reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

No właśnie Madziu tak jak piszę jedni mówią że 5 tydz. a inni że nie ma się co martwić bo może w 6 tyg. Ja już nie wiem czy będę chodziła do tego mojego gina bo jakoś tak nie czuję zbytniego zainteresowania z jego strony. Owszem wysłucha i doradzi ale jak jestem u niego to czuję się jakoś tak anonimowo bo za każdym razem muszę mu mówić czy już byłam u niego czy to pierwszy raz. Wiesz jak mieszkałam w Pruszkowie to miałam tam taką zaufaną lekarkę i teraz chyba wszystkich do niej porównuje. Ja teraz mieszkam w Radomsku ale chodzę do gina w Częstochowie bo w Radomsku wszyscy lekarze pracują w jednym szpitalu do którego sobie przysięgłam już nigdy nie trafić tak więc nie wiem co mam robić czy zostać u tego obecnego czy zmienić na jakiegoś bliżej domu i schować dumę do kieszeni. No może nie dumę bo po prostu jak byłam w szpitalu w Radomsku z poprzednim poronieniem to nikt się mną nie zajmował tylko miałam wrażenie, że czekają aż poronię i łóżko się zwolni. Stąd moja awersja do tego szpitala.
Przykro mi kochana,że tak cie potraktowali w szpitalu:-( Ja zmieniłam gina prawie w 4 miesiącu ciąży bo moją starą lekarke musiałam ciągnąć za język i w ogóle była nie bardzo.Ale zmieniłam na super lekarza.Może tak na początku ten lekarz cie nie kojarzy i dlatego musisz mu tłumaczyć czy jesteś pierwszy raz czy nie
 
reklama
No może i tak. Poczekam jeszcze troszkę. Powiem Ci tak. Wiele osób dobrze się o nim wyraża jako o specjaliście ale właśnie takim który nie kojarzy pacjentek. No ale zobaczymy. Dobra Madziu lecę się położyć troszkę do wyrka.
 
Witajcie dziewczyny:tak:
Kroczku ja jak byłam u gina pierwszy raz w ciąży to był 5 tydzień i widział tylko pęcherzyk płodowy i nic więcej.. potem byłam w 7 tygodniu i już Fasolka była i serduszko już biło:tak: Ale to Kochana indywidualna sprawa myślę..Zależy jak Ci wyliczy gin termin chyba, nie wiem..:sorry: Ale nie martw się, serduszko na bank będzie bic:tak:
 
Cześć dziewczynki:-)
Ja sie szykuje bo jedziemy z małym do okulisty,mam nadzieje że wszystko jest dobrze:-)
Miłego dnia kochane
 
Cześć dziewczynki:-)
Ja sie szykuje bo jedziemy z małym do okulisty,mam nadzieje że wszystko jest dobrze:-)
Miłego dnia kochane
Będzie dobrze:tak: A to badanie okulistyczne to każde dziecko musi przejśc? Dostałaś jakieś informacje na te tematy? jakie badanka do jakich lekarzy z małym iśc w pierwszych miesiącach życia?:sorry::zawstydzona/y:
 
reklama
Będzie dobrze:tak: A to badanie okulistyczne to każde dziecko musi przejśc? Dostałaś jakieś informacje na te tematy? jakie badanka do jakich lekarzy z małym iśc w pierwszych miesiącach życia?:sorry::zawstydzona/y:
Mój mały miał fototerapie w szpitalu i trzeba po wyjściu ze szpitala sprawdzić czy z oczkami wszystko dobrze.Ja go pilnowałam żeby nie ściągał okularków więc myśle i mam nadzieje,że jest ok
 
Do góry