reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
DZiewczyny Dziekuję:*- moja historia jak wiele tutaj.Pierwsza ciąza zakończona poronieniem potem badania przerwa i ponowne staranie.A tu za dużo testosteronu i andriostendium, prawie zero progesteronu.Prawie jak 100% mężczyzna:).Leki hormony badania usg .I w końcu dalam sobie spokój po pamietnej wizytce ze skierowaniem w ręce do szpitala .Do tego wszystkiego czekałam na wyniki hispatologiczne z guzków węzłach chłonnych i nie było czasu myśleć o dziecku.Obmysliłam z mężem wczasy marzenie i zakupy .Okres jak zawsze sie mi spóźnił więc nic z tego sobie nie zrobiłam, ale 24.12 zrobiłam sobie poraz setny w swoim życiu test a tu 2 kreseczki.I teraz czekamy na Mikołaja:) Ale najważniejsze żeby zdrowe było.Jestem szcześliwa już po usg wszystko narazie w normie fasolka rośnie:)Dziewczyny jestem z wami:)Wam się też uda.:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

ps.Moja koleżanka też po długich staraniach zaszla nie było też szans.Całuje serecznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
za wszystkie starające sie trzymam kciukasy my też długo sie staraliśmy a tu prosze nasz Mikołaj z kączył już 6 miesiecy dam rade nie robić testów i nie nastawiać sie a ciąża przyjdzie nie spodziewanie .
Moja znajoma leczyyła sie 3 lata i jak pojechała na wizytę to lekarz powiedział jej ze tu już nie ma szans wiec jak przyjechała do domu strasznie sie załamała i poddała po 3 miesiącach zrobiła sobie test bo @ spóżniał się jej 2 tygodnie i proszę ciąża jak ta lala zadzwoniła do swojego lekarza i nawet nie zdąrzyła mu powiedziec a on do niej jaksie cieszę ze jest pani w ciąży a ona odrazu z pytaniem zką wie a on powiedział jej że miała tak silną blokade psychiczną że musiał ją okłamać że nie może mieć dzieci . Tak że kochane nie nastawiać sie i nie myśleć :tak: i na pewno sie uda:tak:
 
Boze nie mialam pojecia ze psychika tak moze nabroic:szok:
OK! od dzisiaj calkowicie pozytywne myslenie:-):-):-)
Nie wiem czy to glupio nie zabrzmi ale mam dziwne przekonanie ze juz nie dlugo bede mama :-):-):-):-):-):-):-):-)
Pozdrawiam Jole244 - jeszcze sie nie znamy, ja na forum od wczoraj!:tak:
 
Hej Kochane Staraczki, wracam po chwilowej nieobecności...
Witam wszystko Nowe koleżanki, które do nas dołączają.
Dla mnie ten tydzień jest też decudujący, miałam zrobić tesr HCG dziś rano, ale :-) - spieszyłam się do pracy, jutro też nie pójde chyba.. - nie pójdę w ogóle, co ma być to bedzie. Chyba zwyczajnie ztchórzyłam...
A poza tym JESTEM TAK PRZEZIEBIONA, że masakra jakaś. Katar, gardło, osłabienie - wszystko na raz i nie wiem skąd. Poprostu wstałam wczoraj rano i bęc - nie mam czym oddychać. I Kurcze, własnie nie wiem czym mogę się leczzyć - sok malinowy, cytryna cebula, czosnek, wapno, cytruski i basta. A w ogóle to nie mogę sie rozłożyć totalnie, bo w ten weekend jest Koncert WOŚP -u a ja jestem w Zarządzie SZtabu, a niech to...
Kochane - poradżcie - jak znacie jakieś sposoby cud na takie przeziębienie... i skąd ono? Ja nie chorowałam od 2 lat, nawet katarku, zero....A teraz już nic nie widzę prawie....wr....
 
Hej kochane, mi dziś wcale rewelacyjnie z pisaniem nie poszło naprodukowałam tylko 1,5 kartki A4 i finish, może jutro pójdzie lepiej. Jak narazie usiadłam na necik i pisze do Was. U mnie kupa śniegu i brrrrrr zimno jak na syberii!!! ;-)
Teraz czekam na męża bo po 22:00 wraca z pracy.
A co u Was moje kochane, widze, że nas przybywa z dnia na dzień, oby z dnia na dzień nasze II się pojawiały u każdej pokoleji :)


Kinga85 dokładnie najlepiej wybrać się do gina i on prawdę powie. Dziękuje za zaproszonko


Monika244
witaj kochana! Nie martw się z nami napewno dasz rade :-)

katya25 hehe dzięki, w środę zobaczymy, a co do grzeczności to jestem aniołkiem ale z duszą diabełka :-)


kaira24 kurcze, gratuluje Ci kochana, to musiała być dla Ciebie niezła niepodzianka. Tak właśnie zawsze jest, że jak człowiek już daje sobie na wstrzymanie z czymś i zapomnina o tym to zaskuje się później pozytywnie. Powodzonka dla Was!







 
Smartka szybko wracaj do zdrówka, ja zawsze przy początku przeziębienia stosuje gorącą herbatke z duż ilością cytryny i amolu, i do wyrka na dzień i mi pomaga więc szybko zdrowiej!!!
:tak:

Jola244ale że aż tak psychika mogła wpłynąć na zachamowanie zajścia w ciąże, to nie do wiary. Ale tak z drugiej strony usłyszeć od lekarza że nie można mieć fasolki to katastrofa, ale jak widać każda metoda lekarska jest dobra w przypadku Twojej koleżanki 100% skuteczna. Super!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hello Dziewczynki ciężko Was nadrobić ;-)..... czytam.....
A ja mam 4 dni do okresu i sutki strasznie bolą są twarde, zawsze przed okresem miałam większe piersi ale nie aż tak, ale z drugiej strony w brzusiu czuję jakby się okres zdliżał, więc muszę czekać..... To dobrze znane dla każdej z nas słowo CZEKAĆ!!! :blink: A my czekać nie lubimy co nie??
 
reklama
Katerinka tak słowo czekać to trudne słowo, ja czekam jak narazie na środę i wszystko się okaze :)

A dziewczyny po ilu dniach od zapłodnienia lekarz może stwierdzić ciąże???
 
Do góry