i jeszcze sama przygotowujesz chrzciny. Super mama z Ciebie!

Oluś nie ma tego złegoo co by na dobre nie wyszło. Tulam mocno. Będzie dobrze.
 
Patrysiu no podziwiam Cię strasznie. Sama sobie świetnie dajesz radę z dwójką małych dzieci i jeszcze sama przygotowujesz chrzciny. Super mama z Ciebie!

Oluś nie ma tego złegoo co by na dobre nie wyszło. Tulam mocno. Będzie dobrze.

No tylko cos dlugo sie mnie te zle trzyma, bede jak mi sie polepszy nastroj
 
KROCZEK dziękuje:happy2:
OLA przykro mi...:sorry2:
NIUNIA poroniłaś?:-(tulam mocko!wiem że jak samo się oczyści to można zaczać staranka nawet w następnym cyklu:tak:gorzej jak jest łyżeczkowanie bo i martwy płód w 10 tc i wyżej wtedy trzeba odczekać nawet do 3 miesięcy:sorry2:
 
reklama
Do góry