reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Niedawno mnie dziewczyny witaly wiec teraz ja powitam Ciebie :-)
Wonka uk:-):-):-) mnie dziewczyny przyjely super:tak::tak::tak:
wiec i z twojego czlonkostwa sie uciesza:-)
Powodzenia!!!!
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE, JA OD RANA DZIŚ PORZĄDKI ROBIŁAM I MUSIAŁAM MĘŻUSIA DO PRACY NA 14:00 WYPRAWIĆ. TERAZ WSKOCZYŁAM NA CHWILKĘ DO WAS I BIORE SIĘ ZA CD MOJEJ PRACY.
RANO ZADZWONIŁAM DO MOJEJ PANI GIN I TERAZ 7 STYCZNIA IDE NA 11:00 ZOBACZYMY CZY TAM COŚ JEST CZY TEŻ NIE I ODRAZU BADANKO NA TOKSOPLAZMOZE MOŻE ZROBIE.
ZAJRZE DO WAS DZIEWCZYNKI PÓŹNIEJ, TYM CZASEM PAPA



enka1 witam Cię droga koleżanko, trzymam kciuki aby udało się zarówno Tobie jak i każdej z nas, bo przecież po to tu jeteśmy :-) POWODZENIA

maggie_f, agadaria
spokojnie aż taka gorąca kąpiel to nie była hehe, bo prądu zabrakło i dziś rano dopiero się wypluskałam szybciutko - ale będę pamiętać o tych gorących kąpielach, dzięki dziewczyny :-)

agadaria niech Twoja córunia szybko wraca do zdrówka i spokojnie, bo ja też tak miałam jak byłam dzieckiem do 8 lat tak chorowałam, że zapalenie oskrzeli 3-4 razy do roku to był standard, a teraz zdrowa jak RYBA jestem!

Kinga85 może ten brzusio to dobry znak??? :-) no skoro 31 dzień a takich długich wcześniej nie miałaś, to powiedziała bym że to fasolka :-)

Justys84 zaciskam kciuki i obyś zobaczyła II powodzenia kochana! Czekamy na info :-)

katya25 no właśnie dziś rano zadzwoniłam do mojej GIN i w środe na 11:00 rano idę tak więc, narazie czekam i dziwnie się czuje... :-) A co do lekarzy dokładnie tak poto oni są do jasnej ciasnej !!!

Wonka uk witam kochana!!!

Kroptusia bądz dobrej myśli, nie denerwuj się!!! Nie możesz tak negatywnie myśleć!!! Odrzuć te czerane myśli, powodzenia w nowej pracy!!!
 
ninonka ja tez pomyślałabym że to dzidzia ale test wyszedł negatywny znowu :-(
nie wiem już co myslec...
musze sie wybrac do gina..
 
Witaj Moniko :))) Starych weteranek chyba teraz nie ma wiec ja pogospodarze troche ;)))
Jestem pewna ze przyjma cie tak cieplo jak mnie!!!
Powodzenia w staraniach (powtorz test za kilka dni u mnie dlugo, dlugo nie bylo 2 kresek a juz bylam w ciazy! GLOWA DO GORY!!!
 
W każdym razie mam nadzieję, że nam wszystkim sie wkrótce uda tylko trzeba wziąć na luz, bo te całe problemy z zajściem zaczynają się w głowie;-)
Masz 100% rację!!!:-) Wiem, że to trudne, ale ja dopiero jak wyluzowałam to zaszłam i tego Tobie i wszystkim staraczkom życzę:-)
 
hej dziewczyny ja z mezem staram sie 4 rok maz ma zle wyniki nasienia ale byl ui urologa i mial zylaki na jadrze zrobili mu opoeracje bo lekarz powiedzial ze to jest przyczyna zlych wynikow wiec mam nadzieje ja mialam wysoko prolaktyne ale wynik juz mam w normie wiec morze poradzcie co jeszcze moge zrobic mam jeszcze jeden jejnik niedrozny jest na to ratunek

Gosiu, mam nadzieje że wyniki Twojego męża się poprawiły. Mój mąż też z powodu żylaków miał złe wyniki, ale my nie zdecydowaliśmy się na operacje bo za długo potem musieli byśmy czekać na poprawę nasienia po operacji a ja mam juz 30 lat skończone:-). Ja zrobiłam mężowi kurację ziołowo-witaminową. A poza tym skąd wiesz że masz niedrożny jeden jajnik? ? jak to badałaś? Mój przez rok był nie drożny (tak mi się wydawało, bo gdy robiłam monitoring cyklu to zawsze był pęcherzyk tylko z 1 jajnika) a po pól roku starań zaszłam w ciążę i to właśnie z tego "niedrożnego" jajnika;-)więc głowa do góry!!! Najważniejsze to dobre podejście.
 
reklama
Witaj Moniko :))) Starych weteranek chyba teraz nie ma wiec ja pogospodarze troche ;)))
Jestem pewna ze przyjma cie tak cieplo jak mnie!!!
Powodzenia w staraniach (powtorz test za kilka dni u mnie dlugo, dlugo nie bylo 2 kresek a juz bylam w ciazy! GLOWA DO GORY!!!
Obyś miała racje , za kilka dnie powtórka :sorry2:
 
Do góry