reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

czesc Dziewczyny :) troche mnei nei bylo bo taki gorszy czas mielismy ale juz jestem ;)
u mnie nic nowego @ dalej nie ma wiec czekam dalej, a do tego dzis deszcz tak mocno pada ze odechciewa sie czegokolwiek a takie ladne plany byly i spzratania i jakiejs wycieczki :/

podczytalam Was ale tylko troche bo wiecie jak to jest ciezko jak sie ma zaleglosci :/

Kinga trzymam kciuki :)

Olu przykro mi, trzymaj sie dzielnie

Niunia strasznei mi przykro , a jak sie trzymasz?? ja slyszalam ze do 6 tyg sie czeka na @ ale tez dokladnie nei wiem ja czekam juz miesiac tylko ze ja mialam lyzeczkowanie...

Maggie rzeczywiscie sliczna sygnaturka

Madzia wymieniaj suwaczek raz dwa bo nei jestes stara, juz raz dwa wymiana na mloda i szczesliwa mama :D a jak nie to zobaczysz ;)

Patrysiu zycze udanej niedzielnej uroczystosci
 
reklama
Cześć dziewczynki
Ren fajnie,że już jesteś
Ja sie beznadziejnie wczoraj wieczorem czułam i w nocy,mały w dodatku w nocy sie budził często.Jestem zmęczona i w ogóle do .....
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:

WITAM:-)
Ja tak na chwilke bo dalej sprzątanko i gotowanko:baffled:dobrze że pogoda nie za fajna co nie mam wyrzutów sumienia że nie idę na dwór z synkami:sorry2:
REN witaj:-)
MADZIAS ja wczoraj miałam kiepską noc że nawet niekontaktowałam w sensie takim że synek płakał a ja mówie do M "idz daj Dominisiowi pić i szybko bo Alanka mi jeszcze zbudzi"a co się okazało że właśnie to Alanek płakał a ja nie wiedziałam kto płacze i jakaś taka niekojarząca byłam:zawstydzona/y:ale tej nocy wstawałam do dwuch chłopców i wykończona byłam bo często się budzili:sorry2:ale za to dzisiaj super bo Dominiś spał całą noc a Alanek z 2 razy się obudził:-)
 
Madzia życzę lepszego dzionka oby szybko polepszylo Ci się samopoczucie :)
Patrysia to ale miałaś nocke, my tez dzisiaj sprzątanie wielkie choć okien nie mogłam umyć bo leje i leje :(

życzę miłego popołudnia =)
 
Miała któraś wczesne poronienie ok 5 tyg. jak długo to wracało wam do normy?


Hej niunia,ja tak mialam:-(,powrot do formy fizycznej przyszedl szybko,pare dni plamien i bolu,a po miesiacu przyszla normalna @,gorzej bylo z psychika...,przykro mi,ze Cie to spotkalo:-(

Patrysiu ale ty jestes zabiegana,podziwiam za wytrwalosc:)
a ja jutro ktg i decyzja co dalej,trzymajcie kciuki...
Olka przykro mi z powodu @...mam zal polaczony ze zloscia ze tym ktorzy chca sie nie udaje,a ktorzy nie chca udaje sie bez problemu...
Kinga a co u Ciebie?
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE,ODZYWAM SIE MALO ALE JAKOS NIE MAM CZASU JAK TEN MOJ M JEST W DOMU WSZYSTKO TRZEBA KOLO NIEGO ROBIC,A NA DODATEK JESZCZE TESCIOWA MNIE WKURZA:/MILEGO WIECZORKA,BUZIAKI DLA NASZYCH MALYCH PRZYSTOJNIAKOW:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Justyś ty sie teściową nie przejmuj-nie ma kim
Trzymam kciuki,widze że Oliwierek już donoszony:))
Daj znać jutro co i jak:) Buziaki

Patrysiu to masz roboty dużo,ja również podziwiam:)
Kinia co sie dzieje?
Kasiulek odezwij sie do nas
Maggie, Kroczek a wy gdzie?


Paula co u Ciebie? Jak Kacperek?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki,

Uff... w końcu Was doczytałam :-)

Patrysia - jak tylko zakupimy wózio to wrzucę foteczkę :-)
Justys - pewnie, że trzymamy kciukasy, daj tylko znać jak poszło :-)
Maggie - śliczniusie te ciuszki Igorka. I Manuel też fajny :-):-)

Wiecie co dziewczynki, na ostatnich zajęciach w szkole rodzenia położna pokazała nam oddział i porodówkę. Bardzo skuteczny środek antykoncepcyjny :-):-) Trochę się przeraziłam i załapałam lekkiego dołka :baffled::szok: Ale przespałam się z tym i w sumie i tak już nie ma odwrotu. A chęć posiadania juniorka chyba jest silniejsza niż ten strach:-):tak: Zresztą mój mąż mnie nakręca pozytywnie, jak słyszę, że się już nie może doczekać i jak gada do brzuszka to aż mi się cieplej na serduchu robi :-):-D .
Wy dałyście radę to ja też dam :-) (mam nadzieję !!!) więc w Święta pakuję już torbę i składam ciuszki:tak::tak:

Buziaki :**
Aha, drzewka podlane :-):-)
 
Witam niedzielnie :)

Justys trzymam kciuki i szybko daj znac co i jak :) i nie przejmuj sie tesciowa szkoda nerwow

Madzia dobrze ze pamietasz o wszystkich ;)

Agapas no to fajnie ze odwiedzilas oddzial ale sie nei stresuj i tak jak juz sie to wszystko bedzie dzialo to zadziala adrenalina ktora Ci pomoze :D tak sadze ;) zreszta z takim wsparciem meza to spokojnie dacie rade :)

A my dzis idziemy na zakupki skoro niedziela handlowa i poszukam sobie czegos fajnego :D i skoncze sprzatanie swiateczne :]

milej neidzieli zycze =)
 
Cześć dziewczynki
Ja już przy kawie i śniadanku:-)
Agapasku pewnie,że dasz rade kochana:tak:
Justyś daj znać co i jak:-)
Ren miłych zakupków:-)
Maggie gdzie jesteś??
 
reklama
Do góry