reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

postaram sie jakos potem wrzucic ta fotke albo zrobie zdjecie kom. albo sprobuje podlaczyc skaner choc z tego co mi brat mowil przy formacie to mi nie dzialaja te wyjscia,no sprawdze jak moj M wroci:)
Oki:-)
Dodałam fotke na zamkniętym;-)


Ciekawe jak Maggie i Patrysia

Dzwoniłam do położnej i moge dać pół łyżeczki jabłuszka Kacperkowi:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kurcze starcila mi sie sygnaturka:(
To tak jak mi ostatnio

Kurcze,ale to czekanie sie dłuży strasznie
Mały mi usnął, mój T pojechał do przychodni
Jak pośpi to mu dam jabłuszko,on jak coś ma jeść pić nowego to sie fajnie krzywi:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no musi to byc fajny widoczek taki maly dziubek i takie kwasne minki:),a ja mam isc do tesco i na soczek z M,no dluzy mi sie to czekanie ale maggie mowila ze bedzie poznoa patrysia nie wiem na ktora miala wizyte

no musi to byc fajny widoczek taki maly dziubek i takie kwasne minki:)
:-):-)

Ja już dzisiaj wymyśliłam obiad na jutro;-)

a ja jak zwykle bede myslec cale rano:)

nareszcie mi sie udalo zrobic ta sygnaturke tak jak chcialam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry