reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć dziewczynki.Byłam u mojej ginekolog i potwierdziła ciążę!!!!! Jestem w 12 tygodniu,nie mogłam uwierzyć.Strasznie sie ciesze :))
Ale zajefajnie.....no ty sie zdziwilas i my razem z toba:-) buziaczki dla was dziewczynki potem zajze bo musze teraz wyjsc:tak:
P.s. poslij fluidki!!!!!
 
hej! bardzo dawno mnie nie było bo prawie 2 tyg... gratuluję wszystkim zafasolkowanym... trzymam kciuki za nas wszystkie.
ja nie spodziewam się za wiele 13 termin @... i tego tez dnia tez wizyta u lekarza w klinice ... zobaczymy co powie specjalista...?
ból piersi mam straszny już od owulacji ... i co raz bardziej... nie spodziewam się za duzo brzuch mnie jakoś boli od 3 dni jakoś za wczesnie??? tylko mnie dziwi biały śluz niby to jakiś objaw ale chyba nie u mnie???
pozdrawiam
 
Madzias gratulacje!!!! no to się zdziwiłaś :-)
dzięki za fluidki!!:-)

martyna222 trudno powiedzieć.. no ale mam nadzieje że @ sie nie pojawi. I że to są objawy fasolinki;-) trzymam kciuki
 
reklama
Witam Kobietki

Gosiula gratki :) moim zdaniem ta druga słaba kreseczka to z pewnoscią ciąża !

Madzias - jeszcze raz gratki ;)

Kinga, Justys. syneczki

Chyba mamy podobne sytuacje

mi sie opóźnia @ 2 dzien, tydzien temu test wyszedł negatywny, teraz boje sie powtórzyc, czekam do Poniedziału, test no i we wtorek wizyta u ginekologa jak nie przyjdzie @

martwie sie troche bo mam dosc silny bol po lewej stronie, niewiem czy to jajnik czy jajowód, mam takie kłucia jak przy kolce

Trzymam za nas kciuki dalej, aby to jednak była fasolina

Karo - dla M ja podaje L-karnityne + q10, Prom Men, salfazin, maca - taki ziołowy preparat wzmacniający

Kupie tez Asc Plus ten, który poleciła Katerinka


p.s. jestem dzis tak rozdrazniona, w pracy sie klocilam z mezulkiem awanturka

ehhh gdyby nie ten podejrzany ból, mialam nadzieje na fasolke, bo mam cykle 28-29 dniowe dzis moj 31 dzien , zadko mi sie tak opóżnia... a ten bol, upławy i swiąd świadczy o zapaleniu i to moze byc jednak przyczyna opóxnienia @

tak chciałabym juz wiedziec, jednak test mnie odraza, zbyt duzo - widziałam
 
Do góry