reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześć dziewczyny,
staramy się o dzidziusia od dwóch cykli, ale w tym nie ma zbyt dużych szans, bo staranka nie do końca wyszły przez moje przeziębienie itp.
W każdym razie dołączam do Was - staraczek w 2009 roku.
U mnie @ zbliża się wielkimi krokami, chyba, że stanie się jakiś cud :-) - dzisiaj 29 dc, a cykle u mnie trwają przeciętnie 29-30 dni, max 32 dni.
pozdrawiam i trzymam kciuki :-)


witaj i kciuki za staranka:-):tak:


A ja byłam ze synkiem na spacerku ach wkońcu ładna pogoda i synek się wyszalał i ja wkońcu powietrze nawdychałam no i mam nadzieje że już więcej takich pogód będzie:-)
 
patrysia86, widzę, że masz synka Dominika - to moje ukochane imię dla chłopca i jeśli będę miała kiedyś syna to na pewno będzie Dominik :)
 
Cześć dziewczyny,
staramy się o dzidziusia od dwóch cykli, ale w tym nie ma zbyt dużych szans, bo staranka nie do końca wyszły przez moje przeziębienie itp.
W każdym razie dołączam do Was - staraczek w 2009 roku.
U mnie @ zbliża się wielkimi krokami, chyba, że stanie się jakiś cud :-) - dzisiaj 29 dc, a cykle u mnie trwają przeciętnie 29-30 dni, max 32 dni.
pozdrawiam i trzymam kciuki :-)
Witaj :-):tak:
 
;-) Agniesiak i co czy rano testowałaś ponownie żeby przeżyc jeszcze raz ten cudowny moment:-):-):-)
Jestem, jestem:tak:
Zatestowałam dziś raniutko zanim wyszłam do autobusu i co? Dwie kreseczki, co prawda ta druga taka bladziutka ale była:tak:
Na uczelni już mam egzaminy z głowy i wakacje mam:-D
Teraz to nie moge się stresowac, dobrze, że już po egzaminach:-p:-D
Pozdrawiam wszystkie i witam nową dziewczynę:tak: Szybkiego zafasolkowania Kochane!!
P.S. Polecam testy owu:tak::-D:-D
 
Jestem, jestem:tak:

Zatestowałam dziś raniutko zanim wyszłam do autobusu i co? Dwie kreseczki, co prawda ta druga taka bladziutka ale była:tak:
Na uczelni już mam egzaminy z głowy i wakacje mam:-D
Teraz to nie moge się stresowac, dobrze, że już po egzaminach:-p:-D
Pozdrawiam wszystkie i witam nową dziewczynę:tak: Szybkiego zafasolkowania Kochane!!
P.S. Polecam testy owu:tak::-D:-D

ale masz kochana cudowny suwaczek :-D
 
reklama
Do góry