reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

na moje to tak skok byl czyli mogla byc owulacja ale nie musiala.. skok byl ladny ale krotko byly wyzsze tempki a potem po tym 13dc do 17 jakie byly tempki z przedzialu tych nizsych? 36-36,2? byc moze wtedy jakies zaklucenia byly i do owulacji jednak nie doszlo albo byla niewydolnosc cialka zoltego.. tylko ze pewnie @ przyszla duzo puzniej wiec stawiam na brak owulacji..

Mój cykl wyglądał tak:

@ spóźniła się 4 dni i w zasadzie to były tylko plamienia. Trwała 5 dni z czego tylko w 2 dzień była normalna @.

1dc 36,2
2dc mierzona później ok. południa 37
3dc 36,6
4dc 36,2
5dc 36
6dc 36
7dc 36,1
8dc 36,6
9dc 36,6
10dc 36,5
11dc 36,5
12dc 36,4
13dc 36
14dc 36,2
15dc 36,2
16dc 36
17dc 36

@ spóźniła się 2dni. Była bardzo bolesna i były to same skrzepy ( zakrzepy krwi) i śluz z krwią. ( przepraszam za taki dokładny opis)

Nektarynko czy według Ciebie była owulacja?
A tak z innej beczki czy to normalne, ze wieczorem mam zawsze temp. ok.37stopni?

Agniesiak gratulacje:)
 
reklama
;-)ja siedze w pracy słucham radia i czytam neta.
Ja też:-( Niestety ja pracuję co 3 sobote a urlop dopiero na początku września:-( Ale cieszę się, że kolejne dziewczyny zafasolkowane:-) Nadzieja powróciła:-) Moze ja też za kilka dni do nich dołączę:-) Test już leży w domu i kusi;-)

Życzę wszystkim miłego dnia:-)
 
WITAM:-)
Cześć dziewczynki.Ja już po wizycie.Wszystko dobrze:-) Szyjka dobrze i u mnie wszystko ok.Słuchaliśmy serduszka,mówi że ładnie rośnie bo jest pod żebrem jakimś tam,nie pamiętam jak to było:-DTeraz wizyte mam za 3 tygodnie,musze tylko porobić wyniki:-)



suuuper:-)teraz czekamy na usg a wyniki na pewno sie poprawia;-)



O Boże dziewczyny........

Zatestowałam.....

I mój M mówi,że jest druga blada kreseczka, ja nie wiem juz sama..:zawstydzona/y:


i tu ci kobitko pogratuluje suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :-D:-D:-D
 
Dzień doberek pochmurny paskudny.

Co o tym sądzicie:

7dc - 36.7 - godz. 5.00
8dc - 36.6 - g. 6.00
9dc - 36.6 - g. 7.00
10dc - 36.7 - g.5.00
11dc - 36.7 - g.8.00
12dc - 36.7 - g.7.45
 
Ja też:-( Niestety ja pracuję co 3 sobote a urlop dopiero na początku września:-( Ale cieszę się, że kolejne dziewczyny zafasolkowane:-) Nadzieja powróciła:-) Moze ja też za kilka dni do nich dołączę:-) Test już leży w domu i kusi;-)

Życzę wszystkim miłego dnia:-)

;-) ja też nie trace nadzieji, ajak dobrze pójdzie to staranka były w tym samym czasie to i wynik tez będzie w "prawie " tymsamym czasie tylko jednodniowa różnica. Pozdrawiam i za 1,5 godz idę do domku:happy2:
 
Ja też kończę o 12:) Tak się nam posypały zafasolkowane dziewczyny, że aż miło:) Mamy dostać @ prawie tego samego dnia więc może obie jej nie dostaniemy i będziemy miały 2 kreseczki:) Dziś w nocy mi się sniło, ze zrobiłam test i wyszedł pozytywny:) Sen był tak realistyczny, że rano jak się obudziłam to od razu chciałam test robić:) Ale się powstrzymałam. Poczekam kilka dni. Zobaczymy. Jeśli Nektarynka ma rację i owulka była u mnie 17.06. to @ powinna się pojawić 2 dni po czasie czyli 2.06. więc poczekam. Te 2 dni już mnie nie zbawią... A po co mam się niepotrzebnie łudzić. Pozdrawiam Cię serdecznie aslowik:) I trzymam kciuki za nas obie. Może się udało i już jesteśmy mamami:)
 
reklama
Do góry