reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
trzymam kciuki za maggie i patrysie choc czuje ze wszystko bedzie ok:)
Dawidek tez sie nam podoba,chcialam Mateuszka ale moj brat ma tak na imie:)
 
trzymam kciuki za maggie i patrysie choc czuje ze wszystko bedzie ok:)
Dawidek tez sie nam podoba,chcialam Mateuszka ale moj brat ma tak na imie:)
Będzie ok na pewno
My też trzymamy z Kacperkiem;-)


A mój T jedzie dzisiaj do pediatry po recepte na mleczko i sie ma zapytać czty moge małemu dać jabłuszko,albo marcheweczke:-) Ale bym chciała mu dać coś innego do jedzenia:-)

Justyś a masz zdjęcia synusia??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
fotke mi dal jedna i tylko gdzie widac tak slabo siusiaka powiem wam szczerze ze z 13 tygodnia mam wyrazniejsze fotki niz teraz

najlepeij moja tesciowa bo oczywiscie zaraz przyleciala sie wypytac pokazuje jej zdjeciea ona o jakie fajne tu ma buzie,nosek,uszka i sie zachwyca ze widzi,a ja jej na to ze to siusiaczek,az ja zatkalohihi

to sie Kacperek ucieszy z nowego jedzonka:)

sa takie deserki ale to po czwartym czy piatym miesiacu nie wiem nie pamietam juz jak kupowalam tym moim malym podopiecznym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moje drogie Panie,

Chcialam zwrocic uwage na piasnie postu pod postem:
pkt 3 regulaminu forum:
Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
 
reklama
Moje drogie Panie,

Chcialam zwrocic uwage na piasnie postu pod postem:
pkt 3 regulaminu forum:
Jeśli użytkownik chce coś dodać do wcześniej wysłanej wypowiedzi powinien użyć opcji EDYTUJ a nie pisać kolejnego posta pod swoim wcześniejszym. Wyjątkiem od reguły jest sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie.
ale to jest chyba moja sprawa jak pisze! tak sie przyzwyczailam i juz

pisze tak juz od roku i nic sie nie dzieje!

postaram sie jakos potem wrzucic ta fotke albo zrobie zdjecie kom. albo sprobuje podlaczyc skaner choc z tego co mi brat mowil przy formacie to mi nie dzialaja te wyjscia,no sprawdze jak moj M wroci:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry