reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mój cykl wyglądał tak:
Nektarynko czy według Ciebie była owulacja?
A tak z innej beczki czy to normalne, ze wieczorem mam zawsze temp. ok.37stopni?
niee absolutnie wtedy nie było owylacji.. cykl bezowulacyjny.. chyba ze byla po tym czasie co przestalas mierzyc chociaz wątpie..
Dzień doberek pochmurny paskudny.

Co o tym sądzicie:

7dc - 36.7 - godz. 5.00
8dc - 36.6 - g. 6.00
9dc - 36.6 - g. 7.00
10dc - 36.7 - g.5.00
11dc - 36.7 - g.8.00
12dc - 36.7 - g.7.45
dosc wysokie te tempki masz.. z racji ze to gdyby zastosowac korekty do 5 rano to by bylo tak
7dc - 36.7
8dc - 36.5
9dc - 36.4
10dc - 36.7
11dc - 36.3
12dc - 36.3
wydaje mi sie ze moze nadchodzic owulacja, ale raczej wyglada to na ekg..:-) 7 i 10dc taki skok dobrze by bylo mierzyc o tej samej godzinie.. ciezko jest wyczuc..

Ja też kończę o 12:) Tak się nam posypały zafasolkowane dziewczyny, że aż miło:) Mamy dostać @ prawie tego samego dnia więc może obie jej nie dostaniemy i będziemy miały 2 kreseczki:) Dziś w nocy mi się sniło, ze zrobiłam test i wyszedł pozytywny:) Sen był tak realistyczny, że rano jak się obudziłam to od razu chciałam test robić:) Ale się powstrzymałam. Poczekam kilka dni. Zobaczymy. Jeśli Nektarynka ma rację i owulka była u mnie 17.06. to @ powinna się pojawić 2 dni po czasie czyli 2.06. więc poczekam. Te 2 dni już mnie nie zbawią... A po co mam się niepotrzebnie łudzić. Pozdrawiam Cię serdecznie aslowik:) I trzymam kciuki za nas obie. Może się udało i już jesteśmy mamami:)
wedlug tego co piszesz.. ze wtedy byl ten bol.. to byc moze moglaby byc wtedy owulka.. chociaz wiem ze brzuch (jajniki) mogą juz 2 dni po owulcje bolec w sensie cialko zolkte sie rozrasta po owulce po 7 dniach osiaga szczyt i jesli jest ciaza to dalej nie wiem co sie dzieje :-D
w kazdym razie jest to wysoce prawdopodobne ze owulka moglaby byc i 15 i 17.. poczekaj cierpliwie do tego 2 lipca i zobaczymy jak sie Twe losy potoczą..

Agniesiak jeszcze nie gratulowałam.. troszke gorszy dzien mialam wczoraj.. zaczeło mnie znow wszystko dobijac..

no ale Agniesiak Gratulacje kochana koniecznie powtórz test z rana:) albo jak dziewczyny radzą idz na bete..

PS Agniesiak jest na uczelni i dzis nie miala jak testowac..
 
Nektarynko dziękuję bardzo za pomoc:) Ja sie na tym w ogóle nie znam. To był wykres, który robiłam zaraz po poradni przedmałżeńskiej. Wszystkie temperatury były mierzone o 4 rano. Trochę się przeraziłam tym, ze mam tak niskie temperatury dlatego mierzyłam sobie tak z ciekawości temperaturę wieczorem i wtedy zawsze miałam ok.37. Zbieram sie w sobie zeby znowu zacząc mierzyć temperaturę... Masz rację jeśli będę mierzyć temp. to będę wiedziała czy mam owulację i wtedy będę mogła coś z tym zrobić. Może w końcu zbiorę się w sobie.
Czy przyczyną tego, że w tamtym cyklu nie było owulacji mogło być zakarzenie dróg moczowych? Poprzednia @ spóźniła sie 2 tygodnie i okazało sie, ze przyczyną było zakarzenie dróg moczowych (Ob 10). Miałam objawy podobne do ciąży ( brak @, mdłości, omdlenia, bóle jajników i kręgosłupa) ale testy wyszły negatywne.
 
niestety nie wiem jaka jest zależność pomiędzy zakażeniem dróg moczowych a owulacją.. musiałabyś poczytać artykuły w internecie.. (odradzam fora typu o2.pl - rzadko można znaleźć tam odpowiedz)
pamietaj tempke mierzy sie zawsze o stalej porze.. nie wieczorem do 10 rano.. chociaz mój lekarz mówi mi, że najlepiej miedzy 5 a 7 rano.. i co najmniej po 4 godzinnym spoczynku..

wiecie co.. zamówiłam sobie kolejny raz testy owulacyjne (tym razem kasetkowe).. mam jeszcze 3 w szufladzie.. i stwierdziłam, że 3 moga być za mało przy moich cyklach wiec jak zaczne robić jutro (albo dziś - bo tempka 36,2 i przeczuwam owulacje na dniach..) eh zobaczymy.. nawet ostatnio moje wykresy uzupelniam od niechcenia.. i najgorsze ze zapominam o BB i nagle wieczorem sobie przypominam o kurczak nie czytalam was.. i szybko zabieram sie za czytanie..
 
Dzięki Nektaryneczko-Moreleczko.
Niestety nie mogę mierzyć codziennie o tej samej porze bo pracuje różne. Widziałaś jak idę do pracy to wstaje o 5, jak nie to budzę się ok 6 rano a jak drugie zmiany w domu jestem ok północy, jestem głodna jak smok to jeszcze nocna kolacja i kąpiel i tak schodzi do1.00 albo 2.00.

Dzisiaj od wieków pierwszy raz bolał mnie lewy jajnik, no i mam ogromną pokuse na sex ale musze na jutro obiad zrobic i ciasto bo M ma w poniedziałek imieniny a muse coś miec jakby kto wpadł jutro do niego.
 
Cześć dziewczyny,
staramy się o dzidziusia od dwóch cykli, ale w tym nie ma zbyt dużych szans, bo staranka nie do końca wyszły przez moje przeziębienie itp.
W każdym razie dołączam do Was - staraczek w 2009 roku.
U mnie @ zbliża się wielkimi krokami, chyba, że stanie się jakiś cud :-) - dzisiaj 29 dc, a cykle u mnie trwają przeciętnie 29-30 dni, max 32 dni.
pozdrawiam i trzymam kciuki :-)
 
reklama
Do góry