reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

dzieki Kingus za pocieszenie wiesz nie nakręcam się za bardzo czasem miałam wcześniejsze bóle brzucha chociaż nigdy nie tak wcześnie... poczekamy zobaczymy...
 
reklama
Kinga trzymam kciuki za Ciebie

Ja niestety dostałam dzis wredną @

Opóźnienie terminu @ o 3 dni i bol w lewym jajniku , zastanawiam sie czy to nie skutek uboczny clo, biore go od 2 m-cy

Kupie sobie zestaw witaminek zalecony przez Katerinke moze poskutkuje w tym m-cu i uda sie fasolinka...

A teraz na pocieszke zrobie sobie dringa malibu z mleczkiem ;)
 
HEJ KOCHANE JA WŁAŚNIE NIE DAWNO WRÓCIŁAM ZE SZKOŁY I MIAŁAM BÓLE W OKOLICACH LEWEGO JAJNIKA, ALE TO MOŻE OD DŁUGIEGO SIEDZENIA... NIE WIEM.
IDE SIĘ POŁOŻYĆ ZARAZ BO BARDZO ZMĘCZONA JESTEM. ODEZWE SIĘ WIECZORKIEM, TYM CZASEM KOCHANE I JA JESZCZE PONAD TYDZIEŃ CZEKANIA Z PYTANIEM PRZYJDZIE @ CZY NIE PRZYJDZIE @



Beti1975
skąd Ty masz takie ładne obrazki ??? Tu słonik, tam myszka - super i ślicznie dziękuje :-)

Kinga85
jak mama??? a widze, że dochodzi do siebie po odpowiedzi dla maggief To się cieszę i życze więcej zdrówka!!! I czekam na wieści od Ciebie :) czy jest fasolka (a wierze, że jest)!!!

maggie_f
teraz jestem, wróciłam 30 min temu ze szkoły, achhh już mnie pupa od tych wykładów bolała.... Jutro chyba sobie odpuszcze, bo mamy tylko 2 godzinne spotaknie z gościem który i wymaga obecności, więc raczej nie pójde.
Ale widze kochana, że Ty już dziś z samopoczucim lepiej - to good :-)

elfa75
prędzej czy później będzie fasolka zobaczysz :) ja wierze w to!

-------------------------------
TESTUJEMY 20/21 STYCZNIA





 
Dzieki dziewczyny

p.s.
pomózcie mi z suwaczkiem
niewiem dokladnie co to jest a chciałabym miec
skad wziąśc suwaczek i jak go zainstalowac?
 
nononka no mama tak średnio bo wiesz pocięta noga i boli ją... ale wierze ze z kazdym dniem bedzie lepiej,dziekuje ci :)
Cały czas mysle tez i o tobie i zycze Ci aby @@@ sie nie pojawiła! :happy: Odpoczywaj.

Ja tez sie cos nijak czuje....
 
reklama
Do góry