reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

dziewczyny wiecie co...
czuję palcami że moja szyjka micicy jest rozpulchniona dość mocno.
nawet moj mąż podczas przytulanek powiedział że jest jakos tak ciasniej...
teraz tylko pytanie czy to na @ czy ciąża.... :confused:
ciekawe....
 
reklama
Katerinka trzymam kciuki aby te Twoje cycuszki to był znak bobasa :) Widze, że obie z kontekstu naszego ślubu to jesteśmy z sierpnia, tylko że ja z 23 :-)

Hello NinonkaJa urodziłam się we wrześniu jeśli o to chodzi 2 ;-) a ślubu jeszcze nie mamy ;-) ale będzie. Na razie od niedługiego czasu jest brylancik na palcu. Ja mam nadzieję że moje cycuchy to wynik burzy jaką zapoczątkowało małe stworzonko jaką jest moja dzidzia :tak: Oj trzymam kciuki za Ciebie za siebie i za każdą z Was!!!!
 

WIECIE CO MOJE KOCHANE JESTEM W 14 DC I COSIK MNIE BRZUSIO W DOLE BOLIJUŻ OD WCZORAJ I NIE WIEM CO MAM O TYM MYŚLEĆ... :baffled:


CO DO MOJEJ PRACY TO DZIŚ DRUGI PODROZDZIAŁ MOJEGO 1 ROZDZIAŁU PRACY LIC NAPISAŁAM I DO PIĄTKU JESZCZE 3 MUSZE NAPISAC WIĘC MYŚLĘ, ŻE DAM RADE JAKOŚ... :rofl2:[


elfa75
czyli jest ewentualność, że testy przed @ mogą wyjśc negatywne a w bliskich okolicach @ już może wyjśc pozytywny. To ja cierpliwie czekam do 20 :-)


Kinga85, Marlena85
dzięki za info kochane, czyli wnioskuje, że nawet dzień przed może teścik wyjść negatywny a za to kilka dni później może być pozytywny, no nic to czekam. Znając życie 1 test zrobie w dniu spodziewanej @ jeśli nie przyjdzie bo pewnie nie będę mogła się doczekać!

Kinga85 trzymam za Ciebie kciuki jeszcze mocniej!

inez77 witaj kochana i trzymam kciuki za Twoje II

Beti1975 czyli cappucino bez żadnych ale można pić, to fajnie, bo bardzo je również lubie, i myślałam, że będe musiała pożeganć się z kawką na długoooooo

Katerinka to musiałam cosik się pomylić, ale jeżeli jest brylancik na paluszku to naprawdę dobra droga, ja też za nas wszystkie trzymam kciuki II muszą każdą z nas odwiedzić!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny ja z mezem staram sie 4 rok maz ma zle wyniki nasienia ale byl ui urologa i mial zylaki na jadrze zrobili mu opoeracje bo lekarz powiedzial ze to jest przyczyna zlych wynikow wiec mam nadzieje ja mialam wysoko prolaktyne ale wynik juz mam w normie wiec morze poradzcie co jeszcze moge zrobic mam jeszcze jeden jejnik niedrozny jest na to ratunek
 
ninonka czyzby fasolnika dawala o sobie znac? zycze Ci tego z calego serca!:tak:
ja test chyba jutro sobie powtórzę tak o... :-p
 
Ninonka a z czego pracę piszesz?? Ja skończyłam pedagogikę i pisałam o byciu twórczym. długo zwlekałam z rozpoczęciem bałam się że nie dam rady a jak zaczełam to mi się spodobało ale już niestety nie miałam tyle czasu żeby się bardzo mocno wgłębiać. Teraz niestety nie robię z tego żadnego uczynku bo niestety nasze polskie dyplomy nie robią tutaj żadnego wrażenia a poza tym oni nie mają czegoś takiego jak pedagog:wściekła/y: nawet nie wiedzą co to znaczy. Życzę ci wiele radości z pisania Twojego dzieła o ile to możliwe!!!

Ps. mam nadzieję że to fasolka!!!!!!
 
Witam nowa osóbke czyli INEZ :-)

Elfa, Kinga 85, Marlena, Katerinka, Beti,Ninonka, Niusia, lusesita -i wszytskie nie wymienionym dziewczynom posyłam fluidki ciazowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`

I trzymam za kazda z nas kciuki by pojawily sie w tym roku dwie kreseczki!!!

Ale widze ze nie ktore z Was maja juz swoje pociechy:-)
 
carri łapie fluidki, oby przyniosły szczescie ;) we mnie jeszcze tli sie nadzieja póki nie przyjdzie @ a do niej jeszcze 4 dni nadzieji
 
reklama

DZIEWCZYNY JA MAM NADZIEJE, ŻE TE ODCZUWALNE BÓLE U DOŁU BRZUSZKA TO FASOLINKA, ALE CZY TO MOŻLIWE W 14/15 DC??? A TESTY NIC NIE WYKAZUJĄ...???


Kinga85 było by wspaniale, jak by to była fasolka, ale nie zamierzam skakać z radości bo później nie chciałabym się zawieść - a to pewnie boli...

Katerinka
ja pisze również z podagogiki, dokładnie rozwój dziecka w rodzinie alkoholowej i też znjadzie się tam temat o fasolinkach a dokładnie dot poalkoholowego uszkodzenia płdodu. A co do mojej fasolki to mam nadzieje, że to właśnie ona się odzywa... :-)


Carri
kochana jesteś, oby nam pomogły :-) Widze, że Ty też za mąż wyszłaś w sierpniu tego roku :-) Ja miałam swój wielki dzień 23 sierpnia 2008 :-)


Elfa75 oby nadzieja się spełniła!!!







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry