reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
:-( co chwilę chodzę do toalety i sprawdzam czy to@ przylazła, bo brzuch boli jak na @ i chyba już nic jej nie zatrzyma przyjdzie z wyprzedzeniem no i po co ja się pytam:confused:
Mnie też brzuch bolał jak na @. Bolał mnie tak przed spodziewaną @ i ponad tydzień po terminie - z ubikacji prawie nie wychodziłam, bo cały czas miałam wrażenie, że właśnie w tej chwili dostałam, a tu niespodzianka - jestem w ciąży!
Tak więc sam ból podbrzusza jeszcze o niczym nie świadczy. Trzymam kciuki, żeby i w Twoim przypadku tak było!!!
 
O Boże dziewczyny........
Zatestowałam.....
I mój M mówi,że jest druga blada kreseczka, ja nie wiem juz sama..:zawstydzona/y:
Gratulacje!!!
Ja też nie wytrzymałam do rana i zrobiłam testa zaraz po pracy i kreseczka ciążowa wyszła baaardzo blada, prawie niewidoczna - bałam się robić sobie nadzieję, że jestem w ciąży, ale na drugi dzień z samego rana kreska była już bardzo intensywna.
W Twoim przypadku pewnie będzie tak samo!
 
wiatm wszystkich jestem tu nowa. My z mężem staramy sie o dzidzie juz prawie 2 lata i bez żadnych rezultatów. Już zaczynam w to wątpić ze kiedy kolwiek zostane mama, choć moj mąż uważa ze bedziemy je mieli. Pozdrawiam
Nie załamuj się kochana - my staraliśmy się 2,5 roku, oboje mieliśmy idealne wyniki badań, a ciąży jak nie było tak nie było. No i w końcu się udało!

Trzymam kciuki za wszystkich starających się!
 
Ah.. a nam się udało jak zamówiliśmy testy owulacyjne i jak zaczęłam mierzyc tempkę:tak: To w pierwszym miesiącu jak robiliśmy testy owu i tempka była brana pod uwagę, także polecam testy owu!:tak: Ja dziś zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki:-DCo prawda jedna bledziutka ale jest:-p
 
reklama
Do góry