reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dobra dziewczyny pozyjemy zobaczymy :))) Jak Wam przypomne moje czasy jak Wy bedziecie pisac na forum martwie sie bo: "mam za bardzo mdlosci, nie mam wcale mdolsci...boli mnie brzuch...wogole mnie nie boli...piersi bola za malo a potem za duzo...sluz byl a teraz go nie ma...." itd itp :tak::-D ogolnie jakby nie bylo bedzie na podejrzliwie COS NIE TAK ;)....Tak to juz maja kobietty w ciazy szczegolnie te w 1 ciazy badz czaaaaasem te ktore 1 ciaze mialy zupelnie inna niz sie okazuje druga....Na dodatek forum np majowek, wrzesniowek czy tam grudniuwek...ktorymi bedziecie na ktorym dziewczyny sie wypowiadaja o samopoczuciu co tez wciaga :)

Na temat jedzenia prosze koniec bo mdlosci moze nie mam ale czasem muli i jest niedobrze jednek glownie mega apetyt nie wiem jak sie chamowac....zjadlam czekolade po czym kielbaske kupilam plaster boczku i sama juz nie wiem co chce...a jak Wy piszecie o jedzonku to slinianki mi pracuja....

Aaaa co do slynego siusiania to ja w nocy wstaje raz moze czasem dwa a w dzien to bywa ze ide przed praca a potem np o 11 wiec jak widzicie chyba nie ma sie co za szybko doszukiwac jako objaw....Jak czytam dziewczyny z terminem na wrzesien wiec 6-7 tydzien to wiele nic nie odczuwa poza bolami brzucha czy tylko piersi niektore maja juz mdlosci inne nie....A ja kiedys swego czasu przed @ sie tego wszystkiego doszukiwalam choc bywa ze niektore tez juz cos tam maja ale nie ma sie co za bardzo sugerowac
 
reklama
niunia27 ależ sobie dogadzasz:-p ja to zawsze przed@ mam takie dziwne zachcianki hehe.
Co do nakręcania masz racje... to forum nakręca i dlatego ja tez zadziej tu zagladam juz. ;-)
kajeczka20 witaj! bedzie dobrze zobaczysz, w koncu sie uda i wam :tak:

Ale u mnie @ nie przyszła. Zawsze jak było 24 dni to było a teraz.....
I temperatura wzrosła.....

Dobra dziewczyny pozyjemy zobaczymy :))) Jak Wam przypomne moje czasy jak Wy bedziecie pisac na forum martwie sie bo: "mam za bardzo mdlosci, nie mam wcale mdolsci...boli mnie brzuch...wogole mnie nie boli...piersi bola za malo a potem za duzo...sluz byl a teraz go nie ma...." itd itp :tak::-D ogolnie jakby nie bylo bedzie na podejrzliwie COS NIE TAK ;)....Tak to juz maja kobietty w ciazy szczegolnie te w 1 ciazy badz czaaaaasem te ktore 1 ciaze mialy zupelnie inna niz sie okazuje druga....Na dodatek forum np majowek, wrzesniowek czy tam grudniuwek...ktorymi bedziecie na ktorym dziewczyny sie wypowiadaja o samopoczuciu co tez wciaga :)

Na temat jedzenia prosze koniec bo mdlosci moze nie mam ale czasem muli i jest niedobrze jednek glownie mega apetyt nie wiem jak sie chamowac....zjadlam czekolade po czym kielbaske kupilam plaster boczku i sama juz nie wiem co chce...a jak Wy piszecie o jedzonku to slinianki mi pracuja....

Aaaa co do slynego siusiania to ja w nocy wstaje raz moze czasem dwa a w dzien to bywa ze ide przed praca a potem np o 11 wiec jak widzicie chyba nie ma sie co za szybko doszukiwac jako objaw....Jak czytam dziewczyny z terminem na wrzesien wiec 6-7 tydzien to wiele nic nie odczuwa poza bolami brzucha czy tylko piersi niektore maja juz mdlosci inne nie....A ja kiedys swego czasu przed @ sie tego wszystkiego doszukiwalam choc bywa ze niektore tez juz cos tam maja ale nie ma sie co za bardzo sugerowac

Ja tylko się cieszę, że nie mam napięcia przedmiesiączkowego!
Co do jedzenia, coś mnie dopadło i jem chrupki na zmianę z groszkami czekoladowymi :szok:
Mam też ochotę na kawę zbożową.



Dziewczyny ważne - są badania potwierdzające, że kawa rozpuszczalna może powodować nawet halucynacje:shocked2:
 
Dzięuje za miłe przyjęcie;;)) Domyślam sie ze niektóre z was juz sa w ciazy wiec gratuluje!!!!!! i zazdroszcze;) U mnie było jeszcze o tyle przykro ze strata gdyż chodziłam w ciazy z moja siosta ona w lipcu 08 urodzila sliczna córeczke to nasz mały kochany aniołek w rodzinie jednak gdy na nia patrze zastanawiam sie jak by wygladał moj dzidiuśś :-( i łezki w oku sie kręcą miały byśmy dzieci w róznicy paru dnii ach czemu te życie robi nam tyle przykrosci no i teraz juz pół roku sie nie udaje .....
 
A tak w ogóle:
- @ brak i oby na długie miesiące tak pozostało
- temperatura nawet skoczyła
- dolegliwości jakichkolwiek brak
- no może to, ze jak rano po zmierzeniu temp zobaczyłam cyferki to serduszko zaczęło mi mocniej bić
- teraz aż sie popłakałam
- nie wiem jak dotrwam do rana
- miałam przecudowny sen........
 
Ostatnia edycja:
wiem co porzeszlas Kajeczka20,sama przezylam strate gdyby wszystko bylo ok mialabym tylko pare dni do konca ciazy,drecza mnie mysli dlaczego?? ale wierze,ze nastepnym razem sie uda musi sie udac:)trzeba myslec pozytywnie!damy rade jak nie teraz to nastepnym razem
 
Dzięuje za miłe przyjęcie;;)) Domyślam sie ze niektóre z was juz sa w ciazy wiec gratuluje!!!!!! i zazdroszcze;) U mnie było jeszcze o tyle przykro ze strata gdyż chodziłam w ciazy z moja siosta ona w lipcu 08 urodzila sliczna córeczke to nasz mały kochany aniołek w rodzinie jednak gdy na nia patrze zastanawiam sie jak by wygladał moj dzidiuśś :-( i łezki w oku sie kręcą miały byśmy dzieci w róznicy paru dnii ach czemu te życie robi nam tyle przykrosci no i teraz juz pół roku sie nie udaje .....
Kochana, nie martw się napewno niedługo będziesz się cieszyć ze swojego szczęścia, wiem że przeżyłaś ciężkie chwile, ale wierz mi , jak raz się udało zajsć to drugi raz też się uda,
musi mieć wiare i pozytywnie myśleć...
nie daj się zwariować... bo stres szkodzi!!!! pozdrawiam
 
A tak w ogóle:
- @ brak i oby na długie miesiące tak pozostało
- temperatura nawet skoczyła
- dolegliwości jakichkolwiek brak
- no może to, ze jak rano po zmierzeniu temp zobaczyłam cyferki to serduszko zaczęło mi mocniej bić
- teraz aż sie popłakałam
- nie wiek jak dotrwam do rana
- miałam przecudowny sen........
może w końcu rozpoczniesz dobrą passe... no niunia..trzymam kciuki!!!
 
A tak w ogóle:
- @ brak i oby na długie miesiące tak pozostało
- temperatura nawet skoczyła
- dolegliwości jakichkolwiek brak
- no może to, ze jak rano po zmierzeniu temp zobaczyłam cyferki to serduszko zaczęło mi mocniej bić
- teraz aż sie popłakałam
- nie wiek jak dotrwam do rana
- miałam przecudowny sen........


niech Ci sie spelni ten cudowny sen:)
 
A tak w ogóle:
- @ brak i oby na długie miesiące tak pozostało
- temperatura nawet skoczyła
- dolegliwości jakichkolwiek brak
- no może to, ze jak rano po zmierzeniu temp zobaczyłam cyferki to serduszko zaczęło mi mocniej bić
- teraz aż sie popłakałam
- nie wiem jak dotrwam do rana
- miałam przecudowny sen........

A Ty ile dni po terminie @ :)?? moze mala fasolka w srodku rosnie skoro piszesz ze nie masz @ :)
 
reklama
Nic, zmykam.
Życzcie mi powodzenia:-) Ale tak szczerze proszę!
9 miesięcy starań mi wystarczy!!!!!!!!!!

Przepraszam, ze nie odpowiem na pasty, ale uciekam, bo zwariuje a do rana do testu tak dalekoooooooo, jak wyjdą dwie kreski to beta, i do lekarza umówić się na potwierdzenie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry