reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam w Nowym Roku, oby był owocny :tak:

ninonka jak wizyta będzie kilka dni przed @ to lekarz może betkę zlecić, mi jeden gin mówił, że niby na 3 dni przed @ betka już coś powinna pokazać.

My wróciliśmy w sobotę ale ciężko wszystko ogarnąć w domu i sie wdrożyć na bb po przerwie.


W pierwszej ciąży też coś mnie ala grypa wzięła, nawet byłam u lekarza w dniu spodziewanej @ i mu wmawiałam, że w ciąży nie jestem :sorry2:.
Teraz grypa mnie nie bierze, za to brzuszek pobolewa na @ pobolewa jak zawsze:dry:. Moje chłopy ja co miesiąc przeżywają napięcie przed miesiączkowe :baffled:.
Nie wiem jak to się dzieje, ja mam dostać @ a Ci chodzą jak dwie tykające bomby ledwo z nimi wytrzymać można i sama nie wiem, który gorszy.
 
reklama
elfa75, Justys84, Katerinka, nionka Trzymam kciuki, zeby okazalo sie, ze to fasolka. Ja tez czekam razem z Wami. Juz niedlugo sie okaze.

katya25, enka1, Wonka uk, Monika244: Witam Was serdecznie. Fajnie, ze dolaczylyscie do forum. Razem jest zawsze razniej. No i forum szybko uzaleznia;-)

ninonka: A moze masz bialy sluz, bo juz jestes po owulacji? Ja od 15 dnia mam juz gesty sluz. No ale zawsze lepiej zapytac lekarza.

Kinga85: cos to wyglada na fasolke. Ta szyjka macicy jest fasolkowo-podejrzana. Trzymam kciuki! Daj znac jutro.

kaira24: ale mieliscie super prezent pod choinke. Super historia. Niesamowite, ze psychika az tak na nasze cialo dziala.

Jola244: To tez niesamowite! Skad ten lekarz wiedzial o blokadzie? I jak mozna miec blokade pomimo tego, ze chce sie miec dziecko.

smartka: u mnie 3 dni temu zaczynalo sie ostre przeziebienie z bolem gardla itd. Poszlam do apeki i zapytalam o leki na przeziebienie dla kobiet w ciazy (a moze jestem?) i dostalam leki homopatyczne. Pomogly. Dzisiaj gardlo nie boli. Zostal tylko katarek. Polecam.

A ja dosc pozno wrocilam z pracy i zakupow. Najadlam sie sledzi (chyba mnie wziela ochota przez ten snieg i mroz), do tego na deser czekoladki pozostalosci po Swietach. Gdyby to moj M widzial:zawstydzona/y: Obiecalam mu dietke;-) Brzuch mnie pobolewa, teraz chyba lewy jajnik, no i oczywiscie jest mi od czasu do czasu niedobrze (pewnie sobie wmawiam, bo i tak jak sie jest w ciazy to mdlosci pozniej przychodza). Pewnie pojutrze przyjdzie@ Ale ciut nadziei mam...Dobrze, ze M wyjechal odwiedzic rodzicow na tydzien (jest w Hiszpanii) i nie musi sluchac moich zastanawian: w ciazy, czy nie w ciazy?
Pozdrawiam!
 
Cześć Dziewczynki,

Wróciłam z pracy, chciałam Was poczytać a tu net mi padł. Ale już jest ok. Kurcze, to forum naprawdę uzależnia.

Smartka - zaaplikuj sobie paracetamol koniecznie, tylko nie aspiryne ani nic co ma w sobie aspiryne. Paracetamol jest bezpieczny i pomaga. Mnie w Wigilię nagle ścieło, dopiero 2 dni później dorwałam paracetamol i od razu było lepiej.

Chociaż nadal jestem osłabiona, a w pracy straciłam nawet głos a dla mnie to zabójcze bo w sumie bez głosu nie mogę pracować.

Monika244 - witaj wśród nas, już niedługo będziesz się cieszyć fasolką :-)

Kinga85 - trzymam mocno kciukasy, dawaj koniecznie znać :-):-):-)

Katerinka - czyżby, czyżby fasoleczka ??? :-D



Kiedyś ktoś mi powiedział że my mamy okres przez jakieś 5 dni w miesiącu, ale faceci tylko przez 5 dni go nie mają. I to jest święta racja.

Beti - gdzie Cię wywiało???

Ninonka - w którym dniu cyklu jesteś bo suwaczka nie widzę i trudno się zorientować co i jak z Tobą??
 
Ostatnia edycja:
Karo85 - Witaj kochana wśród nas. Głowa do góry, na pewno wszystko jest ok i już niedługo zafasolkujesz :-)

Ale nas tu przybywa, dziewczyny, jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam, ale ciężko wszystko wychwycić :-):-D
 
dziękuję za miłe przyjęcie :):happy:
Mam do was ogromną prośbę. Czy możecie polecić mi jakiegoś dobrego ginekologa w Warszawie? Prywatnie? Zależy mi na kimś miłym, kompetentnym, kto nie zignoruje moich obaw i wszystko wytłumaczy. Profesjonalista njednymi słowy.
Proszę dajcie mi jakieś namiary. Chciałabym jak najszybciej się do niego wybrać.
 
reklama
katya25 poprostu przedmiotowe traktowanie kobiety i róbta co chceta, masakra naprawdę. Ja mam bardzo fajną Panią Gin i nawet jak idziesz na ubezpieczenie to traktuje Cię jak księżniczkę. Wiesz wszędzie jest inaczej.

karo85 dasz rade zobaczysz, nie martw się ponoć po odstawinu tabsów organizm jest bardziej podatny na zapłodnienie, ale każdy organizm kobiety jest inny i nie stresuj się tylko działaj z mężem, a jeśli masz wątpliowści co do owulki to na monitoring do lekarz i on Ci prawdę powie :-) Ja tez jestem 2 m-c po odstawieniu tabsów i staramy się z M :-) w środe do gin ide i się okarze czy coś tam już się dzieje (tzn mam nadzieje, że się okarze)


J@god@
no właśnie dawno Cie nie było! Ale dobrze że już jesteś, dzieki za odp czyli lakarz może 3 dni przed@ już coś z betki wywnioskować to super, czyli w środe nic się nie dowiem... :( ale chociaż pójde na wizyte ostatnio byłam 2 m-ce temu albo i ciut lepiej...


sajonara kochana no właśnie mam białawy, taki wogóle nie rozciągliwy i bardzo gęsty (sorry za tak dokładny opis) i u dołu ból brzuszka, tak jak by delikatnie na okres i wiesz co jest dziwne że od @ badałam codziennie śluz i nie było płodnego ... już sama nie wiem.... i to 15dc?????

maggie_f
suwaczek musze zrobic kurcze no hehe a DZIEN CYKLU TO 15










 
Do góry