reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Przejrzałam ten wykres jeszcze raz. Robiłam go tylko do 17 dnia cyklu ale tak: na początku temparatura utrzymywała się na poziomie 36-36,2 a tak ok. 10 dnia cylku wzrosła do 36,6-36,7 i utrzymywała się do 13 dnia cyklu. Tylko czy a) owulacja mogła być tak wcześnie b) taki mały wzrost temp. może oznaczać owulkę?

Co do owulacji w tym miesiącu to skoro @ miałam 2.06. a cykl mam 28 dniowy to teoretycznie owulację powinnam mieć 15.06. a następną miesiączkę 29.06. Wydaje mi się jednak, ze owulacje miałam 17.06. ( bardzo bolały mnie jajniki i tochę śluzu płodnego się pojawiło- nie mierzyłam tempki ani nie robiłam testówowu) czyli miesiączka według tego pojawi się 01.07? Dobrze rozumuję?
na moje to tak skok byl czyli mogla byc owulacja ale nie musiala.. skok byl ladny ale krotko byly wyzsze tempki a potem po tym 13dc do 17 jakie byly tempki z przedzialu tych nizsych? 36-36,2? byc moze wtedy jakies zaklucenia byly i do owulacji jednak nie doszlo albo byla niewydolnosc cialka zoltego.. tylko ze pewnie @ przyszla duzo puzniej wiec stawiam na brak owulacji..

jesli masz przewaznie 28dniowe cykle to 2+28 daje 30 i wtedy nastepny cykl
bo liczymy od 1dc czyli 2 to byl 1dc to 30.06 bedzie kolejnym juz cyklem jesli faktycznie tak by bylo to owulka moglaby byc 15.06 a jesli 17 czulas ból to faktycznie moglabybyc wtedy owulka czyli jeszze plus dwa dni czyli 2.lipca powinna pojawic sie @

witam Babeczki:):)
Przepraszam że nie na temat, ale może mi doradzicie.
Mam pilne pytanie!!! Wczoraj przyszła @. Ale dopiero wieczorem można powiedziec że zaczęło się krwawienie. muszę zadzwonic dzisiaj i się umówić na HSG ale nie wiem co powiedzieć, który dzień cyklu mam dzisiaj. Poza tym między 2-4 d.c muszę zrobic jeszcze FSH i LH i co najważniejsze CRP. Dzisiaj już nie zrobię, a 3,4 dc to sobota i niedziela:(:( Nie wiem co zrobić kurczę:(
k* jak nie urok to srebrne wesele.....
Pozdrawiam:)
wydaje mi sie ze to dzis jest pierwszy dc.. a u ciebie laboratoria w soboty nie czynne?
Zajączek81 ja ostatnio gdzieś czytałam, że jak @ przychodzi wieczorem to pierwszy dzień cyklu liczy sie od nastepnego dnia, i ja do siebie przy liczeniu cyklu taką zasasdę stosuję.
tez mi sie to obiło o uszy.. w sumie nigdy jakos z tym nie mialam problemu zaznaczalam jak tylko zaczelo cos kapac planienie czy cos.. a teraz juz wiem i zaznaczam poprawnie.. zazwyczaj robie ta ze jak jest jeszcze wieczorem slabo to na nastepny dzien jako 1dc a jesli juz jest w poludnie dosc dosc to juz tez dzien
 
reklama
wiem wiem ze nie na co patrzec bo co cykl to inaczej:) ale najwazniejsze jest to ze mam w koncu ta owulacje.. teraz to zawzielam sie i jezdze na rowerku juz 3 dni.. fakt ze narazie po 15 minut takiej normalnej jazdy (okolo 17-19km/h) bo jak jade 21 km/h to 10 minut i wypadam.. potem jak dupa przestanie bolec to bede jezdzila dluzej.. kosci mnie bolą od rowerka (mowie takim domowym)

ciesze sie ze Ty w dwupaku.. i faktycznie twoj maly rosnie jak na drozdzach.. :)

no rosnie rosnie, za 2,5 tyg kolejna wizyta jedna z 3 ostatnich mam nadzieje :-) Co do rowerku zwiekszaj systematycznie i co najwazniejsze nie wolno doprowadzic do zadyszki bo wtedy tluszyczk sie nie spala! Serducho powinno rownomiernie w miare pracowac
U mnie właśnie leje i burzaa
u mnie tez wczoraj mega burza...ale dobrze bo ja i tak sie zle czuje
 
Agniesiak niecierpliwość twa nie zna granic.. ale wiem co przeżywasz.. ja w tym cyklu mialam to samo.. wiec wiem co czujesz.. poza tym pamietaj.. tak na moje @ mozesz sie spodziewac po 31dc:)

PS Madziaas daj znac co i jak

Kroptusiu co u Ciebie? patrzylas na mój wykres? idzie jak pod górke..
Ah, wiem, wiem;-):-) No ale cóż.. Czekam cierpliwie na testowanko lub @. Dziś miałam tempkę 36,95. Wzrasta?Hm..no zobaczymy..
Trzymajcie kciuki:tak:
A wogóle juz od tygodnia tak mnie głowa napierdziela, że szok..no i cyce bolą, ale przed @ tak zawsze mam więc się tym nie sugeruje.

 
Cześć dziewczynki.Ja już po wizycie.Wszystko dobrze:-) Szyjka dobrze i u mnie wszystko ok.Słuchaliśmy serduszka,mówi że ładnie rośnie bo jest pod żebrem jakimś tam,nie pamiętam jak to było:-DTeraz wizyte mam za 3 tygodnie,musze tylko porobić wyniki:-)
 
reklama
Do góry