reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

kaira gratulacje!:-)
ninonka jutro sie wyjasni:) nie ma za co
katerinka cierpliwosc popłaca;-) obys nie dostała @:-)

nininka
ciąże lekarz może wykryć czasami w 3 tygodniu ale najczesciej w 4tym:blink:
 
reklama
Ninonka - ok 3 tygodnia - tj. kiedy nie było by @ i poszłabyś do gina on może jedynie potwierdzić ciąże na podstawie zmian w macicy i twardości pochwy czy jakoś tak. Tyle mi na ten temat wiadomo. Bo tak na 100% to wtedy, kiedy już widać Naszą Upragnioną Fasolkę:-)
 
A w ogóle, to przeczytałam gdzieś,że maga sprawdzonym sposobem na potworny katar jest owinięcię plasterka czosnku gazikiem i do nosa!!! :crazy: Niech to drzwi ścisną!!! :szok::szok::szok: To jakiś kosmos!!!!
 
kurde no mam szyjkę macicy rozpulchnioną ale @ nie ma! a rano mnie bolał brzuch i juz myslałam ze bedzie kał... ale cisza :baffled::blink:
juz sie nie moge jutra doczekać! :-)
 
Lusesita i Beti1975 gdzie się kochane podziewacie???

Kinga85 i smartka dzięki kochane za odpowiedz, pytam, bo nie wiem czego spodziewać się po wizycie w środe u mojej gin, czy mogła by mi już coś powiedzieć. Słyszałam od kogoś, że kilka dni po zapłodnieniu (tygodniu) może lekarz już coś powiedzieć czy jest czy też nie wczesna ciąża nie czekając na @ ale wolałam się upewnić, dzięki :-)

Katerinka
nie masz za co dziękować po to tu jesteśmy,aby się wspierać i zgadzam się, że dzień bez Mamusie,staraczki w 2009 roku jest dniem straconym :-)


Smartka mi mama zawsze jak byłam mała robiła korale z ząbkó czosnku i do tej pory zawsze na jego widok mówie bleeeee...
 
Ja tez jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy w ciagu miesiaca przeszlam 2 razy przeziebienie i to takie konkretne:tak: i starym sposobem leczylam sie mlekiem goracy z czosnkiem, miodem i maslem a ze to lubie wiec pilam do oporu :)
Pod nos troche vika i standardowo herbatka z cytryna nic szczegolnego ale pomoglo. Nie ma to zabojczo szybkiego dzialania ale coz pozostaje:-)
Smartka duzo odpoczywaj, pij miksture i cierpliwie czekaj a przeziebienie minie:-):-):-) Zycze zdrowka!
 
Ninonka najlepiej to jest u nas . Sama musisz sie poznac po organizmie ze cos zaskoczylo, @ sie spoznia, dziwnie sie czujesz....itd. Potem sama robisz setki testow bo od razu ci nie pokaze 2 kresek i czekasz.
Potem idziesz do lekarza a on pyta co ci dolega , mimo ze mowisz na poczatku z czym przychodzisz. Robi ci test (101!) i stwierdza ze to ciaza......ale najlepsze jest potem. Prosi o ponowne przyjscie po 12 tc:szok::szok::szok::szok:a do tego czasu sama sie martw i zastanawiaj czy wszystko jest ok! Na scan jestes umowiona dopiero ok 13-15 tyg...szok!
Do tego to ja sie nigdy nie przyzwyczaje....wiec zazdroszcze wam dziopy ze macie pod reka takich fajnych ginow:tak:
U mnie wystapily plamienia wiec skierowali mnie na wczesny scan a reszte juz znacie!
 
reklama
witam staraczki 2009
Bardzo miło mi będzie do was dołączyć i trzymać za was kciuki jak i mam nadzieję że wy będziecie trzymać za mnie. Staramy się z mężem od miesiąca.... mało ale dopiero 2 miesiące temu odstawiłam pigułki ( po 3 latach) Mam wiele obaw, boję się czy wogóle mam owulację i czy nic mi nie jest... :( tak bardzo chciałabym zafasolkować... pragnę zostać mamusia...
 
Do góry