reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Katya25 A oto nazwy angielskie tego co stosowałam

Evening Primrose Oil 1000mg - wiesiołek, ja kupiłam w Nutri centre ale widziałam w Tesco to samo ale dużo tańsze.

Angus Castus- to jest to co w Polsce kupisz pod nazwą Castagnus, Kupiłam w Nutri centre

Trying for baby - Witaminki dla kobiet starających się o dzidzię - Tesco

Asc Plus (For Men)- to dla M- kupione w Nutri Centre

A magnumB6 i wit C kupiłam w POlsce ale tutaj na pewno też można.\
Zioła z liścia maliny dostałam i przywrotnika ale można je kupić w Nurti Centre.

Życzę powodzenia!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
justys84 faktycznie styczeń nie należy w Twoim przypadku do euforycznych miesięcy, ale wszystko przed Tobą może właśnie w tym styczniu się zafasolkujesz :tak:Z całej siły trzymię za Ciebie kciuki. Będzie nam raźniej się dopingować skoro jesteśmy w podobnej sytuacji baaaa nawet takiej samej ;-) Jak tylko dostaniemy @ zabieramy sie za mierzenie tempki pamiętaj :-D damy rade NA PEWNO :tak:
 
Witam Was!
Nie pisalam 2 dni, bo dopadlo mnie juz zmeczenie. No i niestety: nie wytrzymalam (pomimo, ze chcialam i juz kupialam male, slodkie skarpeteczki). Po kolejnym pytaniu M, czy juz dostalam @ (nawet doslownie powiedzial: malpe, bo wie, ze tu pisze:-)) nie moglam go tak dalej meczyc. Powiedzialam wczoraj przez telefon. Bardzo sie ucieszyl no i powiedzial, ze i tak za dlugo zwlekalam z powiedzeniem mu:). Wczoraj dostalam wynik bety: 52 (w 27 dniu cyklu). Czyli jestem na pewno w ciazy!W nastepna srode drugie USG i moze zobacze juz fasolke.
Przesylam Wam cala mase, miliony fluidkow:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bede na forum wrzesniowek 2009, ale bede do Was zagladala od czasu do czasu.
Trzymam za Was kciuki i dziekuje za wsparcie.:-)
Jestescie super i beda z Was wspaniale mamusie!:-)

Gratulacje :) To zapraszam na nasz watek wrzesniowek. Tez tutaj bylam chwile ale tak sie zrzylam z dziewczynami ze zagladam codziennie choc mowie moze pare dni tu urzedowalam :)...A jak dlugie masz cykle?? Chodzi mi jak bete robilas w 27 dniu cyklu to bylo przed czy po terminie @ juz i jakie mialas widelki :). Pytam z ciekawosci bo kazda ma inne laboratorium. Ja robilam 31dc i byla 101 tyle ze mam 32 dniowe cykle i normy inne niz dziewczyny tu pisaly :)
 
Syneczki czekalam na wiesci od ciebie. Troche szkoda ale faktycznie jak chorowalas to moze lepiej ze wszystko przed toba. :tak:A wiec zycze szybkiego zafasolkowania w takim terminie jak sobie zyczysz. Trzymam kciuki:-)I bardzo bardzo pozdrawiam:-D:-D:-D
 
Witejcie :-)

Ja wczesniej pisalam na staraczkach 2008,ale z braku czasu ostatnio niepisalam.
Widze tu jeszcze pare dziewczyn z staraczek 2008,ale niewidze KROPECZKI??
Zagladalam na watki sierpniowek i wrzesniowek tam tez sie z nia niespotkalam:no:Moze wiecie co z nia:confused:

WSZYSTKIM KTORYM SIE UDALO GRATULUJE I ZYCZE PRZYJEMNYCH MIESIECY I DONOSZENIA FASOLEK:-)

Starajacym sie nadzieji i wiary ,ze sie uda bo wkoncu musi:tak:
Kciuki zaciskam:-)

U mnie ciezko cokolwiek powiedziec,co najbardziej mnie denerwuje:wściekła/y:
Mianowicie dla przypomnienia mialam brak owulacji,hormony za duzo meskich,powstawaly cysty ktore znikaly z @ itd bralam na wyregulowanie hormony przez trzy mesiace ,po odstawieniu clo i cykl pierwszy po tych hormonach i z clo 40dniowy:wściekła/y:teraz jest drugi cykl z podwojona dawka clo na dwie tabletki dzis moj 32 dc tylko czekanie mi tu pomoze co jest ciezka sprawa:zawstydzona/y:boje sie testowac,w ostatnim miesiacu mialam dwie kreski i pierwsza beta lekko podwazszona,druga negatywna.:-(

W tej sprawie denerwuja mnie te nieregularne dlugie cykle gdy sie starm ,ale gdy sie niestaralam przeciwnie cieszylo mnie to;-)staram sie juz rok dlugi rok:-(
 
