reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
maggief dziekuje że pytasz, mama jeszcze w szpitalu, dochodzi do siebie po operacji. moze we wt wyjdzie.
A ja tak, w poniedziałek bete robię! :tak:
miłego dnia :happy:
a jak u ciebie?

Nooo widze ze dalej brniesz :)) @ nie ma....nadzieja na fasolke rosnie...Caly czas czekam i mocno trzymam kciuki :)) Pamietam o Tobie Kinga i kibicuje jak i innym dziewczyna....I moooooooooooooooooooocno trzymam kciuki bo widze w grudniu jeszcze zacza sie niezly wysyp fasoleczek swiatecznych :))
 
Nooo widze ze dalej brniesz :)) @ nie ma....nadzieja na fasolke rosnie...Caly czas czekam i mocno trzymam kciuki :)) Pamietam o Tobie Kinga i kibicuje jak i innym dziewczyna....I moooooooooooooooooooocno trzymam kciuki bo widze w grudniu jeszcze zacza sie niezly wysyp fasoleczek swiatecznych :))
:-):tak:;-)
Co ma być to będzie, dziekuje Ci.
myślę że to jednak dzidzia... bo jeszcze takiego długiego cyklu nigdy nie miałam :sorry2:
no chyba że coś mi sie rozregulowało ale niby czemu..? hmm zobaczymy.
Również trzymam kciuki za dziewczyny i siebie!;-)
 
Kinga85 - no to oby do poniedziałku :tak:
U mnie ok, @ powinna być koło 23-ego. Ale może nie przyjdzie :-) Nie nakręcam się ale dawno nie pamiętam żeby tyle dni z rzędu bolała mnie głowa i pobolewał brzuch. Może to stąd miałam wczoraj dołka.

No a teraz zabieram się za pisanie mojej magisterki bo czasu malutko zostało a stron do wyprodukowania dużo.

A wyniki betki będą już w pon. czy dopiero na wtorek?? Ale by było cudnie jakbyś miała dla mamy wiadomość o fasolce w dniu jej wyjścia ze szpitala. :-):blink: Trzymam kciuki !!!
 
hej dziewczyny!!! Kinga85 coś mi się wydaje że to fasolka?!
u mnie 3 dniowy ból brzucha minął... tylko ten ból piersi jest okropny... chyba coś się poprzestawiało przez ten mój wyjazd... wszysko się okaże we wtorek ...
 
maggief w poniedziłek beta i od razu po południu wyniki bede miała:tak:
A tobie życzę aby @ nie przylazła;-) jestem dobrej mysli i Ty też bądz.
martyna222 no mi też sie wydaje ale nie wkręcam sobie.. :sorry2: dowiem sie w pn.
A ty we wtorek test robisz? jestem z tobą pamietaj, zreszta nie tylko ja:-)

mąż poszedł do pracy
ide sie troche położę z synkiem..
 
reklama
hmm no długo... aż przykro
wiesz tak mniej wiecej obliczyłam i jeżeli zaszłaś w ciąże to teraz zachodzi w tobie taka zmiana że embrion sie zagnieżdża... miewasz bóle podbrzusza?? jak tak to może własnie być tym spowodowane. Ale to tylko moje przypuszczalne obliczenia. Mam nadzieje ze lekarz juz cie bedzie mogł cos powiedzieć. Trzymam kciuki.
I nie martw sie bo może teraz sie udało:) a jak nie to uda sie na pewno, lakarz coś poradzi;)
 
Do góry