reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

jejku jak ten czas sie ciągnie, dopiero 6 dc chciałabym miec juz przynajmniej owulacje a tu jeszcze 8-9 dni czekania...

jeszcze nie mam w domu neta od 3 dni , wchodze tylko tu na chwilunie w pracy :/
 
reklama
czesc dziewczyny
Ja oczywiscie mocno wszystkim kibicuję caly czas:tak: mało zaglądam bo nie chce sie na kręcać hehe a to forum niestety nakręca i sprawia że mysle tylko tym aby zajsc w ciąże a przecież tak nie można...

Słuchajcie jak myslicie dziewczyny... zajde w ciąże jak sobie odpuszcze? tz nie bede wyliczała dni płodnych itd tylko poprostu bedziemy sie z mężem przytulać wtedy kiedy bedzie na to ochota i czas... az sie w koncu po jakim może czasie uda:sorry: :confused: jest przecież szansa nie? :-)
 
A ja sobie kupilam kg kiszonej kapusty i jestem rownie zadowolona jak Wy z ciasteczek :)) do tego grzybki w occie i kapusnak az dostalam slinotoku bo sie wlasnie gotuje...Dziewczynki ja w srode mam wizyte, strasznie sie boje, trzymajcie za mnie tez kciukasy by sie okazalo ze jest ok...Ostatnia wizyta byla w 5 tyg wiec maciupstwo jeszcze bez serduszka nic nie wiadomo...teraz juz bedzie, boje sie okropnie, dobrze ze jest praca nie mysle o tym ale jak wracam glowkuje czytam sobie tez wrzesniowki ze swoimi dolegliwosciami a ja nic :(
 
elfa75 doczekasz się tej owulki, zobaczysz kochana, tylko nie myśl tak intensywnie o niej bo kurcze zwariujesz!!!

Kinga85 skarbie lepiej się nie nakręcać oby się później nie musieć rozczarowywać (sama wiesz jak zrobiłaś bete i odrazu dół - aż sama się zesmuciłam, bo tak liczyłam, że beta wykarze że to jednak fasolka u Ciebie).
Ja nie wiem dlaczego ale o dziwo jestem spokojna jak nigdy do tąd, wogóle nie denerwuje się czy @ przyjdzie czy nie przyjdzie. Powiedziałam sobie będzie co ma być, a żeby od takiego ciągłego myślenia wariacji dostać to nie dla mnie.. WIĘC TRAKTUJ TO WSZYSTKO NA LUZIE KOCHANA, I PRZYTULANKA TRAKTUJ JAKO PRZYJEMNOŚC, A NIE JAKO :UDA SIĘ CZY NIE UDA SIĘ" I POWODZENIA ZA CIEBIE TEŻ TRZYMAM KCIUKASY &&&&&&&&&&&&
A co do ciasteczek to bardzo chętnie bym się z Tobą podzieliła, ale mieszkamy troszkę daleko od siebie więc chyba nici....

Kroptusia
ciesz się kobieto, że nic Cię nie boli, albo, że nie masz mdłości... :-) lub jakiś innych dolegliwości no bo byś tylko sie tym męczyła.... a co do kapusty to ja bym bigosik mojej mamy roboty zjadła, jejku mniam.... ale ja nie to, że zachcianka ciąży lecz lubie od zawsze :-)

katya25 kiedy wracasz do UK??? Jak tam w polsce??? O tym Twoim jajniku to jak przeczytałam to szok przeżyłam!!! Tyle dobrze, że nie obniża to płodności - ufffffff
Pozdrowonka




 
ninonka i tak własnie musimy robić:tak: i wtedy może sie uda.
Trzymam kciuki;-) Dzieki za odpowiedz.
elfa a Ty dołącz do nas i też na luzie... :tak::-) bedzie ok!
kroptusia dobrze że nie masz szczególnych dolegliwości ciążowych, tylko sie cieszyc:tak:
 
