reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Agniesiak niecierpliwość twa nie zna granic.. ale wiem co przeżywasz.. ja w tym cyklu mialam to samo.. wiec wiem co czujesz.. poza tym pamietaj.. tak na moje @ mozesz sie spodziewac po 31dc:)

PS Madziaas daj znac co i jak

Kroptusiu co u Ciebie? patrzylas na mój wykres? idzie jak pod górke..
 
reklama
Napisze na pewno:-)
A ty jak sie czujesz Kroptusiu ??

A ok...mam czesto wrazenie ze maly chce juz wyjsc, brzuch mi wywalilo i kluje mnie ostatnio...a poza tym cisnie strasznie na pecherz i kopie masakrycznie po zoladku :-)
No niby Kroptusiu nic nie znaczy ale ja już mam schizy. Albo niech przyjdzie już ta @ albo niech wszystko się zatrzyma a test niech pokaże dwie krechy. Jutro testuję jak dostanę gdzieś test po pracy.
Kroptusiu a co to za historia z Twoim psem i duchami?

Opisze jak bede dluzej przy kompie, chodzi o dziwne zachowanie mojego psa od 4 dni o 6 nad ranem, telepawka, trzesawka, serce walace, strach i chec ucieczki z domu (skakanie na klamke)....pierw u taty potem wyjsciowe, mysle ze to moja mama wychodzila od taty pare dni
Hej hej,

kaira Słonce Ty moje- Mama Sówka ma racje - co Nas nie zabije .... Głowa do góry ;-)

A ja zakupiłam syrop *spam* - dla kobiet w ciąży specjalnie - może pomoże mi się wygrzebać z przeziębienia.

I załączam wreszcie fotkę mojego młodego jak miał 10 tygodni i 4 dni a wg. usg 11 tygodni i 5 dni:
Zobacz załącznik 143538
Sliczne malenstwo :)) czas mega szybko leci
Hehe ciężko wytrzymać:-) najlepiej byłoby mieć USG w domu i podglądać Maluszka:-)
hihih prawda, ja tez bym prosila, choc usg mam co wizyte i moge poogladac :-)
Dziewczyny z tego co wiem takie częste podglądanie maluszka (USG) nie jest zbyt dobre. Tak przynajmniej twierdzi większość lekarzy.
usg nie jest szkodliwe :-) ja mam co wizyte, w 1 ciazy tez mialam ... teraz nawet czesciej bo ciaza zagrozona i dzieki usg wykryto u mnie problemy z lozyskiem, sa kontrolowane wody itp itd wszystko wychodzi na usg
:baffled: Witam was dziewczyny. Ja dziś w pracy miałam imieniny Jana i było troszke zamieszania.
Wczesniej pisałam że u mnie nic się nie dzieje i cos wykrakałam - wczoraj jakis przerażający ból jajników(kłócie) a rano :sorry2:na papierze brunatny sluz-pojedyncze pasmo i w dzien czysto, a wieczorem znowu to samo:wściekła/y::wściekła/y: chyba to zbliżająca się @, bo do testu jeszcze tydzień.
moze implantacja :-)

A ja mam stresa bo sie dowiedziałam,że mój brat pojechał ze skierowaniem do szpitala:-:)-( Czekam na jakiś telefon od rodziców bo nic więcej nie wiem i sie martwie
trzymam kciuki by z bratem bylo ok:-)
 
Agniesiak niecierpliwość twa nie zna granic.. ale wiem co przeżywasz.. ja w tym cyklu mialam to samo.. wiec wiem co czujesz.. poza tym pamietaj.. tak na moje @ mozesz sie spodziewac po 31dc:)

PS Madziaas daj znac co i jak

Kroptusiu co u Ciebie? patrzylas na mój wykres? idzie jak pod górke..

spokojnie pojdzie jeszce w dol a potem wystrzeli w gore....Twoje jak i moje cykle sa dowodem na to ze nie ma sie co totalnie sugerowac tempka bo w kazdym cyklu wykres moze inaczej wygladac i jak jest fasolka i jak jej nie ma :-)
katrinka - działa działa ;-)

