reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

CATEDRA ja nie udzielam sie zbytnio na tym watku,ale podczytuje Was chwilami....starasznie mi przykro z Twojego powodu...! to na prawde kryzysowa sytuacja szczegolnie dla Ciebie...! szczerze nie wyobrazam sobie takiej,jestem pewna,ze podlamalabym sie bo trudno jest rezygnowac z marzen....ale podobno wszystko co dzieje sie w naszym zyciu ma jakis sens i swoje znaczenie..wiem ze latwo mi pisac,domyslam sie co teraz czujesz..jak bardzo jestes zbuntowana w srodku jak Ci przykro...chwilami chce sie walic glowa w mur,ale niestety to nic nie pomoze...!porozmawiaj z Mezem,powiedz Mu co czujesz jak jest Ci zle,co Cie boli...powinien Cie zrozumiec a moze znajdziecie jakies wyjscie z sytuacji..?

pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
catedra bardzo mi przykro... ale moze za to wpadniecie niechcacy :-) nosek do gory kochana

dzeni4 - ja tez biore bromergon. odczuwasz jakies skutki uboczne ? jak dlugo bierzesz bromek ?
 
bromek biore od poczatku pazdziernika....zadnyk skutow ubocznych....@ jak w zegarku co 26 dni....tylko teraz sie spoznia o 9 dni...testy negatywne....moze to przyczyna tego bromku.....poczekam do niedzieli i znowu doktorek....:-(
 
a ja mam bole glowy i "spiaczke". ja biore krotko (od polowy grudnia). @ powinna przyjsc w poniedzialek, ale sie nie pojawila, test tez mi wyszedl negatywny teraz czekam na wredote...
 
na zawroty glowy nie zwracam uwagi bo to u mnie normalne...mam problemy z kregoslupem.....i gruczolaka wiec jak przestanie mnie wkoncu kiedys bolec glowa to zaczne sie martwic.....a co do @ to czytalam ze bromek moze ja opozniac......
 
ja wiem czy mniejsze szanse...gruczolaka mam juz chyba z 3 lata......a w 2008 bylam dwa razy w ciazy wtym z blizniakami a zadnych lekow nie bralam..........wlasnie bym teraz to pierwsze rodzila
 
reklama
kasiula

Mi na usg tez lekarz powiedział, ze mam cystyczne jajniki..powiedzial tez, ze moze to byc zespoł policystycznych jajników.. biore clo aby miec owulacje

Kiedys gin mi powiedzial , ze jak pęcherzyki w jajnikach są różnych wielkośći to wyklucza sie pco

Prolaktyny jeszcze nie badałam, ale czuje ze tez mam podwyzszoną
 
Do góry