reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kroptusia kochana powinnas sie cieszyc ze sie dobrze czujesz:tak: kazda ciaza jest inna i nie ma sie co porownywac do kolezanek , napewno wszystko jest ok:-)
Ninonka moje zakupy w sumie sie udaly ale cos mi chodzi po glowie od wczoraj, czy ty masz zamiar uciec z kraju po obronie????:szok::confused:
A jesli juz do laduj do Anglii przydala by sie tutaj taka fajna dziopa:tak:
Kinga85 a jak tam twoja mamcia, ty to sie dzisiaj stresa najadlas pewnie co???? Rozumien cie czy to maly zabieg czy powazna operacja kazdy ma wtedy straszne obawy o najblizsza osobe....dont worry :-) bedzie dobrze!!!
Maggie - f mam nadzieje ze ci doleczek minal jesli nie to mam cos nie cos na pocieszenie : przychodzi maz do domu i pyta zone: kochanie co bys zrobila jak bym wygral w totka? A zona na to: wzielabym polowe i odeszla. Wtedy maz mowi: Trafilem trojke masz tu 8 zl i wypad z domu!!!:-):-D:-):-):-):-D Juz lepiej???
 
reklama
katya25 dzieki z mamą nie jest tak źle, miała operację kolana... zaraz idę ją odwiedzić.
A ja doła wyrwalam.... :-( sama nie wiem czemu, nic mi sie nie chce najlepiej bym sobie popłakała troszkę.... ;-(
 
Syneczki2 chcialas dzialac a moze juz kochana nie musisz!:tak:
Juz pisalam wczesniej o cyklach ktore maga sie poprzesowac z roznych powodow, moze u ciebie tak bylo, poczekaj jeszcze troszke i lec na betke!!!:-)
 
syneczki2 wszystko jest możliwe!!! może zaszłaś w ciąże w dniu wcale przez Ciebie nie planowanym ? ;-) też tak może być.
U mnie tak chyba bedzie.....
 
katya25 dzieki z mamą nie jest tak źle, miała operację kolana... zaraz idę ją odwiedzić.
A ja doła wyrwalam.... :-( sama nie wiem czemu, nic mi sie nie chce najlepiej bym sobie popłakała troszkę.... ;-(
Jak bardzo musisz poplakac i to ci pomorze to nie zatrzymuj lez czasami tak kobitka potrzebuje poryczec w kacie:-( ale potem glowka do gory mama nie moze cie widziec smutnej, oby szybko doszla do siebie a ty kochana pomysl o czyms milusim i usmiechnij sie .......bedzie ok, zobaczysz!!! A ja chyba zapoczatkowalam tydzien dolkow, no ale koniec juz z wykopami .....czas zeby usmiech wrocil na twarz!! A ja pisze a w miedzy czasie robie sobie henne:laugh2: Jak mi nie wyjdzie to jutro lece z kominiarka do Polski....Buzka i juz sie nie smoc:tak:
 
Karo85 Castagnus to preparat ziołowy który obniża prolaktynę czyli hormon którego nadmiar prowadzi do zatrzymania owulacji. Przyjmując Castagnus obniżasz prolaktynę i masz większą szansę na wystąpienie owulacji.
Wiesiołek na rozrzedzenie śluzu w kapsułakach. (sklep zielarski albo apteka)
Liść maliny - cherbatka ziołowa od dnia okresu do owulacji (sklep zielarski albo apteka)
A dla M na poprawę męskiego nasienia, ASC PLUS.

http://www.nutricentre.com/Products/...D-BC54460.aspx
Ja chyba tez skozystam z tych miksturek, zakupie sobie wszystko w polsce bo tutaj wszystkiego pewnie nie dostane:tak:
 
reklama
Cześć dziewczynki.Byłam u mojej ginekolog i potwierdziła ciążę!!!!! Jestem w 12 tygodniu,nie mogłam uwierzyć.Strasznie sie ciesze :))
 
Do góry