Gratulacje :) To zapraszam na nasz watek wrzesniowek. Tez tutaj bylam chwile ale tak sie zrzylam z dziewczynami ze zagladam codziennie choc mowie moze pare dni tu urzedowalam :)...A jak dlugie masz cykle?? Chodzi mi jak bete robilas w 27 dniu cyklu to bylo przed czy po terminie @ juz i jakie mialas widelki :). Pytam z ciekawosci bo kazda ma inne laboratorium. Ja robilam 31dc i byla 101 tyle ze mam 32 dniowe cykle i normy inne niz dziewczyny tu pisaly :)

Dziekie za zaproszenie na watek, juz sie tam odezwalam:-)
Cykle mam 26-27 dniowe. 26 dc wystepowaly u mnie zawsze plamienia i 27 dc mialam juz @ pelna para. Przez te plamienia nie wiem, od kiedy liczyc. 11 grudnia mialam plamienia, czyli w srode wychodzi chyba 27 dzien cyklu. @ mialam prawie co do zegarka (czyli widelki zero, jesli o to Ci chodzi), z tendecja do plamien przed. W ostatnim cyklu mialam tylko 1 dzien plamien. Wszytko skrzetnie notowalam (oprocz temperaury, bo w ostatnim cyklu odpuscilam, zmierzylam tylko w 24 i 26 dc) w programie Karta (objawy, sluz itd). Teraz mam pamiatke:-)
Zaczelam juz myslec, ze mam za mala bete, ale czytalam, ze beta bardzo szybko rosnie. Na razie sie staram o nic nie martwic. W srode powinnam chyba zobaczyc zarodek? Czytalam, ze w 21 dniu od zaplodnienia zaczyna bic serce.
 
Kto mi powie które badania hormonalne w jakiej fazie cyklu należy robić?
- TSH III genetarja
- FSH
- LH
- prolaktyna
- DHEA-S
- testosteron

Większość tych hormonów trzeba w pierwszej fazie cyklu chyba do 7 dnia, ale tego dnia dokładnie nie pamiętam. Tyle pamiętam, że w lipcu robiłam je w 5dc i to jakoś już blisko granicy u mnie było (cykle ok.27 dni).
 
Cześć Dziewczynki,
Miłego dzionka dla wszystkich :-)
katya25 – Ty chyba już jesteś w Polsce kochana?? Dzięki za troskę, uśmiałam się z dowcipu :-):-D
Ninonka – wróciłam, już bez dołka tylko, że teraz Ciebie nie ma – w szkółce przesiadujesz chyba. Już wszystko ok., miałam wczoraj rozchwiany emocjonalnie dzień. Obrywało się każdemu, kto coś ode mnie chciał, więc jeszcze bym coś głupiego napisała.
Kinga85 – dzięki za wsparcie. Jak tam mama?? W poniedziałek betka?? Trzymam kciuki
Gosiula23rex – i jak tam? Niezłego psikusa ci mąż wywinął z tym testem. Testowałaś jeszcze raz?? Daj znać bo zaczynam się martwić :tak:
Beti – już po dole, zakopany, nie bij :-D:-D:-D Dzięki za Mychę - super, Kochana jesteś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Madziaas – GRATULACJE :-) Super, mówiłam że wszystko będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Dziekie za zaproszenie na watek, juz sie tam odezwalam:-)
Cykle mam 26-27 dniowe. 26 dc wystepowaly u mnie zawsze plamienia i 27 dc mialam juz @ pelna para. Przez te plamienia nie wiem, od kiedy liczyc. 11 grudnia mialam plamienia, czyli w srode wychodzi chyba 27 dzien cyklu. @ mialam prawie co do zegarka (czyli widelki zero, jesli o to Ci chodzi), z tendecja do plamien przed. W ostatnim cyklu mialam tylko 1 dzien plamien. Wszytko skrzetnie notowalam (oprocz temperaury, bo w ostatnim cyklu odpuscilam, zmierzylam tylko w 24 i 26 dc) w programie Karta (objawy, sluz itd). Teraz mam pamiatke:-)
Zaczelam juz myslec, ze mam za mala bete, ale czytalam, ze beta bardzo szybko rosnie. Na razie sie staram o nic nie martwic. W srode powinnam chyba zobaczyc zarodek? Czytalam, ze w 21 dniu od zaplodnienia zaczyna bic serce.

Ja 33dc (25.12) powinnam niby dostac @ i bylby to juz 1dc. Pamietam ze bete robilam 23.12 a w wigilie odbieralam wynik :-) czyli niby 2 dni przed @...A beta sie nie przejmuj szybko rosnie. Mi np wyszla 101. Byla w przedziale hmmm nie pamietam ale chyba od 9,5-750 - 4 tydzien pisalo :) i tez myslalam ze troche niska, potem gin mnie tez pocieszyl "ze troche za niska" a jak widac zrobil usg i bylo ok. Byl zarodek serduszka jeszcze nie bo za wczesnie :). @ powinnam byla dostac w czw a u gina byla w pn czyli 4-5 dni po :)
 
reklama
maggief dziekuje że pytasz, mama jeszcze w szpitalu, dochodzi do siebie po operacji. moze we wt wyjdzie.
A ja tak, w poniedziałek bete robię! :tak:
miłego dnia :happy:
a jak u ciebie?
 
Do góry