reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

u mnie dzis lepiej mam normalnie takiego powera,ze szok:)),a na jutro zaplanowalismy wypad do zoo,a co czasami sie nalezy to na co sie ma ochote:)choc ostatnio tez w sobote mialam power i wysprzatalam cale mieszkanie,a za to w niedziele ledwo zylam ale mam nadzieje,ze jutro tak nie bedzie i wyskoczymy do tego zoo;),pozdrawiam was wszystkie serdecznie,udanego grilla Madziu u nas tez dzis imprezka:)
 
reklama
No właśnie też tak myślałam z tym suwaczkiem. Nie chcę go zmieniać bo mi się podoba ale muszę pamiętać że to są 2 tygodnie do tyłu.
Agniesia to ty już się szykujesz do porodu? Dziewczyno zwolnij troszkę:)
 
Cześć dziewczynki. Wpadłam, żeby się przywitać i spytać czy znacie jakieś dobre sposoby na zaparcia. No strasznie mnie męczą. Co bym nie zjadła to zaraz mam problem.
 
Cześć Kasiu
Nie znam skutecznego sposobu na te sprawy.
Wpadłam zobaczyć jakie wieści po wizycie u lekarza.
Czekaj cierpliwie do następnego badania i odpoczywaj.
Przykro że nie mogłaś być na ślubie brata ale fasolka jest ważniejsza.
Kiedyś mi pisałaś że dziewczyna twojego brata jest z moich okolic.
Ja mieszkam blisko Kościoła Św Edwarda i wczoraj po godz.18 słyszłam trąbienie aut i widziałam ślub.Może to twój brat był?:happy:
Odrazu mi się moj ślub przypomniał minął już miesiąc.
Pozdrawiam
 
Agniesia to ty już się szykujesz do porodu? Dziewczyno zwolnij troszkę:)
Mój suwaczek dobrze odmierza tygodnie:tak:
A do porodu..hehe:-D Tak na razie czytam no i psychicznie się nastawiam;-):-)

Cześć Kasiu
Nie znam skutecznego sposobu na te sprawy.
Wpadłam zobaczyć jakie wieści po wizycie u lekarza.
Czekaj cierpliwie do następnego badania i odpoczywaj.
Przykro że nie mogłaś być na ślubie brata ale fasolka jest ważniejsza.
Kiedyś mi pisałaś że dziewczyna twojego brata jest z moich okolic.
Ja mieszkam blisko Kościoła Św Edwarda i wczoraj po godz.18 słyszłam trąbienie aut i widziałam ślub.Może to twój brat był?:happy:
Odrazu mi się moj ślub przypomniał minął już miesiąc.
Pozdrawiam
Chrzesna mojego M jest z Pruszkowa:-)Mieszka na ul. działkowej czy ogrodowej:eek: ale chyba działkowej:tak::-)
 
reklama
Do góry