reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jestem, jestem:tak:

Zatestowałam dziś raniutko zanim wyszłam do autobusu i co? Dwie kreseczki, co prawda ta druga taka bladziutka ale była:tak:
Na uczelni już mam egzaminy z głowy i wakacje mam:-D
Teraz to nie moge się stresowac, dobrze, że już po egzaminach:-p:-D
Pozdrawiam wszystkie i witam nową dziewczynę:tak: Szybkiego zafasolkowania Kochane!!
P.S. Polecam testy owu:tak::-D:-D


podwójne GRATULACJE :-D:-D:-D
 
reklama
Dzięki Nektaryneczko-Moreleczko.
Niestety nie mogę mierzyć codziennie o tej samej porze bo pracuje różne. Widziałaś jak idę do pracy to wstaje o 5, jak nie to budzę się ok 6 rano a jak drugie zmiany w domu jestem ok północy, jestem głodna jak smok to jeszcze nocna kolacja i kąpiel i tak schodzi do1.00 albo 2.00.

Dzisiaj od wieków pierwszy raz bolał mnie lewy jajnik, no i mam ogromną pokuse na sex ale musze na jutro obiad zrobic i ciasto bo M ma w poniedziałek imieniny a muse coś miec jakby kto wpadł jutro do niego.
wcale a wcale sie nie dziwie.. a nie da rady cos upiec i przeleciec m? jesli chodzi o tempki o mierenie jesli tak trzea to trzeba.. nie da sie teo inaczej.. bo nie wyobrazam sobie jak sie kladziesz o 2 a o 5 mierzysz bo by byla zaklocona..
tak tak wyglada to jak ekg serca :) tez mies taki wykres mialam prosta gorka prosta gorka.. wtedy akurat to bylo caly cykl.. czekaj cierpliwie na owulacje
Jestem, jestem:tak:
Zatestowałam dziś raniutko zanim wyszłam do autobusu i co? Dwie kreseczki, co prawda ta druga taka bladziutka ale była:tak:
Na uczelni już mam egzaminy z głowy i wakacje mam:-D
Teraz to nie moge się stresowac, dobrze, że już po egzaminach:-p:-D
Pozdrawiam wszystkie i witam nową dziewczynę:tak: Szybkiego zafasolkowania Kochane!!
P.S. Polecam testy owu:tak::-D:-D
no to gratulacje kochana.. teraz tylko za dwa tygodnie do gina niech zobaczy co tam zasialiście:)
 
Jestem, jestem:tak:

Zatestowałam dziś raniutko zanim wyszłam do autobusu i co? Dwie kreseczki, co prawda ta druga taka bladziutka ale była:tak:
Na uczelni już mam egzaminy z głowy i wakacje mam:-D
Teraz to nie moge się stresowac, dobrze, że już po egzaminach:-p:-D
Pozdrawiam wszystkie i witam nową dziewczynę:tak: Szybkiego zafasolkowania Kochane!!
P.S. Polecam testy owu:tak::-D:-D

gratuluje, gratuluje;-):blink::cool2:
ja równiez kupie testy owu i w tym miesiącu nie odpuszcze mojemu M:dry:

Witam emilchen i jak @ nie przyjdzie to jedziemy wg tegosamego planu, ja tez czekam na @ (oby nie dotarła) :sorry2:
 
reklama
Ja obchodziłam już 18-stą- 18 :-) A nawet 20 -stą!
Mam 38 lat, dwoje dzieci całkiem sporych:szok:
Z przerażeniem czytam na różnych forach jak dużo młodych dziewczyn nie może zajść w ciążę lub ją traci...
Mnie też to spotkało w kwietniu- poroniłam w 6 tyg... Jednak z zajciem w poprzednie ciąże nie miałam problemu, dwie ciąże, dwoje dzieci. Kiedy byłam młodsza to jakoś same się robiły:-D
Ponawiam starania , nie wiem jak to będzie, ale sporo poczytałam o mamach po 40, więc chyba jeszcze się kwalifikuję:-)

Pozdrawiam i dzięki za przyjęcie.
 
Do góry