reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie dziewczyny!!!

U mnie tez dzisiaj snieg popadal :) co w Ldn jest dosc nietypowym zjawiskiem:confused:
Bardzo sie ciesze, ze tak milo wszystkie nas przyjmujecie:-):-):-):-)
Ja na razie jestem na etapie poznawania Waszych historii, ale mam nadzieje ze wkrotce sie w to wdroze;-)
MAGGIE-F dzieki za powitanko:-):-):-)
Justys84
ja bedac juz w ciazy z testu nadal przez ok 2 tyg odczytywalam wynik negatywny nie wiem od czego to zalezy mam nadzieje ze u ciebie od razu pojawia 2 krechy:-):-) ale jak bedzie 1 to odczekaj kilka dni i powtorz test powodzenia:tak:
 
reklama
No jeszcze co do NINONKI to z mojego doswiadczenia wiem ze z kazda nawet drobna rzecza ktora cie niepokoi jest warta sprawdzenia, idz do gina:tak: Jak sie dowiesz co i jak to mniej sie bedziesz denerwowala, spokoj to podstawa!!!
A oni przeciez po to sa zeby nam pomagac i znosic nasze wizyty nawet kilka razy w tyg :tak::tak:
Zycze ci wszystkiego dobrego :-):-):-)
 
Dzieki za miłe slowa,test juz kupilam, wlasnie wrocilam z apteki mam nadzieje,ze bede miec odwage go rano zrobic;-)zobaczymy;-)
 
wonka uk witaj! :tak: jestesmy z Toba! :-)
justys84 tobie tak samo jak i mi sie spoznia @... ja testowalam w sobote i wyszła mi I kreska.. narazie jeszcze czekam. W sumie ten tydzien jest decydujący.
Dzis moj 31dzien cyklu a ja nigdy takich dlugich nie mialam :no: maks 28
powodzenia! :blink:
 
dzieki.. :blink: no zobacze jak w tym tygodniu bedzie.. rano mnie brzuch bolał ale nic ze mnie nie wyleciało:sorry2: cisza nadal...
Zdróweczka dla twojej córci zycze. No i koniecznie musisz gince powiedziec o tych twoich bólach bo sie zameczysz...

Czekam nieciepliwie na dobre nowinki i zapraszam na nasz wtedy watek wrzesniuweczek :)) U mnie wszystko ok. 1 dzien w nowej pracy wiec sie tajniacze jak moge a z drugiej strony mam tylko chwile by sie wykazac i sprawdzic moze mnie zatrzymaja choc oczy mi sie same zamykaja :)) poza tym ZADNYCH dolegliwosci totalne NIC chodze i stekam ze nie wiem czy jestem jeszcze w ciazy ;-)
 
Cześć Dziewczynki,

Kroptusia - Ty to masz przeżycia, nowa praca, fasolka :-) A Ty z pracy piszesz? Kurcze, niezła z Ciebie agentka musi być. :-D

Kinga85 i Justys84 - trzymam kciuki za fasolki, byłoby super, czekamy na fluidki :-):-):-)

Wonka uk i Cyniczna - witajcie wśród nas :-)

Beti - a Ty gdzie się zapodziałaś, przeglądałam wczoraj Twoje zdjęcia i w życiu bym nie powiedziała że Twoje córcie to TWOJE Córcie, prędzej SIOSTRY - rewelacja poprostu :-):-D

No, dziewczynki, trzymajcie się cieplutko, ja biegnę trochę popracować ale wieczorkim zajrzę co słychać. :-):-):-)
 
reklama
Cześć Dziewczynki,

Kroptusia - Ty to masz przeżycia, nowa praca, fasolka :-) A Ty z pracy piszesz? Kurcze, niezła z Ciebie agentka musi być. :-D

Aaa tam zrobilam sobie przerwe i stram sie odnalezc :) sama nie wiem czym sie bardziej stresowac nowymi obowiazkami wyzszym stanowiskiem ktore moge niedlugo stracic czy tym ze dzidzia cicho siedzi i nie daje znakow :p (zart to dopiero 6 tydzien ale i tak cisza i spokoj poza sennoscia)..Umowa sie konczy w maju wiec staram sie wykazac i wylapuje wszelkie umowy prawne itp (sprawdzam po radcach i pelnomocnikach finansowych itp kupa innej kasy)....hihi a na forum weszlam z ciekawosci i zasypiam. 1 dzien a juz moglam wylapac istotne bledy mooooze mnie nie zwolnia cudem :-)
 
Do góry