reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

my staramy sie od pół roczku, w tym miesiacu znow sie nie udało, jestem po 2 ujemnych testach, bardzo liczyłam ze teraz sie uda, bo od 2 miesiecy jestem na clo, pecherzyki mam podobno piekne, jednak maz ma słabe wyniki nasienia, zbyt mało i mało ruchliwych , lezenie z nogami do góry nie pomaga oraz dłuze przerwy między przytulankiem .. :( bardzo mi smutno, te czekanie i rozczarowania sa takie męczące, nie udaje mi sie jednak przestac o tym myślec ... kupiłam męzlowi witaminki Pro men, l-karnityne, i jeszcze do kupie mace, za miesiac powtorzymy badanie, moze cos sie zmieni na lepsze , trzeba miec nadzieje
 
reklama
Elfa


Kup mezowi witamine C oraz cynk ktory jest podstawa do prawidlowej pracy narzadow....A wit C wspomaga ruchliwosc plemnikow
 
witamine c oraz cynk bierze juz od 2 miesiecy... , martwie sie ze jego problem tkwi głebiej - miał w wieku 2 lat operacje (wnętrostwo)
 
My staramy się od kwietnia zeszłego roku i jak na razie nic:-(
Wizyta u nowego doktora w poniedziałek...
 
hej:) ja do południa zabiegana... niedawno obiad mielismy i teraz synek zasnął wiec lece do apteki po test i może dziś zrobię:blink: @ nadal nie mam... to moj 29 dzien cyklu
romka a jak u ciebie??

pozdrawiam !

ja poki co tez nie mam.....ale nie zapalam sie bo wiesz jak to jest....wstrzymaj sie moze jeszcze z tescikiem do jutra kochana!
 
ja tam sie nie zapalam hehe :) nawet adrenaliny nie czuje:blink:
test kupiłam. zrobię dziś lub jutro rano. zobaczę...
buziaki**

romka a kiedy Ty mialas ostatnią @ w grudniu??
 
... czy mam jakieś wątpliwości co do ciąży, posiadania dziecka to nie wiem, mam nadzieje, ze wszystko się wyjaśni u lekarza i będę mogła pisać na uporządkowanym wątku mamuś....:confused:

Za duży bałagan sie zrobił jak dla mnie.:-(

Szkoda bo fajnie było tu ze wszystkimi:-(

Niunia ten watek ma tylko taki tytul, bo yl zalozony jeszcze dawno temu...nie chodzi tam o posiadanie watpliwosci! Sa tam dziewczyny ktore pisaly na starajace sie 2008...a czesc jest tez tutaj-dlatego wydaje mi sie ze fajnie byloby jakbysmy wszystkie pisaly na tym samym watku. Stad moje zaproszenie na tamten watek.

ja poki co tez nie mam.....ale nie zapalam sie bo wiesz jak to jest....wstrzymaj sie moze jeszcze z tescikiem do jutra kochana!

Romciu-a Ty napisalas na privie ze jestesmy na tamtym watku a tu piszesz na tym watku teraz...to ja juz naprawde sie pogubilam i nic z tego nie wiem.

Moze chodzmy wszystkie razem na ten drugi watek-gdzie jest tez lilu i kingus i tam pociagniemy watek starajacych sie 2008 w starym skladzie, co wy na to?
 
Moze to fobia poprzedniej ciazy ktora zaczelam od szpitala podtrzymania boli i walki o kazdy dzien. 2 ciaze prowadzi moj stary lekarz i juz na wstepie ostrzegl by sie oszczedzac bo znow sa te skurcze dostalam nospe i powiedzial by czekac...Niby ok ale chocby wg niego beta byla zdeka za niska...A zmierzylam tak o obudzilam sie i nie wiem moze przez te glupie sny. Co do objawow z mala mialam od samego poczatku :-) mdlosci mega i do rozwiazania....Wiec wiem co to znaczy sie wymeczyc...pierw mial byc tylko I trymestr potem niby zaczna sie ruchy to minie a mnie jeszcze odrzucalo jak na porodowke jechalam koooooszmar :)) ani isc ani lezec ni wstac w sumie to sie slanialam cala ciaze...nie tesknie za tym bo te 9 mc sie meczylam poprostu sie dziwie ze teraz odwrotna sytuacja oby to byla poprostu inna ciaza ale dzieki

kroptusia a ten lekarz nie dał ci leków..np.luteiny? nie kazał zbadac progesteronu? wiele moich kleżanek w tym ja cierpiało na bóle brzucha we wczesnym etapie ciaz...mi przeszło po luteinie i biore na noc do teraz...luteina nie szkodzi a moze wspomóc rozwój zarodka...a co do objawów to w pierwszej ciazy prawie nie miałam, w drugiej do 9tc było koszmarnie a mdłości miałam od 4tc, kiedy to nawt o ciazy nie wiedziałam...co nie było normalne raczej...a teraz mdłości było od 8tc i tylko popołudniowe, ale za to bardzo meczace...jeszcze nie nadrobiłam straconych kilogramów...16tc na karku a u mnie nie ma sladu brzuszka....każda ciaża jest inna, chyba taki z tego morał....
 
reklama
Do góry