reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziękuje dziewczynki :-)
Mojego brata nie zostawili w szpitalu,siedział na izbie przyjęć od 11 do 18 :angry: Szok. Porobili mu badania i okazało sie że ma coś na jelicie grubym,to jakaś rzadka choroba i nie pamięta z tego wszystkiego nawet jej nazwy.Do niedzieli ma pić tylko płyny,a potem brać leki,mam nadzieje że one pomogą bo jak nie to będzie szpital,troche sie nadenerwowałam i tylko czekałam z komórką w ręku.
Jutro o 16 mam wizyte u gina,trzymajcie kciuki ;-)


Ja również trzymam kciuki :tak:
 
reklama
witam Babeczki:):)
Przepraszam że nie na temat, ale może mi doradzicie.
Mam pilne pytanie!!! Wczoraj przyszła @. Ale dopiero wieczorem można powiedziec że zaczęło się krwawienie. muszę zadzwonic dzisiaj i się umówić na HSG ale nie wiem co powiedzieć, który dzień cyklu mam dzisiaj. Poza tym między 2-4 d.c muszę zrobic jeszcze FSH i LH i co najważniejsze CRP. Dzisiaj już nie zrobię, a 3,4 dc to sobota i niedziela:(:( Nie wiem co zrobić kurczę:(
k* jak nie urok to srebrne wesele.....
Pozdrawiam:)
 
Zajączek81 ja ostatnio gdzieś czytałam, że jak @ przychodzi wieczorem to pierwszy dzień cyklu liczy sie od nastepnego dnia, i ja do siebie przy liczeniu cyklu taką zasasdę stosuję.
 
Dziewczyny zaczynam się denerwować tymi deszczami. Rzeczki dopływowe odry porządnie wylewają a mój dom rodzinny stoi niecały kilometr od odry i w dodatku jest położony poniżej średniego lustra wody (Odry) W 97r przeżyliśmy koszmar, chcieli nas wykopać i zalać kolka wiosek żeby ratować Słubice i niemieckie przybrzeżne miasta ale cała masa ludzi się nie dała i wypierdzieliła żołnierzy. Lidzie z wioski pilnowali wałów. Niestety teraz wały od tamtego czasu są nie naprawione, są w fatalnym stanie. Nawet niższa woda może zagrozić najbliższym wioskom. Kolejny koszmar. Nawet nie dzwonie do mamy bo wiem, ze ona już napewno bardzo mocno sie stresuje. Napewno boi i się o dom. Kur..:-:)wściekła/y::-(
 
Dziękuje dziewczynki :-)
Mojego brata nie zostawili w szpitalu,siedział na izbie przyjęć od 11 do 18 :angry: Szok. Porobili mu badania i okazało sie że ma coś na jelicie grubym,to jakaś rzadka choroba i nie pamięta z tego wszystkiego nawet jej nazwy.Do niedzieli ma pić tylko płyny,a potem brać leki,mam nadzieje że one pomogą bo jak nie to będzie szpital,troche sie nadenerwowałam i tylko czekałam z komórką w ręku.
Jutro o 16 mam wizyte u gina,trzymajcie kciuki ;-)

Madziaas rzeczywiście się nadenerwowałaś:baffled: ale dobrze, że już wiadomo co i jak:tak: trzymam kciuki za wizytę:-)

:-( co chwilę chodzę do toalety i sprawdzam czy to@ przylazła, bo brzuch boli jak na @ i chyba już nic jej nie zatrzyma przyjdzie z wyprzedzeniem no i po co ja się pytam:confused:

Aslowik trzymam kciuki, żeby jednak nie przyszła:tak:

Dziś mam zdecydowanie lepszy dzień niż wczoraj, ale może dlatego, że delikatnie i nieśmiało słoneczko się pokazuje:biggrin2:
 
HELLO:-)
Dziękuje dziewczynki :-)
Mojego brata nie zostawili w szpitalu,siedział na izbie przyjęć od 11 do 18 :angry: Szok. Porobili mu badania i okazało sie że ma coś na jelicie grubym,to jakaś rzadka choroba i nie pamięta z tego wszystkiego nawet jej nazwy.Do niedzieli ma pić tylko płyny,a potem brać leki,mam nadzieje że one pomogą bo jak nie to będzie szpital,troche sie nadenerwowałam i tylko czekałam z komórką w ręku.
Jutro o 16 mam wizyte u gina,trzymajcie kciuki ;-)


ajenka to sie wystraszyłaś życze zdrowia dla brata:tak:no i kciuki za wizyte;-)
 
reklama
Do góry