reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

e,nie bede małpowac ale jest super,nie widzialam jeszcze takiego,dobra zmykam na razie bo sie potem nie wyrobie,a tu zakupy,obiad no i do pracy na 14:(
 
reklama
kochana probuje wstawic 3 sygnature i niby wszystko ok, wklejam link, biore podglad i wszystko pieknie ladnie.... przechodze do forum i nie mam jej :-( wracam znow do sugnatur i ta trzecia zniknela... wiesz co jest nie tak??
 
Na początku WIELKIE GRATULACJE dla zafasolkowanych :-). Super !! Cieszę się razem z Wami i życzę teraz dużo zdrówka i odpoczynku :-)

Witam Salli i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie :tak:

Gosiu - bardzo mi przykro, ale tak jak dziewczyny już pisały trzymaj się cieplutko. Czas pomału goi rany. Mam nadzieję, że już niedługo znowu rozpoczniesz starania. Moja kumpela była w 4 miesiącu jak straciła swoje maleństwo. Był to dla niej okropnie trudny czas bo też długo się starali z mężem. Teraz jest już w szóstym miesiącu kolejnej ciąży i właśnie oglądałyśmy dzisiaj zdjęcia z usg4D - niesamowite przeżycie. Życzę Ci abyś Ty również niedługo mogła się tak cieszyć oglądając swoje maleństwo :))

A ja dziewczynki właśnie dzisiaj dostałam @, więc niestety Wasze przewidywania w łeb wzięły ;) Ale cieszę się bo jeszcze kilka dni i znowu będę mogła rozpocząć staranka :-) W tym miesiącu będziemy starali się wypoczywając nad morzem :-) Może zmiana klimatu, szum fal i zachody słońca (o ile pogoda dopisze) trochę dopomogą.... hihi...

Spokojnej nocki. Pozdrawiam :-)
Kochana pogoda dopisze:tak:Wrócicie już w trójeczkę;-) Hihi:-) Zrelaksujecie się troszkę i Fasolinka wyjdzie jak ta lala:tak::-)

ja sie czuje dzis fatalnie,slaba jestem i do tego mi niedobrze:no: i jeszcze ta pogoda,dzis paskudna,a ja na zakupy musze isc:sorry2:,a mi sie tak nie chce
Ach Kochana, szkoda gadac. U mnie to pochmurno, ciemno i do tego deszcz pada:angry: Normalnie aż wstałam później bo tak ciemno w domu było:-D No teraz troszkę się rozjaśnia ale dalej deszcz siąpi a ja musze do banku i opłaty porobic.. eh
 
Witajcie drogie Panie :-)
Postanowiłam do was dołączyć, a nawet ba! przeczytać wszystkie 1073 jak dotąd strony ;) Choć nie wiem ile mi to zajmie ;)
A jak na razie, dołączam do was Staraczki drogie.

Mam na imię Kaśka, lat 29, mieszkam sobie w stolycy. Pracuję i na tzw "lajciku" od stycznie staram się z moim mężczyzną (lat 24) o dzidzię :) A raczej o dwie ^^
Dlaczego dwie od razu? I jak to zrobię? :-D U mnie w rodzinie często zdarzały się ciąże bliźniacze. Choć większość z nich niestety kończyła się tragicznie, kilka się udało "śpiewająco". Cała moja rodzina - a raczej kobiety z niej - zwane przez wszystkich czarownicami, mnie jako kolejną wytypowały do matki bliźniąt.
Co więcej, mężczyzna mój "zażyczył" sobie córkę i synka w jednym rzucie ;-)
Trochę już przeszłam fasolkowych problemów, bo jestem po ciąży pozamacicznej (w 2002r), ale mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej, bo i ojciec dzieciątek z prawdziwego zdarzenia mi się trafił.;-)
Tak więc, dopisuję się do was :-) i pozdrawiam wszystkie Staraczki, życząc magicznych dwóch kreseczek :-D
Witaj
ja też jestem Kaśka z Wawy:-)
 
kochana probuje wstawic 3 sygnature i niby wszystko ok, wklejam link, biore podglad i wszystko pieknie ladnie.... przechodze do forum i nie mam jej :-( wracam znow do sugnatur i ta trzecia zniknela... wiesz co jest nie tak??


kochana jak zrobisz podglad i bedzie wszystko ok to musisz zatwierdzic ta sygnature bo sam podglad nie wystarczy
 
reklama
Do góry