reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej dziewczynki :)

ale u nas dzisiaj wiatrzysko.... ale wróciliśmy właśnie z mężem z Kościoła i ze spacerku :)
Ren, Madzia, Kroczek - dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Na razie trzymamy kciukasy za Justynę, a potem trzymajcie za mnie :-D:-D

Mój maluszek baraszkuje w brzusiu, a mój mąż nastawia tylko policzki i czeka aż dostanie kopa prosto w twarz :-):-) tylko żeby małemu w krew nie weszło bicie rodziców :-D:-D:-D

Miłej niedzieli dziewczynki :-)
 
reklama
Hej dziewczynki :)

ale u nas dzisiaj wiatrzysko.... ale wróciliśmy właśnie z mężem z Kościoła i ze spacerku :)
Ren, Madzia, Kroczek - dziękuję za wsparcie i miłe słowa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Na razie trzymamy kciukasy za Justynę, a potem trzymajcie za mnie :-D:-D

Mój maluszek baraszkuje w brzusiu, a mój mąż nastawia tylko policzki i czeka aż dostanie kopa prosto w twarz :-):-) tylko żeby małemu w krew nie weszło bicie rodziców :-D:-D:-D

Miłej niedzieli dziewczynki :-)
:-D:-D
Fajne truskaweczki
 
hehe :-D:-D dzięki Madziu, ale ona są tak na chwilkę bo ćwiczyłam na nich jak wrzucić foteczkę. Niedługo wrzucę inne zdjątko na ich miejsce :-):-)
 
hehe :-D:-D dzięki Madziu, ale ona są tak na chwilkę bo ćwiczyłam na nich jak wrzucić foteczkę. Niedługo wrzucę inne zdjątko na ich miejsce :-):-)
No tak tak:-)
Agapasku wiesz co nie wiem może mówiłaś,a ja nie pamiętam jakie macie imie dla małego ale widziałam na parentingu jak pisałaś:-):tak:
 
Hej Dziewczynki,

Agapasku - wszystko będzie dobrze. Nie denerwuj sie i nie stresuj. U mnie na szkole rodzenia powiedzieli żeby się przejść na porodówke ale ja nie poszłam. Wystarczyło mi że teoretycznie wiem co mnie czeka. Ale skoro już widziałaś to będzie Ci teraz łatwiej oswoić się z sytuacją. I powiem Ci że jak już sie trafi do szpitala to ma sie wszystko gdzieś. Mysli się tylko o sobie i maluszku i wszystko wtedy inaczej wygląda. Tak więc głowa do góry, szpital odbębnić trzeba ale to szybciutko zlatuje no i zawsze można na fachową pomoc liczyć bo początki czasami są trudne.

niunia - strasznie mi przykro :( Trzymaj się Kochana.

Ja sobie siedze z lapkiem na ławeczce a Igorek kima w wózeczku obok. Boli go brzuszek od wczoraj :( ale podjada infacol więc mam nadzieje że będzie już tylko lepiej.
 
Dzięki Maggie :-) Tak właśnie sobie to tłumaczę, że jak już trafię do szpitala to najważniejszy będzie szczęśliwy poród i aby synuś był zdrowy :-):-) i na tym będę się skupiała.
 
reklama
Do góry