reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jestem to te poszły ;-)

:-)dziewczynki moje kochane ja juz po wizycie wszystko ok:tak: i ma byc.....................................................................................

CHLOPCZYK:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Gratulacje
Ciekawe jak Maggie i Patrysia
Ja jednak wróżką powinnam być.

Na KTG wyszły skurcze. W każdej chwili może zacząć się coś dziać.
Nie miałam dziś wizyty ale lekarka i tak wzięła mnie na badanie. No i szyjka krótka i miękka, rozwarcie na dwa palce. :eek:

Jak skurcze będą co 5 minut albo wody mi odejdą to mam jechać do szpitala.

Ile wszystko potrwa nie wiadomo. Może tydzień, może dwa a może dzień. Ale że wytrwam do terminu nie mam co liczyć.
 
reklama
Maggie ja jestem na komórce,czekałam na Ciebie:)
Tak myślałam że nie dotrwasz do terminu,ale wszystko będzie dobrze:)

No i co nikogo nie ma

To będe potem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja jestem,poszlismy do tesco i spacerkiem do naszej knajpki,a tam rezerwacja bylam w szoku troche w poniedzialek impreza,no ale trudno przyszlismy do domu i bedziemy patrzec na tv:)

Jestem to te poszły ;-)


Gratulacje

Ja jednak wróżką powinnam być.

Na KTG wyszły skurcze. W każdej chwili może zacząć się coś dziać.
Nie miałam dziś wizyty ale lekarka i tak wzięła mnie na badanie. No i szyjka krótka i miękka, rozwarcie na dwa palce. :eek:

Jak skurcze będą co 5 minut albo wody mi odejdą to mam jechać do szpitala.

Ile wszystko potrwa nie wiadomo. Może tydzień, może dwa a może dzień. Ale że wytrwam do terminu nie mam co liczyć.
w 38tyg. juz normalnie sie dzieciaczki moga rodzic:) bedzie ok i juz na swieta bedziesz z malym w domu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też już jestem.

Korzystam póki moge i wcinam jabłka i mandarynki :-D

ja jestem,poszlismy do tesco i spacerkiem do naszej knajpki,a tam rezerwacja bylam w szoku troche w poniedzialek impreza,no ale trudno przyszlismy do domu i bedziemy patrzec na tv:)
:eek: No to nieźle. Ale ja się już pare razy tak samo zdziwiłam i naciełam :shocked2:

w 38tyg. juz normalnie sie dzieciaczki moga rodzic:) bedzie ok i juz na swieta bedziesz z malym w domu:)
Wiem wiem :tak: Ale i tak sie boje i musze szybciutko ogarnąć pare spraw i torbe spakować :-D

p.s. Karuzelka działa - uuuuuuufffffffffff


Madziu - skoro myślałaś że nie wytrwam to obstawiaj kiedy Młody zechce wyjść :-D:-D:-D I pozostałe Dziewuszki też - zobaczymy która będzie najbliżej. :-D
A ja Wam zrobie i tak na przekór i do terminu wytrzymam :-D:-D:-D:-D

p.s.1 Karuzelka działa
p.s.2 Wrzuciłam Wam linka na zamknięty
 
Ostatnia edycja:
punkt 3 Forum BabyBoom - Regulamin

Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.]
i do tego moderatorzy stosują się i będą się stosowac.
 
Ja też już jestem.

Korzystam póki moge i wcinam jabłka i mandarynki :-D


:eek: No to nieźle. Ale ja się już pare razy tak samo zdziwiłam i naciełam :shocked2:


Wiem wiem :tak: Ale i tak sie boje i musze szybciutko ogarnąć pare spraw i torbe spakować :-D

p.s. Karuzelka działa - uuuuuuufffffffffff


Madziu - skoro myślałaś że nie wytrwam to obstawiaj kiedy Młody zechce wyjść :-D:-D:-D I pozostałe Dziewuszki też - zobaczymy która będzie najbliżej. :-D
A ja Wam zrobie i tak na przekór i do terminu wytrzymam :-D:-D:-D:-D

p.s.1 Karuzelka działa
p.s.2 Wrzuciłam Wam linka na zamknięty
Ja też już jestem
To ja pomedytuje,kiedy Kluska wyjdzie;-):-D
Ledwo tu wlazłam i już mam nerwa:wściekła/y:
 
reklama
Do góry