Dziewczyny, a co tam z Kroptusią i Niunią?
jestem Slonce jestem tylko ostatnio Was podczytuje badz zadko zagladam...potem napisze co u mnie...ogolnie maly szaleje, jest juz spory bo wg ostatniej wizyty 1600g tydzien temu i w zwiazku z czym wg usg termin na 20 sierpnia ale gin na to kaze nie patrzec bo maly poprostu ladnie rosnie:-) Reszte napisze potem
 
spokojnie pojdzie jeszce w dol a potem wystrzeli w gore....Twoje jak i moje cykle sa dowodem na to ze nie ma sie co totalnie sugerowac tempka bo w kazdym cyklu wykres moze inaczej wygladac i jak jest fasolka i jak jej nie ma :-)

jestem Slonce jestem tylko ostatnio Was podczytuje badz zadko zagladam...potem napisze co u mnie...ogolnie maly szaleje, jest juz spory bo wg ostatniej wizyty 1600g tydzien temu i w zwiazku z czym wg usg termin na 20 sierpnia ale gin na to kaze nie patrzec bo maly poprostu ladnie rosnie:-) Reszte napisze potem

wiem wiem ze nie na co patrzec bo co cykl to inaczej:) ale najwazniejsze jest to ze mam w koncu ta owulacje.. teraz to zawzielam sie i jezdze na rowerku juz 3 dni.. fakt ze narazie po 15 minut takiej normalnej jazdy (okolo 17-19km/h) bo jak jade 21 km/h to 10 minut i wypadam.. potem jak dupa przestanie bolec to bede jezdzila dluzej.. kosci mnie bolą od rowerka (mowie takim domowym)

ciesze sie ze Ty w dwupaku.. i faktycznie twoj maly rosnie jak na drozdzach.. :)
 
Dziękuje dziewczynki :-)
Mojego brata nie zostawili w szpitalu,siedział na izbie przyjęć od 11 do 18 :angry: Szok. Porobili mu badania i okazało sie że ma coś na jelicie grubym,to jakaś rzadka choroba i nie pamięta z tego wszystkiego nawet jej nazwy.Do niedzieli ma pić tylko płyny,a potem brać leki,mam nadzieje że one pomogą bo jak nie to będzie szpital,troche sie nadenerwowałam i tylko czekałam z komórką w ręku.
Jutro o 16 mam wizyte u gina,trzymajcie kciuki ;-)
 
reklama
ale takze @ moze sie przesunac bo bylo wiecej stresu czy cos.. wiec jesli wiesz dokladnie kiedy byla owulacja to mozesz wyliczyc date @ a jesli nie wiesz to moze sie poprzesuwac..

odnosnie mierzenia tempki pisalas ze nie bylo skoku to oznacza ze nie bylo owulacji.. niestety ale bez owulacji sie nie zaciazy.. wolisz nie wiedziec ze nie masz owulacji ale chcesz zaciazyc.. brak owulacji da sie leczyc.. sa leki stymulujace.. ja pije ziolka na owulacje.. i mam owulacje a nie mialam.. z tym da sie zyc


Przejrzałam ten wykres jeszcze raz. Robiłam go tylko do 17 dnia cyklu ale tak: na początku temparatura utrzymywała się na poziomie 36-36,2 a tak ok. 10 dnia cylku wzrosła do 36,6-36,7 i utrzymywała się do 13 dnia cyklu. Tylko czy a) owulacja mogła być tak wcześnie b) taki mały wzrost temp. może oznaczać owulkę?

Co do owulacji w tym miesiącu to skoro @ miałam 2.06. a cykl mam 28 dniowy to teoretycznie owulację powinnam mieć 15.06. a następną miesiączkę 29.06. Wydaje mi się jednak, ze owulacje miałam 17.06. ( bardzo bolały mnie jajniki i tochę śluzu płodnego się pojawiło- nie mierzyłam tempki ani nie robiłam testówowu) czyli miesiączka według tego pojawi się 01.07? Dobrze rozumuję?
 
Do góry