Witam wszystkie Kobietki jestem nowa ale juz od długiego czasu czytam rózne temaaty o ciąży :-) . Jestem tu poniewaz chciałabym sie podzielić moimi zdarzeniami :-( Otóż w styczniu straciłam swoja pierwsza ciaze w 10tyg okazało sie ze mam obumarłą ciaze i 2 tyg chodziłam z martwa ciazą przykre do dzis boli....:-( .... po pół roku od tamtego zdarzenia znowuu zaczelismy starania jednak do dziś nic nic nic nie moge zajsc w ciaze dlaczego? za bardzo chcem ? za bardzo sie nastawiłam ze odrazu bedzie??? nie wiem nigdy nie bralam tabletek anty... lekarz stwierdil ze wszystko jest ok wiec dlaczego nie moge zajsc obserwuje swoj organizm zawsze wiem kiedy dni plodne i wraz to nic nie daje a co tam u was......
 
czesc dziewczyny
Ja oczywiscie mocno wszystkim kibicuję caly czas:tak: mało zaglądam bo nie chce sie na kręcać hehe a to forum niestety nakręca i sprawia że mysle tylko tym aby zajsc w ciąże a przecież tak nie można...

Słuchajcie jak myslicie dziewczyny... zajde w ciąże jak sobie odpuszcze? tz nie bede wyliczała dni płodnych itd tylko poprostu bedziemy sie z mężem przytulać wtedy kiedy bedzie na to ochota i czas... az sie w koncu po jakim może czasie uda:sorry: :confused: jest przecież szansa nie? :-)

Tak forum nakręca dlatego ostatnio tak mało tu siedziałam.
Przytulać się bez myślenia o dzidziusiu to jest właśnie to:-)

A ja sobie kupilam kg kiszonej kapusty i jestem rownie zadowolona jak Wy z ciasteczek :)) do tego grzybki w occie i kapusnak az dostalam slinotoku bo sie wlasnie gotuje...Dziewczynki ja w srode mam wizyte, strasznie sie boje, trzymajcie za mnie tez kciukasy by sie okazalo ze jest ok...Ostatnia wizyta byla w 5 tyg wiec maciupstwo jeszcze bez serduszka nic nie wiadomo...teraz juz bedzie, boje sie okropnie, dobrze ze jest praca nie mysle o tym ale jak wracam glowkuje czytam sobie tez wrzesniowki ze swoimi dolegliwosciami a ja nic :(

Robisz mi smaka.:-D

Ja w pracy miałam ochotę na kanapkę ze smalcem i kiszonym ogórkiem:-)
W ogóle muszę sobie zrobić chyba herbatę z dużą ilością cytryny.
A po drodze kupiłam sobie chrupki orzechowe i właśnie jem.:cool2:
I mam ochotę na gołąbki w sosie pomidorowym - takim kwaśniutkim;-)
A wczoraj na kolacje zrobiłam sobie kanapki moczone w przyprawianym jajku smażone wkłada się miedzy dwie kromeczki ser żółty i razem się podsmaża - na masełku:-p
 
Witam wszystkie Kobietki jestem nowa ale juz od długiego czasu czytam rózne temaaty o ciąży :-) . Jestem tu poniewaz chciałabym sie podzielić moimi zdarzeniami :-( Otóż w styczniu straciłam swoja pierwsza ciaze w 10tyg okazało sie ze mam obumarłą ciaze i 2 tyg chodziłam z martwa ciazą przykre do dzis boli....:-( .... po pół roku od tamtego zdarzenia znowuu zaczelismy starania jednak do dziś nic nic nic nie moge zajsc w ciaze dlaczego? za bardzo chcem ? za bardzo sie nastawiłam ze odrazu bedzie??? nie wiem nigdy nie bralam tabletek anty... lekarz stwierdil ze wszystko jest ok wiec dlaczego nie moge zajsc obserwuje swoj organizm zawsze wiem kiedy dni plodne i wraz to nic nie daje a co tam u was......

Witaj wśród nas.
Już cię wpisałam na listę.
 
reklama
niunia27 ależ sobie dogadzasz:-p ja to zawsze przed@ mam takie dziwne zachcianki hehe.
Co do nakręcania masz racje... to forum nakręca i dlatego ja tez zadziej tu zagladam juz. ;-)
kajeczka20 witaj! bedzie dobrze zobaczysz, w koncu sie uda i wam :tak:
 
Do góry