reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

cześć Kochane,

widzę, że wystarczy być nieobecnym przez dwa dni i nie można się połapać. Tyle się dzieje.
Eszystkim zafasolkowanym OGROMNIE GRATULUJĘ...... LICZĘ NA FLUIDKI
Mam pytanko: Katerinka: co to jest ten środek: Castagnus? pisałaś o nim wcześniej, i ten liść maliny? czy to jakaś herbatka? no i wiesiołek? to jest w tabletkach czy w syropie? gdzie to wszystko kupić? NO i dla M.. Elfa75? co to takiego?

co do mnie to...dziś 29 dc.... ostatni cykl 21 dni...z reguły 28 miałam...no i mam takie objawy jak: bolą mnie sutki( tak trochę, zwłaszcza wieczorem) mam taki biały śluz delikatny oraz bolą mnie też trochę węzły chłonne pod pachami i to by było na tyle... zrobiłam wczoraj teścik no ale negatyw... nie wiem...może za wcześnie albo się tylko oszukuje... :crazy:
co myślicie?
 
reklama
cześć Kochane,

widzę, że wystarczy być nieobecnym przez dwa dni i nie można się połapać. Tyle się dzieje.
Eszystkim zafasolkowanym OGROMNIE GRATULUJĘ...... LICZĘ NA FLUIDKI
Mam pytanko: Katerinka: co to jest ten środek: Castagnus? pisałaś o nim wcześniej, i ten liść maliny? czy to jakaś herbatka? no i wiesiołek? to jest w tabletkach czy w syropie? gdzie to wszystko kupić? NO i dla M.. Elfa75? co to takiego?

co do mnie to...dziś 29 dc.... ostatni cykl 21 dni...z reguły 28 miałam...no i mam takie objawy jak: bolą mnie sutki( tak trochę, zwłaszcza wieczorem) mam taki biały śluz delikatny oraz bolą mnie też trochę węzły chłonne pod pachami i to by było na tyle... zrobiłam wczoraj teścik no ale negatyw... nie wiem...może za wcześnie albo się tylko oszukuje... :crazy:
co myślicie?

Zrób betę.
 
czesc dziewczyny!

Moj synek przysnął wiec mam chwile dla was;-) My juz po obiedzie i kawce. Niedługo idę do mamy do szpitala.
ninonka no moja mama juz po operacji, bede szła do niej niebawem wiec sie dowiem co i jak. Dziekuje Ci. A co do mojej spozniajacej sie @ to tez mam nadzieje ze to dzidzia. W pn wszystko bedzie jasne!:tak:
karo85 ja mysle ze jeszcze za szybko. zrob w pn betehcg a na pewno juz bedziesz wiedziała. :tak: powodzenia
meggief a co to za dołki? nie smuc się kochana. no tak.. każdy ma gorsze i lepsze dni. Buźka*
 
syneczki2 i ja też trzymam kciuki za ciebie!!!!:tak: u mnie też biały śluz zauważyłam tak jakby mleczko...?:sorry2: A kiedy tescik robisz??

U mnie bez zmian tz @ nadal brak. jest mlekowa wydzielina z pochwy.. i miewam bóle podbrzusza ktore są i za chwile ich nie ma... :baffled: troszeczke mnie czasami mdli. Tyle
 
reklama
Karo85 Castagnus to preparat ziołowy który obniża prolaktynę czyli hormon którego nadmiar prowadzi do zatrzymania owulacji. Przyjmując Castagnus obniżasz prolaktynę i masz większą szansę na wystąpienie owulacji.
Wiesiołek na rozrzedzenie śluzu w kapsułakach. (sklep zielarski albo apteka)
Liść maliny - herbatka ziołowa od dnia okresu do owulacji (sklep zielarski albo apteka)
A dla M na poprawę męskiego nasienia, ASC PLUS.

http://www.nutricentre.com/Products/...D-BC54460.aspx
 
Ostatnia edycja:
Do góry