reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Szukaj szukaj, jak coś to wrzucaj linki to sobie chętnie popatrze :) Może też już coś Igorkowi na zaś wybiore. :)

A huśtawke wrzuć chociaż chyba narazie sobie daruje bo on uwielbia leżaczek a mam taki do 18 kg. :)
 
reklama
Oh pogoda cuuuuudo:-)właśnie wróciliśmy z dworu:-)teraz robie obiadek;-)
Szukaj szukaj, jak coś to wrzucaj linki to sobie chętnie popatrze :) Może też już coś Igorkowi na zaś wybiore. :)

A huśtawke wrzuć chociaż chyba narazie sobie daruje bo on uwielbia leżaczek a mam taki do 18 kg. :)
ja też taki kupuje(chrzestni sponsorują)z fishera preica:tak:
Oki,znalazłam fajne ale szukam dalej
Aa huśtawke to mój mały średnio lubi,woli bujak;/ Zrobie Ci potem zdjęcie
mój te ż nie za bardzo hmm jedyne było to dobre ze zasypiał mi w tym dość szybko ale szczerze miałam ją schowane i teraz dałam szwagrowi bo ona też miejsce niepotrzebnie mi zajmuje:sorry2:


Śpioszek:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Madziu napisz mi proszę jutro na sms kwotę jaką mam ci zapłacić i numer konta Twojego i dane to zrobię przelew. W tak poza tym to co to za komentarz do swojej sygnaturki że niby co za dużo lat masz:-(
 
Madziu napisz mi proszę jutro na sms kwotę jaką mam ci zapłacić i numer konta Twojego i dane to zrobię przelew. W tak poza tym to co to za komentarz do swojej sygnaturki że niby co za dużo lat masz:-(
Dobrze Kasiu,jutro Ci wyśle liścik:) Widze,że dopero Ci sms doszedł;/
Ech stara jestem,zaraz 30 .....:dry:
 
Ostatnia edycja:
Dobrze Madziu,dziękuje:)
Padnięta jestem
:)
Jak padnięta jesteś to sie kładź. :) Ja sobie na Toma Cruisa troszke popatrze jeszcze, dam Iguchowi butle na śpiocha i odlatuje :)
Tak więc buziaki i do juterka.

A to Młody dziś:
ST831071..jpgST831058..jpg
 

Załączniki

  • ST831062..jpg
    ST831062..jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
reklama
:)
Jak padnięta jesteś to sie kładź. :) Ja sobie na Toma Cruisa troszke popatrze jeszcze, dam Iguchowi butle na śpiocha i odlatuje :)
Tak więc buziaki i do juterka
Miłych snów Maggie. Ja zaraz sie kłade,mały wisi na cycku;/ A to kojec co mi sie podoba
http://www.allegro.pl/item973612053_lozeczko_turystyczne_kojec_f_s_mega_promocja.html
Do jutro maggie. Słodkich snów o Tomie:)

Madziu to czekam na smska i polecony może być
Oki:)
 
Do góry