reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

No to moze i ja do was dolacze:-)
Za jakis miesiac zaczynamy starania z mezem o dzidziusia, sama nie wiem kto tego bardziej chce ja czy moj m (w pozytywnym znaczeniu):-):-)
Moze tym razem sie uda od poczatku do konca:tak: Pozdrawiam
 
reklama
Hej Dziewczynki,

Ale Wy tu skrobiecie, właśnie nadrabiałam weekend. Wszystkim zafasolkowanym życzę spokojnych 9 miesięcy, a wszystkim czekającym na @ - abyście się nie doczekały. :-D

Beti - ja też uwielbiam słoneczniki a ten to efekt uwiecznienia letnich. Mój M na początku znajomości to co tydzień przybiegał ze słonecznikami a teraz to jak mu się przypomni. (ale nadal nie pali więc jestem z niego naprawdę dumna. Zastosuj na mężu szantaż że to dla fasolki powinien rzucić - może podziała). Pysznie ta Twoja kawka wyglądała ale ja kawy wogóle nie piję więc nie będę miała problemu z odstawianiem :-)

Ninonka - wiem co czujesz z pisaniem pracy, pociesze Cię że ja tak w przeciągu 2 tygodni muszę 40 stron magisterki jeszcze naskrobać. :sorry2: A że zbliża się owu to nie w głowie mi pisanie tylko przytulanie. :-) A z teścikiem poczekaj, nie ma się co nakręcać, szkoda nerwów a naprawdę niemiło się patrzy na teścik z 1 krechą jak tak bardzo pragniesz dwóch.

Katya25 i Inez - witajcie wśród nas, szybkiego zafasolkowania życzę !!

Pozdrawiam Was wszystkie gorąco
 
Ostatnia edycja:

A DZIEWCZYNY DODAM JESZCZE ŻE DO BOLĄCEGO U DOŁU BRZYSZKA OD 2 DNI ZAOBSERWOWAŁAM JESZCZE W PRAKTYCZNIE POŁOWIE MOJEGO CYKLU (GDZIE WEDŁUG PODRĘCZNIKÓW POWINIEN BYĆ ŚLUZ PŁODNY) ŻE ŚLUZ JEST TAKI BIAŁAWY, GĘSTY I NIE CIĄGNIE SIĘ CZY TO MOŻE O CZYMŚ ŚWIADCZYĆ????
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:


maggie_f no to kochana pocieszyłaś mnie, że jednak ludzie mają więcej stron do napisania i to w jakim krótkim czasie.
Dziwnie boli mnie też brzuś, ale nie nakręcam się tak jak mówisz, nie ma co bo później tylko się zdenerwuje jak zobacze I P.S. Uśmiałam się z tego, że nie w głowie Ci pisanie tylko przytulanka - super i tak pozytywnie ma być!!!



DO JUTRA KOBITKI IDĘ WZIĄĆ GORĄCĄ KĄPIEL I DO ŁÓŻECZKA
:tak:
 
Witam, również chciałam do was dołaczyc. Już 2 miesiąc staranek ;-) i mam nadzieje że ostatnia @ !!!
 
enka1 - witamy w naszym gronie, mam nadzieję, że będzie Ci tu z nami miło i zanim się obejrzysz będziesz już nosić pod serduszkiem fasolkę :-)

Dziewczynki ja już się kładę, ciężki dzień się jutro zapowiada

ninonka - niech te Twoje kąpiele za gorące nie będą bo to podobno niezdrowo :-)

beti - daj znać jak Ci minął wieczorek z psiapsiółkami

Spokojnej nocy, do juterka :-):-):-)
 
Witam dziewczyny z rana:happy:
M pojechał do pracy, ale pierw przez pół godziny musiał odśnieżać, by wyjechać z podwórza.
U nas jakieś 30 cm śniegu a wczoraj było jakieś 3cm:rofl2:
 
Witajcie kochane!!!!
Ale nagoniłyscie stroniczek!!!!Pewnie Was nie nadrobie;-)
U mnie mały sajgon,głównie przez Darie.Oczywiscie przeziebienie sie rozwinęło(bo przeciez az trzy dni w przdszkolu była po tygodniu brania antybiotyku),ale nie groźnie,najgorsze ze wdarło sie nam zapalenie obu oczek.Wczoraj pojechalismy do okulistycznej izby przyjęć i mała dostała krople i masci na noc do oczka z jakims antybiotykiem.Takze znów siedze z nią uwiązana w domku,

nie wiem jakby to wyglądało,gdybym teraz pracowała...wywaliliby mnie od razu od ilosci zwolnień.I weź tu bądź mądra kobieto

Wczoraj rozmawiałam z mamą przez skype'a,to mówiła mi,ze ja tak chorowałam do 5-6 roku życia,a potem jakos ustapiło.Zapalenie płuc 4 razy w roku,w kazdym zastrzyki...Dobrze ze mama pielegniarka,to zawsze to inaczej w tą moją pupcię kłuła;-)

A w sobote tak mnie brzuch rozbolał,ze az sie rozplakałam z bólu...Ostatnio cos czesto mnie boli tak mocno(tak dwa razy w miesiacu.Ale to mnie niepokoi,bo ja nie miałam takich bóli przy porodzie,a tu masz...

Jak bede teraz szła do ginka to mu muse powiedziec,zeby przed starankami ewentualnie cos tam wyleczyc


Ok dziewczynki,musze isc walczyc z tymi kroplami do oczu,bo przy mojej córci to prawdziwa walka.Jako 8-m-czny maluch miała przebijany kanalik łzowy(bo nie pękł w moim szybkim porodzie)i od tamtej pory boi sie nawet myc główki,zeby tylko nic jej do oczka nie wpadło,a co dopiero wpuscic tam krople czy posmarowac mascią...

Całuje Was kochane:****



EDIT:

Witam nowe Staraczki!!!!!
Kinga85,ja jak robiłam test z Darią w ciąży do wyszła mi 1 kreska w dniu spodziewanej miesiaczki,a nastepnie-dwie grube krechy,takze nic straconego kochana:*

Beti,jak tam z psiapsiółkami????

Ninonka,dziewczyny mają racje,gorace kąpiele sa niezbyt sprzyjajace
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w nowym roczku;-)oby byl jeszcze lepszy niz ten poprzedni,oby starania nie byly dlugie,u mnie juz @spoznia sie trzeci dzien ale jakos tak boje sie zrobic test,boje sie rozczarowania:-(moje cykle sa nieregularne,jedno poronienie juz za mna:-(ach mam mieszane uczucia,no ale za pare dni to bede juz musiala zrobic,czy bedzie jedna kreseczka,czy dwie:)mam nadzieje,ze kciuki bedziecie trzymac;-)
 
Kinga85,ja jak robiłam test z Darią w ciąży do wyszła mi 1 kreska w dniu spodziewanej miesiaczki,a nastepnie-dwie grube krechy,takze nic straconego kochana:*
dzieki.. :blink: no zobacze jak w tym tygodniu bedzie.. rano mnie brzuch bolał ale nic ze mnie nie wyleciało:sorry2: cisza nadal...
Zdróweczka dla twojej córci zycze. No i koniecznie musisz gince powiedziec o tych twoich bólach bo sie zameczysz...

justys84 trzymam kciuki, badz dobrej mysli :))
 
reklama
Do góry