reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
A mnie tak jakoś wzięło na zakupy dla siebie.. chciałabym już byc po porodzie bo tyle ładnych rzeczy dla siebie widziałam:-D Eh:-) Bo teraz to mi się nie opłaca kupowac jak grubiutka jestem..;-) a po porodzie mam nadzieję,że mi zejdzie brzusio no i może ciut więcej?;-):-D Już na allegro wybrałam sobie sukieneczki, hihi:) I marzą mi sie takie szpileczki z odkrytymi palcami, ah:-D
 
A mnie tak jakoś wzięło na zakupy dla siebie.. chciałabym już byc po porodzie bo tyle ładnych rzeczy dla siebie widziałam:-D Eh:-) Bo teraz to mi się nie opłaca kupowac jak grubiutka jestem..;-) a po porodzie mam nadzieję,że mi zejdzie brzusio no i może ciut więcej?;-):-D Już na allegro wybrałam sobie sukieneczki, hihi:) I marzą mi sie takie szpileczki z odkrytymi palcami, ah:-D
Jeszcze troszeczke i będziesz sobie kupować:-)
 
Postanowiłam się zmienic po porodzie:cool2: Tzn styl ubierania się:tak::-D
Dotychczas to bardziej na sportowo.. wiecie:-p:-D
No ale jak już będe mloda mamuśką..:cool2: Trzeba bedzie ładnie wyglądac, elegancko.. tak mi sie marzy:cool2::-D Mi to dziś chyba coś odwala:-D
Zaraz buty sobie upatrze na allegro:-)
 
postanowiłam się zmienic po porodzie:cool2: Tzn styl ubierania się:tak::-d
dotychczas to bardziej na sportowo.. Wiecie:-p:-d
no ale jak już będe mloda mamuśką..:cool2: Trzeba bedzie ładnie wyglądac, elegancko.. Tak mi sie marzy:cool2::-d mi to dziś chyba coś odwala:-d
zaraz buty sobie upatrze na allegro:-)
:-d:-d:-d
 
Kurcze ja to strasznie tęsknie za ciuchami sprzed ciąży :tak: Ale już niedługo :-)

Kurcze za 7 minut musze wyjść a Justysia cicho siedzi ;-)
 
reklama
Do góry