reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kajeczka20 witaj u nas :-) bardzo mi przykro z powodu Twojego ANIOŁKA.... :no::no::no:I zastanawiam się z łzami w oczach jak Ty się możesz czuć patrząc na dzidzie siostry... okropne uczucie ... ALE KOCHANA GŁOWA DO GÓRY!!! I OSTRO BIERZ SIĘ DO ROBOTY Z M. :-) I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE NAKRĘCAJ SIĘ ZA MOCNO, ŻEBYS SIĘ NIE ZABLOKOWAŁA PSYCHICZNIE, SKORO PISZESZ, ŻE JUŻ MASZ CHYBA JAKIEŚ ALE W SOBIE... POWODZONKA!!!
I co z tego, że masz 20 lat!!!!! Ja 21 no praktycznie za 2m-ce 22 ale widocznie jestem już gtowa! Ty widocznie już jesteś gotowa więc do działa trzymam za nas &&&&&&&&& kciuki :-):-):-)


niunia27 że niby kawa rozpuszczalna powoduje haluny, hehehe tego to nie wiedziałam :-):sorry2::sorry2::sorry2: no ale juz wiem.

NIUNIA27
KCIUKI TRZYMAM &&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak::tak::tak:


catedra
hehehe 99% nas już dawno powinny być w psychiatryku, bo ja mimo, że nie nakręcam się tak bardzo, ażeby się nie zawieść jak przyjdzie @ to jak widze kobietke z brzuszkiem to tak samo mam jak TY więc mogę powiedzieć, że to normalne chyba.... i wiesz co ja też myślałam, że jak mam 22 lata rocznikowo to zwariowałam, że taka młoda i mamą z własnej woli chce być, ale ciesze się kurcze że jest nas wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)





 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i super podejście! Bo tak chyba trzeba...
to a propos słów Kajeczki 20: [szybkie tempo pisania zrobilo sie tu na forum :)))) ]

" hej;) ja staram sie od pol roku o dzidzie rowno rok temu poronilam ( ciaza obumarła)) wczoraj dostalam@ @ i obiecalam sobie koniec z myslami ktore nie pozwalaja mi spac koniec z mierzeniem temp koniec z obserwacja sluzu od tego cyklu spontan chce sie kochac z moim mezem to bedziemy sie kochac i nie bede patrzec czy to płodny czy nie plodny dzien przestaje myslec o dzidziii zapisuje sie na prawko i juz!!!!!!!!!!!!!! :biggrin2::biggrin2::biggrin2:"
 
kajeczka... jak się cieszę, że tu trafiłaś :D ja też mam 20 lat jeszcze :p za parę dni 21 ... a już myślałam, że ze mną jest coś nie tak, że w takim wieku chcę być mamą... znajome patrzą na mnie jak na kosmitkę :D


w pierwsza ciaze zaszlam jak mialam 19 i juz wtedy bardzo chcialam tego dzidziusia a co za roznica ile sie ma lat moje znajome niektore co sa pod 30 jeszcze nie planuja slubu to kiedy dzidzi ???? ja tam jestem prawie rok po slubie 2 luty!!!!!!!! bedzie rok:-):-) i strasznie sie ciesze
 
kurcze ....dziewczyny jak was czytam to az wam z zazdroszcze mlodosci.....u mnie juz 35 stuknelo...i kilka poronien....a ja nadal zastanawiam sie czy mi sie uda...
 
Ninonka w dniu w którym moja siostra urodziła corcie to zamiat sie cieszyc ja wyłam w pokoju wtedy czulam sie najgorzej nawet mialam glupie mysli ze nie nadaje sie nawet zeby urodzic dziecko :-:)-( A julcia ma teraz 6 miesiecy jestem w niej zakochana po uszy i choc mam jeszcze 2 siostrzenice ta kocham naj bardziej zawsze jak zostaje z nia sama to czuje jak by byla moja :-):-) czasem i ja mysle czy nie zwariowalam :sorry2:
 
kurcze ....dziewczyny jak was czytam to az wam z zazdroszcze mlodosci.....u mnie juz 35 stuknelo...i kilka poronien....a ja nadal zastanawiam sie czy mi sie uda...
nie ważny wiek... każda z nas przechodzi to samo i pragnie tego samego i ma takie same wątpliwości, dlatego trzeba się wspierać?! ja już wiem na czym polega u mnie problem dlatego wspieram was dziewczyny!!!
 
nie ważny wiek... każda z nas przechodzi to samo i pragnie tego samego i ma takie same wątpliwości, dlatego trzeba się wspierać?! ja już wiem na czym polega u mnie problem dlatego wspieram was dziewczyny!!!
prawda zgadzam się :tak::-)

a tak poza tym to witam z wieczora :-) lecę was poczytać.
 
Kajeczka 20 ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji i nie chcem być, a to że zakochałaś się w córci swojej siostry to bardzo dobrze - znak, że będziesz już niedługo dobrą mamą. Słońce życze Ci wszystkiego dobrego i jestem pewna że Twój dzidziuś będzie dumny z takiej mamy!!! :tak::tak::tak:

martyna222 ja też się zgadzam, że wiek jest nie ważny jeżeli się pragnie szczęścia to cóż stpji na przeszkodzie, ja się poprostu ucieszyłam, że w wieku 21 lat nie jestem tutaj sama bo też myślałam czasami, że ja chyba zwariowałam, teraz już wiem, że pragne dzidzi tak samo jak mój mąż!!!:-)

DODAŁAM ALBUM W SWOIM PROFILU, CHĘTNYCH ZAPRASZAM :-)





 
reklama
Do góry